PROMAJNA - Penzion JOZE

od 5 785
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Proč právě sem?
  • moderní penzion u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře
  • klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma
  • delegát přímo v penzionu
  • bufetová snídaně, večeře výběr ze 3 jídel, voda

Filtr

POPIS

Moderní penzion umístěný u jedné z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry.

PLÁŽ 80 m od penzionu, široká oblázková, chráněná borovicemi, jedna z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry, pozvolný vstup do moře, tedy vhodná pro malé děti.

POLOHA

80 m od oblázkové pláže v menším klidném letovisku na Makarské riviéře

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), parkování

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), rozkládací gauč (možnost přistýlky pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let), lednice (společná pro 2-3 pokoje), klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), balkón se zahradním nábytkem (dva pokoje terasa).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – jednoduchý bufet (uzeniny, sýry, vajíčka, máslo, marmeláda, med, sladké a slané pečivo, káva, čaj...k dispozici v neomezeném množství), večeře – servírovaná o 2 chodech (jednotná polévka, výběr ze 3 hlavních chodů s přílohou, pečivo), sklenice vody).

PLÁŽ

80 m od penzionu, široká oblázková pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Je chráněná borovicemi tvořícími přirozený stín. Pláž je vhodná pro seniory a malé děti.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu, dopravu, pobytovou taxu, služby delegáta v místě pobytu, v případě vlastní dopravy parkování.

CENA NEZAHRNUJE

pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa 1,80 EUR/os. nad 18 let/noc, děti 12-18 let 0,90 EUR/noc, děti do 12 let neplatí.Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Střední Dalmácie začíná na severozápadě letoviskem Rogoznica (severozápadně od Trogiru) a končí na jihovýchodě přístavem Ploče. Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nízkých i vysokých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba vyrůstající přímo z pobřeží, těsně nad rušnými letovisky, přebohatá přímořská vegetace, včetně zeleně rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž dvě jsou dokonce zapsána do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), svéráz zdejších přímořských i podhorských vesnic, nápaditost zdejší moderní hotelové výstavby. Nejznámější města a obce: Trogir, Kaštely, Split, Omiš, Makarská riviera, Gradac, Ploce.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
1 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,8
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dohnalová H., 13.03.2018