Filtr

POLOHA

Hotel je situovaný přímo na břehu Slunečních jezer.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, soukromá pláž s lehátky a slunečníky, relaxační centrum (sauna, fitness), pro děti: menu, stolička, příbory, prostor pro odložení kočárku (i na pokoji), vanička nebo podložka do vany, nočník či redukce na WC, přebalovací pult, bezpečnostní pojistky na okna, dveře, zásuvky, zapůjčení chůvičky, herna, dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm; konferenční služby, půjčovna kol a rodinných kol, stolní tenis, stolní fotbal, biliár, lukostřelba, půjčovna holí Nordic Walking, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje, 4 lůžkový pokoj (dvoulůžko a palanda), 3lůžkový apartmán (3lůžková ložnice, obývák s rozkládacím lůžkem), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, některé balkón, některé výhled na jezera.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře - 2chodová, výběr ze 3 hlavních jídel).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Relaxační centrum přímo v hotelu: sauna (6 €/osoba,1 hod.), biliard (1 €/hra), fitness centrum (5 €/1 hod.), stolní fotbal (1 €/hra), stolní tenis (2,50 €/1 hod.), půjčovna kol (3 €/ks/1 hod.), Nordic Walking (1 €/1 hod.), lukostřelba (20 €/1 hod.) Pro děti je též k dispozici soukromá pláž s pozvolným vstupem do jezera, součástí je i dětské hřiště. Celoročně je k dispozici i vnitřní herna s hračkami a klouzačkou.

Hotel organizuje 2x týdně fakultativní výlety (např. Bratislava, Bojnice, Veľký Meder apod.) k zakoupení na recepci. Jízda vláčkem "Senecký Expres" okolo Slunečních jezer (prodej jízdenek na hotelu), Aquapark - Aquathermal Senec (200 m), letní kino v areálu amfiteátru.

V okolí - značené turistické a cyklotrasy (např. 16 km dlouhá Senec - Pezinok, Evidenční číslo trasy 8006), bowling (200 m), squash (200 m), tenis (50 m), plážový volejbal (50 m), minigolf (200 m), pétanque (200 m), golf (10 km), jízda na koních (5 km), splav Malého Dunaje (5 km), golf (10 km).
V zimě: lyžařský areál Penzinská Baba (15 km).

PLÁŽ

soukromá pláž přímo u hotelu s lehátky a slunečníky zdarma pro ničím nerušený oddych.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, neomezený vstup do sauny, fitness a hotelové knihovny, pobytovou taxu, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Krátký pobyt (4 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí (bufet), každý 2. den k večeři víno, volné vstupy do areálu Slunečních jezer, parkování. Možnost objednání obědových balíčků. BONUS: každou neděli od 19:00 dětské kino, 10% sleva na míchaný nápoj, 10% sleva na fakultativní výlety organizované hotelem, pronájem lehátek a slunečníků, prodej lístků na výletní vláček.


Cena balíčku Týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí (bufet), občerstvení na pokoji při příjezdu (minerálka a snack), každý 2. den k večeři víno, volné vstupy do areálu Slunečních jezer, parkování. Možnost objednání obědových balíčků. BONUS: každou neděli od 19:00 dětské kino, 10% sleva na 1 míchaný nápoj, 10% sleva na fakultativní výlety organizované hotelem, pronájem lehátek a slunečníků, prodej lístků na výletní vláček.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu podle zvolené délky pobytu), vstup do wellness (sauna & fitness).


Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení