Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Moderní penzion umístěný u jedné z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry.

PLÁŽ 80 m od penzionu, široká oblázková, chráněná borovicemi, jedna z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry, pozvolný vstup do moře, tedy vhodná pro malé děti.

POLOHA

80 m od oblázkové pláže v menším klidném letovisku na Makarské riviéře

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), parkování

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), rozkládací gauč (možnost přistýlky pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let), lednice (společná pro 2-3 pokoje), klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), balkón se zahradním nábytkem (dva pokoje terasa).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – jednoduchý bufet (uzeniny, sýry, vajíčka, máslo, marmeláda, med, sladké a slané pečivo, káva, čaj...k dispozici v neomezeném množství), večeře – servírovaná o 2 chodech (jednotná polévka, výběr ze 3 hlavních chodů s přílohou, pečivo), sklenice vody).

PLÁŽ

80 m od penzionu, široká oblázková pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Je chráněná borovicemi tvořícími přirozený stín. Pláž je vhodná pro seniory a malé děti.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu, dopravu, pobytovou taxu, služby delegáta v místě pobytu, v případě vlastní dopravy parkování.

CENA NEZAHRNUJE

pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa 1,80 EUR/os. nad 18 let/noc, děti 12-18 let 0,90 EUR/noc, děti do 12 let neplatí.Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Střední Dalmácie začíná na severozápadě letoviskem Rogoznica (severozápadně od Trogiru) a končí na jihovýchodě přístavem Ploče. Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nízkých i vysokých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba vyrůstající přímo z pobřeží, těsně nad rušnými letovisky, přebohatá přímořská vegetace, včetně zeleně rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž dvě jsou dokonce zapsána do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), svéráz zdejších přímořských i podhorských vesnic, nápaditost zdejší moderní hotelové výstavby. Nejznámější města a obce: Trogir, Kaštely, Split, Omiš, Makarská riviera, Gradac, Ploce.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,9
2 hodnocení
9,5 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Blastikova, 13.08.2019
9,8
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dohnalová H., 13.03.2018