Seč - Hotel Jezerka

od 1 684
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v těsné blízkosti rekreační oblasti přehrady Seč
  • jedno z nejmodernějších wellness center v ČR
  • venkovní bazén se slanou vodou
  • množství venkovního a vnitřního sportovního vyžití
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Jezerka je moderní hotelový komplex v malebné přírodě v centru chráněné krajinné oblasti Železné hory. Svým hostům nabízí rozmanité využití jejich volného času, a to ať už se rozhodnou ho strávit aktivně či odpočinkem. Disponuje rozsáhlým wellness centrem a množstvím sportovního vybavení. Zde se vy ani vaše děti rozhodně nudit nebudou. Pokud pořádáte společenskou či firemní akci, hotel Jezerka je tou nejlepší volbou, nabízí několik konferenčních či společenských místností s kapacitou až 380 osob. Ubytování poskytuje v komfortních pokojích přímo v hotelové budově, ve vedlejší budově vzdálené 200 m či v útulných chatkách.

POLOHA

Hotel se nachází v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory. V těsné blízkosti leží sečská přehrada a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, restaurace, lobby restaurace, terasa, dvě vinárny, konferenční místnosti, wellness (finská cedrová sauna, biosauna, infrakabina, solná lázeň s inhalátorem, amorova komora, hammam - parní lázeň, kneipova lázeň, kruhová vířivka, chlazovna s bazénem, ledem a vědrem, odpočívárna sunset, odpočívárna vital bar, relaxační bazén s protiproudem a vodopádem, sluneční louka, střešní VIP zóna s vířivkou, tepidárium, terasa sunrise s prostorem pro relaxaci, tropická sauna, venkovní vířivka. Možnost privátního wellness a masáží), Agua centrum (krytý slaný bazén (27 stupňů), vířivka, parní sauna, infra sauna), profesionální střelnice, 3D laserová střelnice, golfový trenažér, bowling a squash, dětský koutek, tělocvična a herna, fitness, venkovní bazén a brouzdaliště, horolezecká stěna, segway, půjčovna koloběžek, kol, elektrokol a lodí, tenis – antukové hřiště, multifunkční hřiště s umělým povrchem, beach volejbal.

VYBAVENÍ POKOJŮ

HOTEL:
1lůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.
2lůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, trezor, LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma). Většina pokojů má balkón.
2lůžkový pokoj Komfort, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, trezor, LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón.
2lůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, trezor, LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky, balkón.
2lůžkový apartmán, obývací pokoj s LCD TV a rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), ložnice (LCD TV, manželská postel nebo oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón.
2lůžkový apartmán Relax, obývací pokoj s LCD TV a rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), ložnice (LCD TV, manželská postel nebo oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (hydromasážní vana, WC, fén), telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón.
4lůžkový apartmán, obývací pokoj s LCD TV a rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), 2x ložnice (LCD TV, manželská postel nebo oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón.
2lůžkový apartmán Wellness, vlastní wellness (finská sauna, vířivka, relaxační prostor, LCD TV), obývací pokoj s LCD TV a rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), ložnice (LCD TV, manželská postel nebo oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón.

DEPANDANCE (vedlejší budova 200 m od hotelu):
2lůžkový pokoj, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma).
3lůžkový pokoj, manželská postel a oddělené lůžko, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma).
2lůžkový pokoj Relax, hydromasážní vana v prostoru, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma).

CHATKY:
4lůžková chatka, manželská postel a palanda, rozkládací gauč (možnost přistýlky pro 1 dospělého nebo až 2 děti), ale nutno mít s sebou vlastní lůžkoviny), vybavená kuchyňka (lednice, vařič, rychlovarná konvice), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC).

STRAVOVÁNÍ

vlastní, za příplatek snídaně, polopenze nebo plná penze (formou bufetu nebo servírované menu v závislosti na počtu ubytovaných osob). V případě dokoupení plné penze začíná pobyt obědem.

Bufetová snídaně nabízí sortiment uzenin, sýrů, slané a sladké pečivo, vaječné pokrmy, med, džem, ovoce, zelenina, jogurt, káva, čaj, mléko, džusy, cereálie. Na požádání lze připravit snídaňový balíček.
Obědy (formou bufetu, případně servírovaného menu) obsahují polévku, hlavní chod a salát. Součástí ceny není nápoj.
Večeře (formou bufetu nebo servírovaného menu) obsahuje předkrm nebo polévku, hlavní chod, salát a dezert. Součástí ceny není nápoj.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu:

Wellness:
Jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České Republice - finská cedrová sauna, biosauna, infrakabina, solná lázeň s inhalátorem, amorova komora, hammam - parní lázeň, kneipova lázeň, kruhová vířivka, chlazovna s bazénem, ledem a vědrem, odpočívárna sunset, odpočívárna vital bar, relaxační bazén s protiproudem a vodopádem, sluneční louka, střešní VIP zóna s vířivkou, tepidárium, terasa sunrise s prostorem pro relaxaci, tropická sauna, venkovní vířivka. Možnost privátního wellness a masáží. (vstup osobám mladším 15 let je vstup zakázaný)

Agua centrum: krytý slaný bazén (27 stupňů), vířivka, parní sauna, infra sauna.

Sport uvnitř: profesionální střelnice, 3D laserová střelnice, golfový trenažér, bowling a squash, dětský koutek, tělocvična a herna, fitness.

Sport venku: venkovní bazén a brouzdaliště, horolezecká stěna, segway, půjčovna koloběžek, kol, elektrokol a lodí, tenis – antukové hřiště, multifunkční hřiště s umělým povrchem, beach volejbal.

V okolí: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, mnoho turistických památek a hradů a zámků včetně památek UNESCO, skanzeny a obory se zvěří či arboreta.

Zřícenina hradu Oheb (zdálenost: 3 km): hrad Oheb na ostrohu nad hladinou byl postaven ve 14. stol. a roku 1553 byl již neobydlený.

Sečská přehrada: největší a velmi oblíbená rekreační oblast v Pardubickém kraji, s možnostmi koupání, relaxace či sportovního vyžití. Půjčovna paddleboardů a lodiček leží v srdci Železných hor na západním břehu přehrady Seč.

Lyžování běžecké (Systém zimních běžkařských tras Železných hor) i sjezdové (Skiareál Hluboká je 17 km a Skiareál Hlinsko je 24 km od areálu).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Ubytovací poplatek ve výši 13 Kč/osoba/den. Platí pro osoby starší 18-ti let.

POZNÁMKA

WELLNESS: Vstup osobám mladším 15 let je vstup do Wellness & Spa a privátních sekcí zakázaný. Naopak do Aqua centra je jim vstup povolený.
Ubytovaní hosté musí mít s sebou kartu od pokoje pro vstup a uzavření šatní skříňky.

Ubytování domácích mazlíčků je povoleno za poplatek 250,- Kč/den.

Parkování je možné v areálu hotelu zdarma.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt pro ubytované v hotelu a depandanci zahrnuje ubytování, přístup do areálu AQUA CENTRA na 1 hod (krytý bazén se slanou vodou, vířivkou, párou a infra kabinou), Wi-Fi, parkování. Možnost dokoupení stravy;
pro ubytované v chatkách zahrnuje ubytování, parkování, možnost zakoupení celodenního zvýhodněného vstupu do venkovního bazénu a dokoupení snídaní, polopenze či plné penze.


Týdenní pobyt pro ubytované v hotelu a depandanci zahrnuje 7x ubytování, přístup do areálu AQUA CENTRA na 2 hod denně (krytý bazén se slanou vodou, vířivkou, párou a infra kabinou), vstup na 90 min do WELLNESS & SPA (pouze pro osoby starší 15 let - 7x sauna,3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivka Kneippův chodník, solární louka, odpočívárna, bar), dětský koutek, fitness, tělocvična, týdenní sportovní budget 500,- Kč / os. (dle vlastního výběru), celodenní přístup do venkovního areálu (venkovní vyhřívaný bazén 20 m +brouzdaliště), houpačky, terasa, dětské hřiště, univerzální hřiště, Wi-Fi, parkování. Možnost dokoupení stravy.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

Seč - Hotel Jezerka****

Dopřejte si dovolenou plnou rozmanitých možností odpočinku ať už aktivně nebo relaxací. K dispozici vám bude dechberoucí wellness centrum a nespočet variant sportovního vyžití. Večer si můžete dopřát sklenku výborného vína v jedné z hotelových vináren. Hotel je také výjimečný svými společenskými prostory, které lze využít pro obchodní setkání či rodinnou sešlost.

Wellness centrum - Hotel Jezerka****

Hotel Jezerka disponuje opravu prvotřídním wellness centrem s vysokým standardem služeb. Wellness prostory si můžete rezervovat také privátně a strávit tak romantický čas se svou drahou polovičkou. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení