Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

na břehu Žermanické přehrady, s překrásným výhledem na dominantu nejvyšší hory Beskyd - Lysou horu.

Obec Soběšovice leží na pravém břehu Žermanické přehrady, na severovýchodě České republiky, asi 20 km od státní hranice s Polskem a 30 km se Slovenskem. Žermanická přehrada je údolní nádrž na řece Lučině u Žermanic a nachází na severní Moravě v blízkosti města Havířova. Byla vybudována v letech 1951 až 1958 pro zásobení ostravského průmyslu provozní vodou. Hráz je dlouhá 314 m a vysoká 38 m. Vodní plocha zabírá 248 ha. Maximální hloubka je 28 m. Hranici přehrady tvoří obce Lučina, Dolní Domaslavice, Soběšovice a Žermanice. Na březích této přehrady najdete spoustu míst ke sportu, vstupů do vody, provozování různých vodních sportů (v mimosezóně je dovoleno provozování motorových člunů). Na této vodní hladině za větrného počasí uvidíte spoustu surfařů, kteří se na tuto přehradu rádi vrací.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, salónek, venkovní posezení s výhledem na přehradu, pro děti - strava a venkovní trampolína; úschovna kol, Wi-Fi (zdarma), venkovní ohniště, parkoviště

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo masážní sprcha, WC), TV (za příplatek), balkón (některé pokoje)

STRAVOVÁNÍ

snídaně (kontinentální výběrová), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd a večeře - výběr z menu)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, hřiště pro plážový volejbal, koupání v přírodní nádrži, vodní sporty (k zapůjčení loďky, šlapadla, el. čluny), možnost rybolovu (zakoupení povolenky na místě), vodní lyžování (4 km od hotelu na Těrlické přehradě), jízda na koních (Newport Ranch Dolní Domaslavice), pěší a cykloturistika.

CENA ZAHRNUJE

2x nebo 7x ubytování (dle výběru pobytu), parkování

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (10,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Věra Hortová, 13.03.2018