Teplice nad Bečvou - Lázeňský dům MORAVAN

od 1 238
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • komplexně vybaven pro léčebné i relaxační pobyty
  • v poklidné části lázní, obklopeno zelení
  • wellness centrum s whirlpoolem a několik druhů saun
  • kvalitní služby "pod jednou střechou"
Načítání ...

POPIS

Komfortně vybavený lázeňský dům Moravan nabízí prvotřídní lázeňské služby. Nachází se v poklidné části lázní obklopené zelení a nabízí širokou škálu služeb pro relaxaci a odpočinek. K dispozici je bazén, wellness centrum, nechybí ani pestrá nabídka léčebných a relaxačních procedur i doplňkových služeb. Ubytování je možné v různých kategoriích. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky nebo dětské postýlky. Stravování probíhá formou plné penze nebo polopenze. Denně je otevřena kavárna s příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou jídel a nápojů. V létě je možné posedět na venkovní terase. Při procházkách po areálu lázní můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně, které vznikly působením teplické přírodní minerální uhličité vody, a vstup do nich se nachází nedaleko lázeňského domu Moravan.

POLOHA

jedny z nejstarších lázní na Moravě jsou u města Hranice na Moravě, 40 km východně od Olomouce, disponují unikátním přírodním léčivým zdrojem alkalické zemité kyselky. Hotel je položen v malebném údolí řeky Bečvy, v poklidné části lázní a uprostřed zeleně.

Obec Teplice nad Bečvou leží na levém břehu řeky Bečvy v kopcovitém terénu s překrásným pohledem do kotliny v níž protéká řeka. Z obce je za pěkného počasí vidět panoráma Beskyd s Radhoštěm a Lysou horou, Hostýnské i Oderské vrchy. Nejstarší písemná zmínka o Teplicích nad Bečvou (do roku 1958 o Zbrašově, nyní místní část obce) pochází z roku 1328. Na části jejího katastrálního území leží Lázně Teplice nad Bečvou a evropsky známé Zbrašovské aragonitové jeskyně, jejichž vchod byl objeven přímo na území obce v roce 1912 bratry Chromými. Jeskyně byly zpřístupněny v roce 1926.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, kavárna, konferenční služby, sál, hotel. trezor, jídelna, venkovní terasa, úschovna a půjčovna kol, stolní tenis, kulečník, šachy, tělocvična, balneoprovoz, vnitřní vyhřívaný rehabilitační bazén, wellness centrum se saunovým světem, kosmetika, pedikúra, akceptace platebních karet, parkoviště (jen na objednání a za poplatek a vratnou kauci za parkovací kartu na místě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard plus a Exclusive a 2lůžkové apartmány Exclusive, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LED TV s rádiem, uzamykatelná zásuvka, chladnička, trezor (Exclusive), Wi-Fi (zdarma), zapůjčení županu. Apartmány navíc: ložnice, obývací pokoj. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 3 menu, zeleninový salát, nápoje) nebo polopenze (podle výběru pobytu).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: chronická ischemická choroba srdeční, vysoký krevní tlak, stavy po zánětech žil, kardiomyopatie, poruchy pohybového aparátu, ischemická choroba dolních končetin.

Léčba: vodoléčba (uhličité koupele, přísadové uhličité koupele, vířivé lázně, podvodní masáže...), zábaly (lokální tepelné zábaly - rašelina, parafín, parafango, zábaly z bahna Mrtvého moře), masáže (klasické masáže částečné - celotělové, aromamasáže, relaxační, reflexní, lávovými kameny, masáž obličeje, Thajské masáže, ....), elektroléčba (iontoforéza, galvanizace, diatermie, solux, diadynamik, ultrazvuk...), oxygenoterapie, inhalace, VacuShape, solná jeskyně Saltika, procedura v poláriu Arktika. Skotský střik a suchý plynový bazén k dispozici v LS Janáček.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sportovní vyžití přímo v areálu lázní (tenis, stolní tenis, Nordic walking, cykloturistika, minigolf, fitness, kulečník, plavání, polárium, půjčovna kol a NW holí). V okolí značené turistické a cyklotrasy, bowling, plovárna, golfové hřiště.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se stravou (dle výběru pobytu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), poplatek z lůžkové kapacity u relaxačních pobytů (4,- Kč/os./noc), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relaxace v lázích (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Wellness dny (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, ovocná mísa a 2 nealkoholické nápoje nebo pivo v hotelové kavárně, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo dolní končetiny), 1x celotělová aromamasáž), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-St.


Cena balíčku Zadáno ženám (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 3 nealkoholické nápoje nebo pivo v hotelové kavárně, procedury (1x zábal zad či nohou z bahna z Mrtvého moře, 1x uhličitá koupel se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x aroma masáž částečná, 1x masáž obličeje vč. očištění a tonizace), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Ne-Út.


Cena balíčku Nevšední dny (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x kyslíková terapie + vitamínový nápoj, 1x vířivá nožní lázeň), 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). Nástupní dny: Po.


Cena balíčku Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vyšetření EKG, léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 420 Kč/den. Procedury jsou poskytovány Po-So. Doporučená délka pobytu 14-28 dní.


Cena balíčku Letem světem za 4 dny (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem (Evropa), 1x vířivá lázeň nohou (Evropa), 1x eukalyptová uhličitá koupel se zábalem (Austrálie), 1x madagaskarská masáž částečná (Afrika), 1x masáž lávovými kameny částečná (Amerika), 1x thajská olejová masáž částečná (Asie), 1x vstup do polária (Arktida)), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x zapůjčení oděvu do polária, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu s ledovou tříští (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Ne-Út.


Cena balíčku Lázeňský koktejl (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s plnou penzí, 1x míchaný nápoj Piňa Colada v kavárně, léčebný program (1x malá vstupní lékařská prohlídka, 1x celková uhličitá koupel přísadová s kokosovým aroma se zábalem, 1x kokosová masáž částečná, 1x kokosový zábal celého těla, 1x suchá masážní vana), 4x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 100 Kč sleva na denní hrací poplatek na golfovém hřišti Radíkov (12 km). Nástup denně mimo So. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.


Cena balíčku Lázeňská ochutnávka (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x celková uhličitá koupel přísadová se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň přísadová se zábalem, 1x klasická masáž částečná), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-St.


Cena balíčku Lázeňská terapie při křečových žilách (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní prohlídku, procedury (6x celková uhličitá koupel se zábalem, 6x suchý plynový bazén nohou, 3x střídavá nožní lázeň, 3x přístrojová lymfodrenáž nohou (žilní program), 1x skupinový léčebný tělocvik, 1x skupinové cvičení v bazénu), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Lázeňské rozmazlování (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x láhev červeného moravského vína 0,7l na dvoulůžkový pokoj, procedury (švestkové, brusinkové, kokosové nebo Whiskey trio (uhličitá koupel se zábalem + masáž částečná + celotělový zábal s vybraným aroma), 1x vířivá nožní lázeň, 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-Út.


Cena balíčku Lázeňský týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a jasmínovým aroma se zábalem, 1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře, 2x klasická masáž částečná), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.).


Cena balíčku Léčba ischemické choroby dolních končetin a diabetické neuropetie dolních končetin (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 5x suchý plynový bazén dolních končetin, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 1x skupinový léčebný tělocvik, 1x střídavá nožní lázeň, 2x vířivá nožní lázeň, 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (2x částečná klasická masáž, 1x skupinové cvičení v bazénu, 3x skupinový léčebný tělocvik, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 2x lokální parafínový zábal, 3x celková uhličitá koupel se zábalem), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Léčba lupénky a atopického ekzému (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vstup do polária, procedury (1x lokální parafínový zábal nebo elektroléčbu, 3x biolampu, Ovesnou kúru (3x celková uhličitá koupel ovesná se zábalem a výživným tělovým mlékem), Kúru z Mrtvého moře (1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře se zábalem), Bio regenerační kúru (2x celková uhličitá koupel se syrovátkovou přísadou a zklidňujícím zábalem)).


Cena balíčku Léčebný pobyt Senior (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury: (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 2x klasická masáž částečná, oxygenoterapie dle doporučení lékaře), 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Teplická léčebně - relaxační kúra (7 nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a jasmínovým aroma se zábalem, 1x celková uhličitá koupel brusinková se zábalem, 1x kyslíková terapie včetně vitamínového nápoje, 1x lokální parafínový zábal, 1x zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře, 1x brusinková masáž částečná s rakytníkovým olejem, 1x klasická masáž částečná), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 2x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.).


Cena balíčku Zdravé srdce (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x velkou vstupní lékařskou prohlídku, léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 615 Kč/den. Procedury jsou poskytovány Po-So.


Cena balíčku Lázeňská harmonie (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 4x nealko nápoj nebo pivo v kavárně Moravan, procedury (1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře, 1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a jasmínovým aroma se zábalem, 1x koupel uhličitá celková přísadová (brusinka, kokos, švestka, Whiskey) se zábalem, 1x aroma masáž částečná), 1x vstup do polária vč. zapůjčení oděvu, 4x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra Moravan (2 hod.). Nástup: denně kromě So.


Cena balíčku Léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění (14 nocí) zahrnuje: 14x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (3x částečná klasická masáž, 2x skupinové cvičení v bazénu, 5x skupinový léčebný tělocvik, 8x elektroléčba dle určení lékaře, 4x lokální parafínový zábal, 8x celková uhličitá koupel se zábalem, 10x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).


Cena balíčku Vůně dálek (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury: (2x koupel celková uhličitá s přírodní solí z Mrtvého moře + zábal, 1x zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře, 1x vířivá nožní lázeň, 1x Madagaskarská masáž částečná, 1x klasická masáž částečná), 1x vstup do polária vč. zapůjčení oděvu, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), 3x vstup do bazénu (1 hod.). Nástup na pobyt Ne-Čt.


Střední Morava nám nabízí množství přírodních krás, hradů, ale i památku UNESCO v Olomouci. Cykloturistika zde má také své místo díky mnohých cyklistických tras. Hlavní turistické cíle najdete v Olomouci, která je zapsána díky Sloupu Nejsvětější Trojice na Seznam UNESCO. Velmi žádanou turistickou destinací je město Kroměříž. Velký přínos městu přinesly unikátní památky, zejména Arcibiskupský zámek, Květná a Podzámecká zahrada. Odpočinou a relaxovat můžete ve významném lázeňském městě Teplice nad Bečvou. Navštívit zde můžete skalní město Rabštejn, načerpat historii na hradě Helfštýn či prožít romantiku na hradě Bouzov.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,4
2 hodnocení
9,5 Ubytování
9,5 Služby
9 Poloha
9,5 Stravování
9,5 Personál
9,5 Čistota
Řazení
9
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 9 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Liba, 12.09.2018
9,8
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Jarka, 13.03.2018