Praha 8 - TRIOCAMP

od 100
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 5 let
Novinka
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • výhodná poloha pro poznávání nejen historického centra hlavního města
  • strategické místo pro výlety po středočeských památkách
  • příjemné a levné ubytování na okraji metropole
  • zvýhodněné 7denní pobyty
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Triocamp je umístěný v okrajové části Prahy s dobrou dostupností do centra, je vhodný pro všechny, kdo hledají relaxaci s možností výletů po památkách Prahy i jejího okolí. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro seniory. Pro stany a karavany najdete pěkné travnaté plochy ve stínu i na sluníčku, všechny s přípojkou elektřiny.

POLOHA

Díky své výhodné poloze nabízí kombinaci pohodlného ubytování s výborným dopravním spojením do centra okouzlující metropole Prahy. Okolí Triocampu také nabízí několik historických památek, a především příjemné prostředí s přírodou vhodné na vycházky, či výlety na kole. Ubytování je vzdálené 7 km od pražského zoo a 8 km od O2 Arény.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, dětské hřiště, venkovní posezení, občerstvení, Wi-Fi (za poplatek), stolní tenis, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkové bungalovy PRIMA, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (dvoulůžko, dvě lůžka a jedno 160 cm v patře), možnost další přistýlky, vybavená kuchyň (plynová varná deska, digestoř, lednice s mrazákem, karma, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, hrnce, pánve, nádobí, příbory atd.), zahradní nábytek (stůl a židle), ručníky nutno vzít s sebou.

STRAVOVÁNÍ

vlastní, v mobilhomech je vybavená kuchyňka.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

stolní tenis, městská turistika, výlety na hrady a zámky. V okolí: koupaliště (3,6 km - Ládví, 5 km - Aquacentrum Šutka), tenis (3 km), squash, sauna (2,5 km), fitness (2 km).

CENA ZAHRNUJE

ubytování - pronájem bungalovu nebo stanového místa, parkování, spotřebu elektřiny, v bungalovu ložní souprava vč. povlečení, závěrečný úklid.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, ručníky, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 15,- Kč os. nad 18 let/den.

POZNÁMKA

Ubytování s domácími mazlíčky za poplatek.
Internet (za poplatek).
Ručníky vlastní nebo za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje pronájem bungalovu (ubytování bez stravy) na dobu dle objednávky, parkování 1 automobilu, ložní prádlo, energie. Nutno vzít s sebou vlastní ručníky, nebo za příplatek objednat. Při pobytu na 7 a více nocí sleva.


Praha – od roku 1920 Hlavní město Praha, předtím od roku 1784 Královské hlavní město Praha – je hlavním a současně největším městem České republiky. Do dnešní podoby se vyvíjela jedenáct století. V současnosti se rozkládá na území 496 čtverečních kilometrů, kde žije zhruba 1 180 100 obyvatel (údaj ČSÚ za rok 2005). Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu je památkovou rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení