Filtr

POPIS

Hotely Harmonie I. (dříve hotel Fontána) a Harmonie II. se nachází na okraji lázní Luhačovice, nedaleko vyhledávané Luhačovické přehrady a uprostřed kouzelné přírody, kterou v létě můžete obdivovat z velké hotelové terasy.
V prostorách hotelu Harmonie II. najdete jedinou kryokomoru ve Zlínském kraji! Vyzkoušet a prožít nezapomenutelný zážitek můžete při lokální či celkové kryoterapii přímo během svého pobytu u nás.

POLOHA

v obci

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar s terasou a možností grilování, kavárna, salónek, hotel. trezor, WiFi (zdarma na recepci, v baru a restauraci), konferenční služby, pro děti: herna, postýlka, stolička, vanička, nočník, chůvička; úschovna kol, stolní tenis,bazén, wellness centrum (masáže), fitness, kryokomora, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha (APT vana), WC), TV-SAT, telefon.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, u balíčků polopenze (večeře - 3chodové menu - polévka, hl. chod, večeře + dezert).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

přehrada (600 m), přírodní koupaliště DUHA (500 m), městská plovárna s dětským bazénem (2000 m), v okolí tenis, minigolf, rybolov, kulturní pořady v centru lázní (1400 m). V okolí pěší a cykloturistika, in-line brusle, v zimě běžecké trasy oblastí Luhačovického Zálesí a oblastí Bílých Karpat. Zdarma: stolní tenis, kriket, badminton, fitcentrum. Za poplatek možnost zapůjčení Nordic Walking holí, Pétanque, horských kol a koloběžek.

Sport: tenisový kurt, vodní sporty, rybaření, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.
LUHAPARK - venkovní areál u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty: tenis (kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis.
MĚSTSKÁ PLOVÁRNA - najdete zde 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění.
KOUPALIŠTĚ DUHA Pozlovice - venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti. Otevřeno: červen – září.
TENISOVÉ KURTY TK 2000 Luhačovice – nachází se přímo v centru města.
PŘÍRODNÍ VODNÍ SKLUZAVKA – nově vybudovaná skluzavka dlouhá 150 m s 25 m převýšením. Nachází se na hotelu Vega.
JÍZDA NA KONI – v letních měsících můžete využít služeb jezdeckých klubů (Statek Horní Dvůr, ATOS, LuhaTrurf).
PŮJČOVNY KOL a kolečkových bruslí - v okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo, můžete využít jedné z půjčoven (BIFU tel. 773 981 111, Půjčovna kol, koloběžek a cyklistických potřeb tel. 602 205 196).
PŮJČOVNA LODIČEK a šlapadel – otevřeno v případě příznivého počasí o víkendech.
SPORTOVNÍ HALA Radostova – nachází se zde fitness, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), pakování, Wi-Fi (bar, restaurace, recepce), fitcentrum.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, mistní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

mistní poplatek (15,- Kč/os./den)


Pobytové balíčky


Cena pobytu Seniorský balíček (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, wellcome drink (lázeňský likér), procedury (3x hod. vstup do bazénu, 1x 20 min. rašelinový obklad jednoduchý, 1x 20 min. klasická masáž částečná, 3x 15 min. inhalace Vincentkou), BONUS: volný vstup do fitness, sleva 10 % na dokoupené procedury. Možnost dokoupení další noci navíc s polopenzí (800,- Kč/os./noc v sezóně, 700,- Kč/os./noc mimo sezónu).


Cena pobytu Rodinná dovolená (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, wellness program (1x 15 min inhalace Vincentkou nebo jednorázová aplikace lokální kryoterapie, 1x 20 min. klasická masáž částečná, 4x hodinový vstup do bazénu s dětmi do 12 let (další vstupy i pro děti za poplatek), BONUS: volný vstup do fitness, úschovna kol, možnost zajištění hlídání dětí a programu pro ně, sleva 10% na dokoupené procedury.


Cena pobytu Rodinná dovolená (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, wellness program (1x 20 min whirlpool, 1x 20 min. aroma masáž částečná s vůní dle výběru, 7x hodinový vstup do bazénu s dětmi do 12 let (další vstupy i pro děti za poplatek), BONUS: volný vstup do fitness, úschovna kol, možnost zajištění hlídání dětí a programu pro ně, sleva 10 % na dokoupené procedury.


Cena pobytu Kryozážitek (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, wellness program (1x 10 min masáž šíje, 4x 3 min. lokální kryoterapie, 1x hod. vstup do bazénu, BONUS: volný vstup do fitness, sleva 10 % na dokoupené procedury.


Cena pobytu Kryozážitek (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, wellness program (1x 10 min masáž šíje, 10x 3 min. lokální kryoterapie, 4x hodinový vstup do bazénu, BONUS: volný vstup do fitness, sleva 10 % na dokoupené procedury.


Cena pobytu Bylinkové pohlazení (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x 20 min. zábal s výtažkem z aloe vera, 1x 20 min. masáž s vůní devatero bylin), BONUS: volný vstup do fitness, sleva 10 % na dokoupené procedury. Možnost dokoupení další noci navíc s polopenzí (800,- Kč/os./noc v sezóně, 700,- Kč/os./noc mimo sezónu).


Cena pobytu Detoxikační prodloužený víkend "nechte se hýčkat a rozmazlovat" (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x 40 min. lymfodrenáž, 1x 30 min. zásaditá masáž bylinnými měšci, 1x hodinový vstup do bazénu), BONUS: volný vstup do fitness, sleva 10 % na dokoupené procedury. Možnost dokoupení další noci navíc s polopenzí (800,- Kč/os./noc v sezóně, 700,- Kč/os./noc mimo sezónu).


Cena pobytu Harmonický minirelax (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury pro dámy (1x 20 min. čokoládová masáž s rakytníkem, 1x 20 min. čokoládová koupel, 1x 20 min. čokoládový tělový zábal), procedury pro pány (1x 20 min. jalovcová koupel s rakytníkem, 1x 20 min. masáž jalovcovým olejem, 1x 20 min. jalovcový zábal), pro oba (1x 20 min. whirlpool s lahví sektu, 1x hodinový vstup do bazénu), BONUS: volný vstup do fitness, sleva 10 % na dokoupené procedury. Možnost dokoupení další noci navíc s polopenzí (800,- Kč/os./noc v sezóně, 700,- Kč/os./noc mimo sezónu).


Cena balíčku Silvestr 2018 (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, wellness program (1x inhalace Vincentkou, 1x masáž s vůní, 1x hod. vstup do bazénu). Doprovodný program: 30.12. večer s cimbálovou muzikou (od 20:00 hod.); 31.12. svařené víno na terase + pirožky (od 16:00 hod.), Slavnostní večeře (od 18:00 hod.), Taneční večer s živou hudbou (od 20:00 hod.), Taneční vystoupení (od 21:30 hod.), Studený raut (od 22:00 hod.), Losování tomboly (od 22:30 hod.), Vítání Nového roku – slavnostní přípitek (24:00 hod.); 1.1. ohňostroj (od 00:15 hod.), uzená kýta s čočkou (od 00:30 hod.), Novoroční koncert (od 20:00 hod.). BONUS: Tombola, která bude losována 31.12. ve 22:30. Každý účastník pobytu obdrží při ubytování 1 lístek do tomboly zdarma (možnost dokoupení lístků do tomboly bude během večera od 20:00 – 22:00). ZDARMA po dobu pobytu: wifi, stolní tenis, parkování, vstup do fitness. SLEVA 5 % na dokoupené procedury z wellness nabídky hotelu.


Cena balíčku Vánoce 2018 (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, wellness program (1x inhalace Vincentkou, 1x skořicový zábal, 1x masáž s vůní, 1x vstup do bazénu (60 min.), 1x obličejová maska se znatem pro dámy), doprovodný program (22.12. vánoční koncert (20:00 hod.), 24.12. celodenní promítání pohádek a filmových klasik, pouštění lodiček (16:00 hod.), štědrovečerní menu s přípitkem (17:00 hod.), 25.12. večer s cimbálovkou (20:00 hod.), 26.12. večer s DJ (20:00 hod.). BONUS: cukroví na pokoji, vánoční dárek na pokoji pro každého, sleva 5 % na dokoupené wellness procedury.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení