Špindlerův Mlýn - Pension SLUNEČNICE

od 635
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
Středisko zimních sportů: 450 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v jednom z nejmalebnějších údolí Krkonoš „Svatý Petr“
  • nejvyhlášenější pension v okolí
  • znamenitá kuchyně českých i světových jídel
  • kouzelné výhledy na panoramata okolních hor
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Svým nadstandardním ubytováním, příjemnou obsluhou a znamenitou kuchyní českých i světových jídel se již po první sezóně stal nejvyhlášenějším pensionem v okolí Svatého Petra a Špindlerova Mlýna.

POLOHA

nachází se v jednom z nejmalebnějších údolí Krkonoš „Svatý Petr“, ve výšce 870 m nad mořem v blízkosti nejznámějšího lyžařského areálu Svatý Petr. Je ideálním výchozím místem jak pro letní turistiku, tak i pro zimní sporty.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace Farma, venkovní posezení, pro děti – postýlka a stolička; úschovna kol a lyží, wellness (parní kabina, sauna, masážní sprchy, whirlpool), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 4lůžkové pokoje Comfort, 2lůžkové Deluxe, 2 až 4lůžkové Deluxe S, některé s možností přistýlky, ložnice v patře (1/3+1 SWC, 1/4+1 SWC), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, telefon, trezor. Pokoje Deluxe v přístavbě mají navíc: župan, pantofle, koupelnová kosmetika, kávový a čajový servis, rozměrově větší.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost dokoupení polopenze v hotelové restauraci Farma.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V LÉTĚ: Špindl Bike Park, bobová dráha, bowling, čtyřkolky, disc golf, golf, minigolf, jízdy na koni, koloběžky, elektrokoloběžky, lezecká stěnam, Monkey Park, přemostění nebo slaňování Labské přehrady, půjčovna lodí a SUP nebo rybaření na Labské přehradě, rybaření, střelnice, tenis

V ZIMĚ: lyžování (Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky, Hromovka, Labská), Snowparky, Snowtubing, sáňkařská dráha, bruslení.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, parkování. Pokoje Deluxe navíc: vstup do privátního wellness (1 hod.), slevu 50 % na následující hodiny wellness.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (21,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek - dospělá osoba 21,- Kč/os./den, osoba do 18 a nad 70 let 6,- Kč/os./den.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle volby délky pobytu, parkování.


Rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle volby délky pobytu, parkování.


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Penzion SLUNEČNICE

Pension se nachází v jednom z nejmalebnějších údolí Krkonoš „Svatý Petr“, ve výšce 870 m nad mořem v blízkosti nejznámějšího lyžařského areálu Svatý Petr. Je ideálním výchozím místem jak pro letní turistiku, tak i pro zimní sporty. Nabízí Vám ubytování ve stylových dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích.Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení