Filtr

POLOHA

nachází se přímo pod úpatím Slavkovského štítu v nejstarší osadě ve Starém Smokovci.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Wi-Fi (zdarma), restaurace, kavárna, salónek, sál, konferenční služby, relax centrum (bazén 10x5 m, 2 sauny, masáže), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány (popis a ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, rádio, TV-SAT, chladnička, minibar, Wi-Fi (zdarma, některé pokoje bez dosahu), balkón (některé pokoje).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Ve středisku je samoobslužná restaurace Bistro, kde si mohou klienti docházet na obědy a večeře (v čase od 11:00 do 19:00 hod.).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

stolní tenis, kulečník, kuželky.

Sport: v okolí – značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, jízda na koních, tenisové kurty, termální koupaliště Aquacity (4 km), běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Starý Smokovec, Hrebienok, Jamy - Tatranská Lomnice, Lopúšná dolina, Štrbské Pleso).

SKI AREÁL Starý Smokovec – Hrebienok – 3 sjezdovky, 2 osvětlené a s umělým zasněžíváním, celková délka sjezdový tratí je 4 415 m, sáňkařská dráha, lyžařská škola pro děti i dospělé. Středisko Tatranská Lomnica – nejvýše položené lyžařské středisko na Slovensku.

Sport v zimě - z výšky 2200 m. n. m. sjedete přes Lomnické sedlo do nově otevřeného bufetu na Skalnatém plese a pak 5,5 km dlouhou sjezdovkou do Tatranské Lomnice. V Tatranské Lomnici je vytvořeno celkem 9,5 km sjezdových tratí, kabinová lanovka na Skalnaté pleso, sedačková lanovka do Lomnického sedla, lyžařský vlek ve středisku Jamy. Nezapomenutelným zážitkem je výjezd visutou lanovou dráhou na druhý nejvyšší tatranský vrchol – Lomnický štít (2634 m. n. m).

Sport v létě – procházky v okolí Tatranské Lomnice pro vysokohorské túry do Skalnaté doliny, Huncovské kotlinky, Doliny bílé vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianské jeskyně, Javoriny a Ždiaru. Návštěvníkům je k dispozici jezdecká dostihová trať, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna horských kol, minigolf s parkovou úpravou, kino, galerie.

CENA ZAHRNUJE

ubytování bez stravy, denně 1 hodinu vstup do bazénu. 31.12. jazzový koncert v kavárně.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 1 EUR/os./noc

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

5
1 hodnocení
5 Ubytování
5 Služby
5 Poloha
5 Stravování
5 Personál
5 Čistota
5
5 Ubytování 5 Služby 5 Poloha 5 Stravování 5 Personál 5 Čistota
Rostislav Šindlář, 12.03.2018