Teplice nad Bečvou - Lázeňský dům MORAVAN

od 1 238
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • komplexně vybaven pro léčebné i relaxační pobyty
  • v poklidné části lázní, obklopeno zelení
  • wellness centrum s whirlpoolem a několik druhů saun
  • kvalitní služby "pod jednou střechou"
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Komfortně vybavený lázeňský dům Moravan nabízí prvotřídní lázeňské služby. Nachází se v poklidné části lázní obklopené zelení a nabízí širokou škálu služeb pro relaxaci a odpočinek. K dispozici je bazén, wellness centrum, nechybí ani pestrá nabídka léčebných a relaxačních procedur i doplňkových služeb. Ubytování je možné v různých kategoriích. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky nebo dětské postýlky. Stravování probíhá formou plné penze nebo polopenze. Denně je otevřena kavárna s příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou jídel a nápojů. V létě je možné posedět na venkovní terase. Při procházkách po areálu lázní můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně, které vznikly působením teplické přírodní minerální uhličité vody, a vstup do nich se nachází nedaleko lázeňského domu Moravan.

POLOHA

jedny z nejstarších lázní na Moravě jsou u města Hranice na Moravě, 40 km východně od Olomouce, disponují unikátním přírodním léčivým zdrojem alkalické zemité kyselky. Hotel je položen v malebném údolí řeky Bečvy, v poklidné části lázní a uprostřed zeleně.

Obec Teplice nad Bečvou leží na levém břehu řeky Bečvy v kopcovitém terénu s překrásným pohledem do kotliny v níž protéká řeka. Z obce je za pěkného počasí vidět panoráma Beskyd s Radhoštěm a Lysou horou, Hostýnské i Oderské vrchy. Nejstarší písemná zmínka o Teplicích nad Bečvou (do roku 1958 o Zbrašově, nyní místní část obce) pochází z roku 1328. Na části jejího katastrálního území leží Lázně Teplice nad Bečvou a evropsky známé Zbrašovské aragonitové jeskyně, jejichž vchod byl objeven přímo na území obce v roce 1912 bratry Chromými. Jeskyně byly zpřístupněny v roce 1926.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, kavárna, konferenční služby, sál, hotel. trezor, jídelna, venkovní terasa, úschovna a půjčovna kol, stolní tenis, kulečník, šachy, tělocvična, balneoprovoz, vnitřní vyhřívaný rehabilitační bazén, wellness centrum se saunovým světem, kosmetika, pedikúra, akceptace platebních karet, parkoviště (jen na objednání a za poplatek a vratnou kauci za parkovací kartu na místě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Komfort a Exclusive a 2lůžkové apartmány Exclusive, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), TV, chladnička, Wi-Fi (zdarma), Exclusive navíc trezor, telefon. Apartmány: ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 3 menu, zeleninový salát, nápoje).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: chronická ischemická choroba srdeční, vysoký krevní tlak, stavy po zánětech žil, poruchy pohybového aparátu, ischemická choroba dolních končetin.

Léčba: vodoléčba (uhličité koupele, přísadové uhličité koupele, vířivé lázně, podvodní masáže...), zábaly (lokální tepelné zábaly - rašelina, parafín, zábaly z bahna Mrtvého moře), masáže (klasické masáže částečné - celotělové, aromamasáže, relaxační, lávovými kameny, masáž obličeje, Thajské masáže, ....), elektroléčba (iontoforéza, galvanizace, diatermie, solux, diadynamik, ultrazvuk...), oxygenoterapie, inhalace, procedura v poláriu Arktika. Suchý plynový bazén k dispozici v LS Janáček.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sportovní vyžití přímo v areálu lázní (tenis, stolní tenis, Nordic walking, cykloturistika, minigolf, fitness, kulečník, plavání, polárium, půjčovna kol a NW holí). V okolí značené turistické a cyklotrasy, bowling, plovárna, golfové hřiště.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se stravou (dle výběru pobytu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), poplatek z lůžkové kapacity u relaxačních pobytů (4,- Kč/os./noc), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem není možný.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relaxace v lázích (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). Pobyt začíná večeří a končí snídaní.


Cena balíčku Wellness dny (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, ovocná mísa a 2 nealkoholické nápoje nebo pivo v hotelové kavárně, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo dolní končetiny), 1x celotělová aromamasáž), 2x denně vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-St.


Cena balíčku Zadáno ženám (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 3 nealkoholické nápoje nebo pivo v hotelové kavárně, procedury (1x zábal zad z bahna z Mrtvého moře, 1x uhličitá koupel se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x aroma masáž částečná, 1x masáž obličeje vč. očištění a tonizace), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Po., Út.


Cena balíčku Léčba lupénky a atopického ekzému (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vstup do polária, procedury (1x lokální parafínový zábal nebo elektroléčbu, 3x biolampu, 1x konopný zábal celého těla, 1x zábal části těla (zad nebo nohou) z bahna z Mrtvého moře, 2x celková uhličitá koupel s přírodní solí z Mrtvého moře se zklidňujícím zábalem, 2x koupel uhličitá celková s konopoju přisadou + zábal). Nástup denně kromě Pá. a So.


Cena balíčku Nevšední dny (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku - posouzení zdravotního stavu, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x kyslíková terapie, 1x vířivá nožní lázeň), 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). Nástupní dny: Po.


Cena balíčku Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vyšetření EKG, léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 420 Kč/den. Procedury jsou poskytovány Po-So. Doporučená délka pobytu 14-28 dní.


Cena balíčku Letem světem za 4 dny (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem (Evropa), 1x vířivá lázeň nohou (Evropa), 1x eukalyptová uhličitá koupel se zábalem (Austrálie), 1x madagaskarská masáž částečná (Afrika), 1x masáž lávovými kameny částečná (Amerika), 1x thajská olejová masáž částečná (Asie), 1x vstup do polária (Arktida)), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x zapůjčení oděvu do polária, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu s ledovou tříští (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Ne-Út.


Cena balíčku Lázeňský koktejl (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s plnou penzí, 1x míchaný nápoj Piňa Colada v kavárně, léčebný program (1x malá vstupní lékařská prohlídka, 1x celková uhličitá koupel přísadová s kokosovým aroma se zábalem, 1x kokosová masáž částečná, 1x kokosový zábal celého těla, 1x suchá masážní vana), 4x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 100 Kč sleva na denní hrací poplatek na golfovém hřišti Radíkov (12 km). Nástup denně mimo So. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.


Cena balíčku Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vyšetření EKG, léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 451 Kč/den. Procedury jsou poskytovány Po-So.


Cena balíčku Lázeňská ochutnávka (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x celková uhličitá koupel přísadová (konopí, švestka, kokos, Whiskey) se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň přísadová se zábalem, 1x klasická masáž částečná), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-St.


Cena balíčku Lázeňská terapie při křečových žilách (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní prohlídku - posouzení zdravotního stavu, procedury (6x celková uhličitá koupel se zábalem, 6x suchý plynový bazén nohou, 3x střídavá nožní lázeň, 3x přístrojová lymfodrenáž nohou (žilní program), 1x skupinový léčebný tělocvik, 1x skupinové cvičení v bazénu), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Lázeňské rozmazlování (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x láhev červeného moravského vína 0,7l na dvoulůžkový pokoj, procedury (švestkové, brusinkové, kokosové nebo Whiskey trio (uhličitá koupel se zábalem + masáž částečná + celotělový zábal s vybraným aroma), 1x vířivá nožní lázeň, 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-Út.


Cena balíčku Lázeňský týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku - posouzení zdravotního stavu, procedury (1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem se zábalem, 1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře, 2x klasická masáž částečná), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Nástup denně kromě Pá. a So.


Cena balíčku Léčba ischemické choroby dolních končetin a diabetické neuropetie dolních končetin (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 5x suchý plynový bazén dolních končetin, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 1x skupinový léčebný tělocvik, 1x střídavá nožní lázeň, 2x vířivá nožní lázeň, 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (2x částečná klasická masáž, 1x skupinové cvičení v bazénu, 3x skupinový léčebný tělocvik, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 2x lokální parafínový zábal, 3x celková uhličitá koupel se zábalem), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Léčba lupénky a atopického ekzému (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vstup do polária, procedury (1x lokální parafínový zábal nebo elektroléčbu, 3x biolampu, Ovesnou kúru (3x celková uhličitá koupel ovesná se zábalem a výživným tělovým mlékem), Kúru z Mrtvého moře (1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře se zábalem), Bio regenerační kúru (2x celková uhličitá koupel se syrovátkovou přísadou a zklidňujícím zábalem)).


Cena balíčku Lázeňská terapie při křečových žilách (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní prohlídku - posouzení zdravotního stavu, procedury (6x celková uhličitá koupel se zábalem, 3x suchá uhličitá koupel, 3x střídavá nožní lázeň, 3x přístrojová lymfodrenáž nohou (žilní program), 1x skupinový léčebný tělocvik, 1x skupinové cvičení v bazénu), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Senior 2019 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury: (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 2x klasická masáž částečná, oxygenoterapie dle doporučení lékaře), 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Teplická léčebně - relaxační kúra 2019 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a jasmínovým aroma se zábalem, 1x celková uhličitá koupel brusinková se zábalem, 1x kyslíková terapie včetně vitamínového nápoje, 1x lokální parafínový zábal, 1x zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře, 1x brusinková masáž částečná s rakytníkovým olejem, 1x klasická masáž částečná), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 2x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.).


Cena balíčku Zdravé srdce (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x velkou vstupní lékařskou prohlídku, léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 615 Kč/den. Procedury jsou poskytovány Po-So.


Cena balíčku Lázeňské rozmazlování (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x 0,25l (karafa) bílého nebo červeného vína, procedury (celková uhličitá koupel kokosová, klasická masáž částečná kokosová, celotělový kokosový zábal, 1x vířivá nožní lázeň, 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Po., Út.


Cena balíčku Léčba ischemické choroby dolních končetin a diabetické neuropetie dolních končetin (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 3x suchá uhličitá koupel, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 1x skupinový léčebný tělocvik, 3x střídavá nožní lázeň, 2x vířivá nožní lázeň, 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). Nástup denně kromě Pá. a So.


Cena balíčku Lázeňská harmonie 2019 (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 4x nealko nápoj nebo pivo v kavárně Moravan, procedury (1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře, 1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a jasmínovým aroma se zábalem, 1x koupel uhličitá celková přísadová (brusinka, kokos, švestka, Whiskey) se zábalem, 1x aroma masáž částečná), 1x vstup do polária vč. zapůjčení oděvu, 4x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra Moravan (2 hod.). Nástup: denně kromě So.


Cena balíčku Léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění (14 nocí) zahrnuje: 14x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (3x částečná klasická masáž, 2x skupinové cvičení v bazénu, 5x skupinový léčebný tělocvik, 8x elektroléčba dle určení lékaře, 4x lokální parafínový zábal, 8x celková uhličitá koupel se zábalem, 10x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Vůně dálek (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury: (2x koupel celková uhličitá s přírodní solí z Mrtvého moře + zábal, 1x zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře, 1x vířivá nožní lázeň, 1x Madagaskarská masáž částečná, 1x klasická masáž částečná), 1x vstup do polária vč. zapůjčení oděvu, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), 3x vstup do bazénu (1 hod.). Nástup na pobyt Ne-Čt.


Cena balíčku Senior 2020 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury: (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 2x klasická masáž částečná, 2x lokální parafín nebo oxygenoterapii dle doporučení lékaře), 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). Nástupní dny denně kromě Pá. a So.


Cena balíčku Teplická léčebně - relaxační kúra 2020 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x posouzení zdravotního stavu, procedury (1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem se zábalem, 1x švestková uhličitá koupel se zábalem, 1x kyslíková terapie včetně vitamínového nápoje, 1x lokální parafínový zábal, 1x zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře, 1x švestková masáž částečná, 1x klasická masáž částečná), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 2x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Nástupní dny denně mimo Pá. a So.


Cena balíčku Zdravé srdce (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x velkou vstupní lékařskou prohlídku (anamnéza, fyzikální vyšetření, EKG, laboratorní vyšetření, doporučení procedur), léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 683 Kč/den. Procedury jsou poskytovány Po-So. Nástupní dny denně kromě Pá. a So. Pobyt začíná večeří a končí obědem.


Cena balíčku Lázeňská harmonie 2020 (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 4x nealko nápoj nebo pivo v kavárně Moravan, procedury (1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře, 1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem se zábalem, 1x koupel uhličitá celková přísadová (konopí, kokos, švestka, Whiskey) se zábalem, 1x aroma masáž klasická částečná), 1x vstup do polária vč. zapůjčení oděvu, 4x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra Moravan (2 hod.). Nástup: denně kromě Pá. a So.


Cena balíčku Revital (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x posouzení zdravotního stavu, procedury: (1x vířivá koupel nohou, 1x masáž nohou se zábalem, 1x masáž rukou se zábalem, 1x madagastkarská masáž obličeje a hlavy, 1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x kyslíková terapie, 1x andulační terapie s IR termoterapií, 1x vířivá lázeň horních končetin), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). Nástupní dny denně kromě Pá. a So.


Cena balíčku pobyt pro klienty s hypertenzí (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x velkou vstupní lékařskou prohlídku (anamnéza a fyzikální vyšetření, EKG, laboratorní vyšetření, doporučení procedur), procedury (1x Holter monitorace TK, 6x celková uhličitá koupel se zábalem, 6x suchá uhličitá koupel, 2x skupinové cvičení v bazénu, 2x skupinový léčebný tělocvik, 1x lekce Nordic Walking s trenérem, 3x masáž klasická částečná). Nástupní dny denně kromě Pá. a So.


Střední Morava nám nabízí množství přírodních krás, hradů, ale i památku UNESCO v Olomouci. Cykloturistika zde má také své místo díky mnohých cyklistických tras. Hlavní turistické cíle najdete v Olomouci, která je zapsána díky Sloupu Nejsvětější Trojice na Seznam UNESCO. Velmi žádanou turistickou destinací je město Kroměříž. Velký přínos městu přinesly unikátní památky, zejména Arcibiskupský zámek, Květná a Podzámecká zahrada. Odpočinou a relaxovat můžete ve významném lázeňském městě Teplice nad Bečvou. Navštívit zde můžete skalní město Rabštejn, načerpat historii na hradě Helfštýn či prožít romantiku na hradě Bouzov.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,4
2 hodnocení
9,5 Ubytování
9,5 Služby
9 Poloha
9,5 Stravování
9,5 Personál
9,5 Čistota
Řazení
9
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 9 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Liba, 12.09.2018
9,8
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Jarka, 13.03.2018