Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

9ti podlažní betonový Guest House ** vhodný pro klienty, kteří upřednostňují levnější pobyt strávený na pláži a ve večerních hodinách v retauracích a kavárnách.

POLOHA

cca 2 km od centra města, ve středisku Punta, v blízkosti moře. Hosté mohou využít turistický vláček, který jede až do centra Umagu. V blízkosti se nachází obchod a lodní přístav.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hot. trezor (za poplatek), klimatizovaná restaurace, lobby bar s venkovní terasou (večery s hudbou), restaurace á la carte, aperitiv bar, klimatizovaný sál, kadeřnický salón, internetový koutek na recepci (za poplatek), minimarket, parkoviště. V blízkosti se nachází obchod a lodní přístav.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové starší, jednoduše zařízené pokoje s možností přistýlky, balkón (některé pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC). Pokoje nemají TV, telefon ani klimatizaci.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet, neomezeně nápoje k večeři z automatu - víno červené a bílé, voda, ovocné šťávy, pivo).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

ke sportovnímu vyžití slouží blízké sportovní centrum s 8 tenisovými dvorci, školou tenisu a dalšími službami, vodní sporty, půjčovna lodiček a šlapadel, windsurfing.

PLÁŽ

vzdálená do 100 m, s betonovými platy, místy vstup pozvolný, místy hloubka. Nejbižší písečná pláš u hotelu Sipar. Bazén u hotelu Sipar je určený jen pro hosty hotelu Sipar.

CENA ZAHRNUJE

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí včetně nápojů (z automatu - víno, voda, ovocné šťávy pivo), 1x týdně úklid pokoje s výměnou ručníků, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

CENA NEZAHRNUJE

v případě vlastní dopravy dopravu a parkování, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

v případě vlastní dopravy parkovné 1 eur/auto/den.

POZNÁMKA

Slevy: za včasný nákup 20 % (do 31.01.), za včasný nákup 15 % (do 15.03.) z ceny ubytování.Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Istrie (chorvatsky Istra) je poloostrov vybíhající do Jaderského  moře. Nachází se mezi Terstským a Rijeckým zálivem a je rozdělen mezi Itálii (Provincie Terst), Slovinkso (Obalnokraška regija) a Chorvatsko (Istrijská župa, Přímořsko-gorskokotarská župa). Rozloha poloostrova je 3 700 km2. Povrch tvoří planina, která se zvedá z jihozápadu na severovýchod od nadmořské výšky 100 m do 600 m. Nejvyšším vrcholem 1 396 m vysoká hora Učka. Podnebí je středomořské. Roste zde řídké středomořské rostlinstvo (šibljak, tráva). Největšími přístavy na pobřeží jsou Terst v Itálii a Pula v Chorvatsku. Dalšími významnými městy jsou Koper ve Slovinsku nebo Poreč a Rovinj na chorvatském pobřeží.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení