Proč právě sem?

Filtr

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace s venkovním posezením, salónek, konferenční služby, pro děti - strava, stolička, herna, postýlka; masáže, sauna, fittness, úschovna kol, WiFi (zdarma), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1-2lůžkové pokoje v zámecké budově (kubistický nábytek) a 2lůžkové moderně zařízené pokoje v Oranžérii, vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC), TV.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, kombinovaná strava nebo polopenze (dle výběru pobytu)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

tenisový kurt, hřiště na pétanque, venkovní bazén, zapůjčení kol a další aktivity. Golfové hřiště Casa Serena (Roztěž - 10 km).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)


Pobytové balíčky


Cena balíčku Život na zámku zahrnuje: 2x ubytování se snídaní v Oranžerii (nebo na zámku za příplatek) pro 2 osoby, 1x 3chodová večeře dle výběru šéfkuchaře, welcome drink, prohlídka zámku, petanque, venkovní bazén.


Cena balíčku Základní balíček zahrnuje: 2x ubytování se snídaní na zámku pro 2 osoby, 1x 4chodová večeře, prohlídka zámku, petanque a venkovní bazén v letním období, možnost dokoupení masáže s 10% slevou.


Cena balíčku Romantický pobyt na zámku zahrnuje: 2x ubytování se snídaní na zámku pro 2 osoby, 1x 4chodová večeře, lahev sektu na pokoji, květina pro dámu na pokoji. Za klasická relaxační masáž pro dva za zvýhodněnou cenu.


Cena balíčku Pohoda na zámku zahrnuje: 2x ubytování se snídaní na zámku pro 2 osoby, 1x 4chodová večeře, ovoce na pokoji, 1 hod sauna, 60 minut klasická relaxační masáž pro 2 osoby, prohlídka zámku, petanque a venkovní bazén v letním období.


Cena balíčku Pro kamarádky zahrnuje: 1x ubytování se snídaní v Oranžerii nebo na zámku pro 2 osoby, welcome drink, 1x 3chodová večeře, 60 min relaxační masáž teplým olejem s relaxační masáží šíje, lahev sektu na pokoj, prohlídka zámku, petanque a venkovní bazén v letním období.


Cena balíčku Za architekturou zahrnuje: 2x ubytování se snídaní na zámku pro 2 osoby, 1x 3chodová večeře, prohlídka Kutné Hory (1,5 hod - bez vstupů), prohlídka Bauerovy vily, prohlídka Chateau Kotěra, prohlídka zámku, petanque a venkovní bazén v letním období.


Cena balíčku Revitalizační balíček zahrnuje: 2x ubytování se snídaní na zámku pro 2 osoby, 1x 4chodová večeře, 3chodový oběd, lymfatickou masáž, relaxační masáž, možnost využití sauny s 15% slevou.


DOPŘEJTE SI JEDINEČNÝ GASTROZÁŽITEK Cena balíčku Gurmánský balíček pro dva (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování se snídaní, speciální 4chodovou večeři (sezónní menu - složení na vyžádání), prohlídka zámku, petanque a venkovní bazén v letním období. Balíček je nutno objednat min 7 dní předem.


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení