Proč právě sem?

Vybavení ubytovacího zařízení

restaurace, venkovní posezení, pro děti: hřiště, postýlka (za příplatek), v restauraci stolička; parkování (70,- Kč/den, platba na místě), půjčovna a úschovna kol, kuželky, stolní tenis, internet (zdarma).

Vybavení pokoje

4lůžkový bungalov s možností 2 přistýlek (2 ložnice - dvoulůžko a dvě samostatná lůžka plus menší palanda), vlastní soc. zařízení (sprcha a samostatné WC), vybavená obytná kuchyň (rozkládací rohová pohovka (možnost přistýlky), jídelní stůl, židle, kuchyňská linka, plynová varná deska, plynový ohřívač vody, malá lednice s mrazicí přihrádkou, nádobí a příbory, konvice), ručníky nutno vzít s sebou, dlážděná terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem, parkovací místo vedle bungalovu.

Stravování

vlastní (vybavená kuchyňka), v kempu restaurace (v sezóně).

Sport a volný čas

V areálu: příjemné koupání s písčitými plážemi (z jedné strany poloostrova nudistická pláž), rybaření (celoročně), půjčovna loděk, šlapadel, plovacích prken „paddleboardů“ a speciálních kol „lehokol“, tobogán (délka 62,5 m), dětské hřiště s trampolínou, 2 obří trampolíny, vodní fotbal 150 m2, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště, Lanové centrum (za poplatek - 7 lanových překážek a prolézaček pro nejmenší, 18 nízkých lanových překážek a visutá lanovka pro školáky, 34 vysokých lanových překážek a 7 lanovek pro zdatnější účastníky a 5 vysokých týmových překážek, horolezecká stěna, lukostřelba, šerm na kládě, foukačky a různé společenské hry, např. ruské kuželky, obří hlavolamy, kroket, DISC golf, deskové hlavolamy a další), paintball v areálu na zalesněném poloostrově (military aréna pro 30 osob).
Možnost grilování, pořádání různých společenských akcí v restauraci nebo v objektu TEE-PEE.
V okolí: značené turistické a cyklotrasy, tenis, squash Hradec Králové (5 km), Aquacentrum Hradec Králové (5 km), jízda na koni Malšovice (2 km), golf Hrádek u Nechanic (20 km), fitcentrum Hradec Králové (5 km), bowling Hradec Králové (5 km).

Cena zahrnuje

ubytování (pronájem bungalovu), energie, ložní prádlo, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje

dopravu, stravu, ručníky, poplatek za parkování, místní poplatky (6,- Kč /os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kš/os./den).


TIPY NA VÝLET:
- Náchod – renesanční zámek
- pevnost Dobrošov
- Nové Město nad Metují – barokní zámek
- Litomyšl – renesanční zámek, zámecký pivovat
- vodní přehrada Rozkoš
- zámek Nové Hrady u Litomyšle (česká Versailles)
- ZOO Dvůr Králové
- zámek Pardubice - perla města perníku
- zámek Ratibořice a Babiččino údolí
- hrad Svojanov s unikátním domem zbrojnošů
- rozhledna Andrlův chlum – v blízkosti Ústí nad Orlicí
- Krčma krále Artuše - Slatiňany
- Barokní komplex Kuks
- Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska
- Kudova Zdroj – lázeňské městečko v Polsku
- Adršpašsko-Teplické skály
- Národní přírodní rezervace Králický Sněžník

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení