Proč právě sem?

Filtr

Popis

Penzión Kukučka sa nachází na úpatí Vysokých Tater na okraji obce Tatranská Štrba, jen 400 m od železničnej stanice Štrba (zastávky rýchlikových spojov) a tatranske ozubnicove železnice (spojujúcí Tatranskú Štrbu so Štrbským Plesom), 300 m od zastávky dálkových autobusových spojů, v tichém a slunečom prostredí zelene, 19 km od mesta Poprad a 9 km od strediska Štrbské Pleso.

Vybavení pokoje

jedno nebo dvojlůžkový pokoj s vlatním socílním zařízením, SAT TV, balkon
Rodinný pokoj - jedna ložnice s dvěmalůžkami, obývycí pokoj až se 3 lůžkami ( rozkládacím gaučem a křeslem )SAT TV, velká koupelna s vanou a WC, předsíň a 2 balkony
APT - oddělená kuchyňka( dvouplotýnka, lednička), předsíň , velký obývací pokoj( rozkládacím gaučem a křeslem )SAT TV, velká koupelna s vanou a WC a 2 balkony


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení