Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vydejte se s námi na aktivní víkend pro který jsme tentokrát vybrali rodinný Hotel Amálka, laděný v duchu romantické Francie, umístěný na návsi malebné vesničky. Hotel prošel kompletní renovací, je vybudovaný z tradičního hostince z 19. století a dodnes si zachovává svou jedinečnou atmosféru.

Správnou technikou cvičení provede pohybová specialistka Kateřina Štillerová.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
- 6 lekcí zaměřených na zdravý pohyb - Spirals, Pilates Clinic, Chodidlo
- individuální diagnostika, lekce a konzultace (za příplatek 500,- Kč/55 min. po předchozí objednávce)

- 2x ubytování s polopenzí v romantických 2lůžkových pokojích
- 3 hod. relax v saunovém světě (finská sauna, infra sauna, solná komnata, odpočívárna, ledové ochlazení) včetně zapůjčení ručníků a prostěradel do sauny
- celodenní vstup do bazénu (pá + so od 10:00 do 19:00)

POLOHA

na návsi klidné malebné vesničky Straškov - Vodochody, 7 km od Roudnice n/L, 20 min. od Prahy.

Obec Straškov - Vodochody je jednou ze 105 obcí okresu Litoměřice v Ústeckém kraji, 40 km severozápadně od Prahy při silnici D8. Je jedním ze sídel rozložených na jižním úpatí národní kulturní památky, hory Říp a jako ostatní zde plní funkci trvalého osídlení již od ranného středověku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, pivnice, pizzerie, venkovní terasa, Stodolní (prostory pro pořádání větších akcí), úschovna kol, wellness centrum (bazén, infra sauna, biosauna, finská sauna, odpočívárna, solná jeskyně, whirlpool, masážní křeslo Zero Gravity, masáže), pro děti - hřiště, postýlka; parkoviště s nabíječkami Tesla.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu STANDARD, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon.
Pokoj STANDARD při obsazení pouze 1 osobou - příplatek 350 Kč/noc/pokoj.

2lůžkové pokoje typu NADSTANDARD: vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon. Navíc fén, minibar, posezení (příplatek 370 Kč/noc/pokoj).

2lůžkové pokoje typu DELUXE: vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon. Navíc vlastní infra sauna, kterou lze neomezeně během pobytu využívat, klimatizace - v zimní období se s ní dá i přitopit, minibar, prostor na přípravu teplých nápojů, fén, posezení, župany k zapůjčení zdarma, pokoje jsou odhlučněné v nové přístavbě hotelu (příplatek 980 Kč/noc/pokoj).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech – výběr ze 3 jídel).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: víceúčelová hala (badminton, stolní tenis, nohejbal, fotbal), 2 tenisové kurty; v těsné blízkosti hotelu - sportovní areál s fotbalovým stadiónem, plavecký krytý bazén, letní koupaliště.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt se uskuteční při minimálním počtu 15 cvičenců.


→ Schováváte bříško za vrstvou volných triček a svetrů?
→ Necítíte se ve svém těle komfortně a vaše kondice šla rapidně dolů?
→ Stala se bolest součástí vašeho každodenního života?Předvedeme vám, že proto, abyste byly opět v kondici a daly nepříjemným bolestem sbohem, nepotřebujete drahé permanentky do fitness center, ani si ukrajovat hodiny ze svého drahocenného času. Cvičení s námi je efektivní, jednoduché, nezabere mnoho času a má výsledky.

• Ukážeme si, jaký vliv má správné držení těla na celý pohybový aparát a proč je důležité mít aktivní celý střed našeho těla. Proč nezaměřovat náš zrak jen na nedokonalé partie, ale dívat se na naše tělo jako celek.NÁŠ CÍL• Mnoho z nás trpí únavou a ráno se probouzí s ukrutnou bolestí zad a páteře, která vede ke špatným náladám.
• To vše může mít souvislost s nesprávným držením těla a nedostatečnou pohybovou aktivitou. Pojďte to změnit. Poradíme vám, jaké cviky jsou pro vás ty pravé.
• Naučíme vás, jak lépe naslouchat svému tělu, jak správně o něj pečovat nejen po porodu, ale celý život tak, abychom se cítily dobře a aby nás bolesti zad, svalů a kloubů neomezovaly v běžném životě.Cíl máme každá stejný – vypadat a cítit se dobře každý den. Tak neberte bolesti vašeho těla jako součást každodenního života a osvojte si spolu s námi zásady zdravého pohybu.

Těšíme se na vás!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení