Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzión Kukučka se nachází na úpatí Vysokých Tater na okraji obce Tatranská Štrba, jen 400 m od železniční stanice Štrba (zastávky rychlíkových spojů) a tatranské ozubnicové železnice (spojující Tatranskou Štrba se Štrbským Plesem), 300 m od zastávky dálkových autobusových spojů, v tichém a slunečném prostředí zeleně, 19 km od města Poprad a 9 km od střediska Štrbské Pleso.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, sauna, vířivá vana, posilovna, stolní tenis, aerobik, dětský koutek, dětský stolní fotbal, společenské hry, konfereční místnost, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, rodinné pokoje a apartmány (ložnice s 2lůžkem a obývák s až 3 přistýlkami), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), SAT TV, balkón. Apartmány navíc oddělená kuchyňka (dvouplotýnka, lednička).

STRAVOVÁNÍ

snídaně, za příplatek polopenze.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

LUČIVNÁ - lyžařské středisko (10 min. autem), AQUACITY POPRAD - aquapark a wellness (20 min. autem), TATRALANDIA - aquapark (25 min. autem), LOPUŠNÁ DOLINA - lyžařské středisko (10 min. autem),

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek 0,75 €/os./den.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení