Proč právě sem?

Filtr

Poloha

turistické středisko Resnik se nachází v západní části Kaštelanské riviéry, asi 1 km od mezinárodního letiště Split, asi 6 km od Trogiru. Komplex je rozsáhlý, příjemný, celý obklopen zelení.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, klimatizace, Wi-Fi (na recepci a v restaurant baru zdarma), restaurace, hotel. trezor (10,- Kn/den, platba na recepci), restaurace á la carte (8:00-20:00), animační programy pro děti i dospělé, aperitiv bar, gril bar, terasa, taverna, obchod, parkoviště

Vybavení pokoje

PAVILONY: 1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost 1 přistýlky, TV-SAT, telefon, klimatizace (za poplatek, na vyžádání), balkón. 1lůžkové pokoje – cena na vyžádání.
BUNGALOVY: 2 a 4lůžové bungalovy, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, terasa; BGV 1/2+2 Studio - jedna místnost; BGV 2/4 Suite - dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost s kuch. koutem, klimatizace (za poplatek, na vyžádání)

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně 7:00-9:30, oběd 12:00-14:00, večeře 18:30-20:30) – bufet, domácí alko a nealko točené nápoje v centrální restauraci (10:00-22:00), zmrzlina pro děti v 16:00 (kromě soboty)

Sport a volný čas

Sport: tenis, fotbalové hřiště, beach volejbal, hřiště pro míčové hry, stolní tenis.

Pláž

cca 50 m od komplexu, částečně betonová, částečně oblázková s hrubým pískem (jemný štěrk) s pozvolným vstupem do moře. Ve vodě jsou kamínky a písek jemnější.

Cena zahrnuje

7x ubytování (SO-SO) s ALL INCLUSIVE, každodenní úklid pokoje, 2x týdně výměnu ručníků, závěrečný úklid, sport (stolní tenis, fotbal, petanque, basketbal), animační programy a hřiště pro děti (18.6.-31.8.).

Cena nezahrnuje

dopravu (2290,- Kč/os.), pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), plážový servis, nápoje a jídlo v grill baru a v baru a pláži, vstup na tenisové kurtyPoloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Střední Dalmácie začíná na severozápadě letoviskem Rogoznica (severozápadně od Trogiru) a končí na jihovýchodě přístavem Ploče. Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nízkých i vysokých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba vyrůstající přímo z pobřeží, těsně nad rušnými letovisky, přebohatá přímořská vegetace, včetně zeleně rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž dvě jsou dokonce zapsána do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), svéráz zdejších přímořských i podhorských vesnic, nápaditost zdejší moderní hotelové výstavby. Nejznámější města a obce: Trogir, Kaštely, Split, Omiš, Makarská riviera, Gradac, Ploce.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení