Proč právě sem?

Filtr

Poloha

na zalesněném poloostrově Raduča, od historického centra města cca 500 m, po promenádě 5-10 min. Ve starém městě najdete pekárny, supermarket, obchody, bary, restaurace, stánky, tržnice a další. Několikrát týdně jsou zde zábavné hudební večery. Tři jednopatrové pavilony se nachází v borovicovém háji, 50-100 m od hotelu Zora

Vybavení ubytovacího zařízení

v přízemí pavilonu posezení (zahradní nábytek), parkování před pavilonem (za poplatek). Klienti využívají služeb hotelu ZORA: recepce, hotel. trezor (za poplatek), Wi-Fi na recepci (zdarma, omezený čas), restaurace, kavárna, směnárna, aperitiv bar s terasou a překrásným výhledem na moře, piano bar, internetový koutek, konferenční služby, fitness (zdarma), wellness centrum (whirpool a sauna (zdarma), masáže, kosmetika), vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (zdarma), animační program pro děti i dospělé (1.5.-30.9.), 3x týdně večery s živou hudbou (15.6.-15.9.), pro děti – dětský klub s hřištěm (20.5.-30.9.), 3 herny, 2 bazény (můžou využívat všichni, nejen děti).

Vybavení pokoje

renovované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (řádné 3. lůžko), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, ventilátor, francouzské okno

Stravování

polopenze (snídaně, večeře – bufet), za příplatek plná penze (oběd – bufet). Stravování probíhá v hotelu ZORA.

Sport a volný čas

Sport: tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, volejbal, košíková, vodní sporty.

Pláž

50-100 m, dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, na pláži bar s terasou (zábavní centrum – večerní animace), kiosek s občerstvením, trampolína, dětské automaty. Z pláže výhled na staré malebné město.

Cena zahrnuje

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, každodenní úklid pokoje, 2x týdně výměnu ručníků, závěrečný úklid

Cena nezahrnuje

dopravu (2290,- Kč/os.), nápoje k večeři, pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb

Tato oblast se rozkládá mezi Karlobagem a mysem Zečevo (Rt Zečevo - severně od městečka Rogoznica). Přírodní podmínky její severní části (přibližně od Karlobagu po Starigrad-Paklenici) a její jižní části vzájemně ostře kontrastují. Jejich rozdílnost ovlivnila také jejich rozvoj a podmiňuje i možnost jejich využití v cestovním ruchu.
Žádná jiná oblast se však nemůže pochlubit hned dvěma národními parky, národním parkem Paklenica a Krka. Jsou to velmi často navštěvované jedinečné přírodní fenomény.
Mezi nejznámější města a obce patří: Zaton, Petrčane, Sukošan, Sv. Filip a Jakov, Biograd N.M., Šibenik, Vodice, Primoštěn, Paklenica.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,9
2 hodnocení
7,5 Ubytování
9,5 Služby
9 Poloha
9,5 Stravování
9 Personál
9 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Monika Purmenská, 13.03.2018
7,8
5 Ubytování 9 Služby 8 Poloha 9 Stravování 8 Čistota 8 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pepa, 13.03.2018