Kehida TERMAL Hotel

od 1 550
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Termální pramenmin
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen:  min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • pohodlně v županu až do termálních bazénů
  • hlídání dětí, pokoje pro rodiny s dětmi
  • venkovní bazény s velkou zahradou
  • zážitkové bazény s tobogány
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kehida Thermal se nachází ve stejné budově jako oblíbené Kehida lázeňské a zážitkové lázně. Hoteloví hosté mají volný vstup, tedy mohou pohodlně v županu navštívit venkovní bazény s termální vodou, vodní park s tobogány, bazény se sirnou léčivou vodou i saunový svět Oasis.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna a cukrárna, snack bar, konferenční služby, wellness, fitness a sauna, solarium, půjčovna kol, stolní tenis, pro děti: miniklub, dětský koutek, stolička, postýlka; Wi-Fi (zdarma), parkování, přímý přístup do lázní.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Standard (možnost přistýlky), 2 lůžkové pokoje Superior (rekonstruované s novým interierem), pokoje Family (2 dospělé a 2 déti do 12 let), vlastní sc.zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), některé pokoje s balkónem, klimatizace, TV-SAT, minibar, rádio, telefon, trezor, župan, ručníky, plážová osuška.

STRAVOVÁNÍ

polopenze - formou bufetu

CENA ZAHRNUJE

Ubytování s polopenzí nebo plnou penzí, neomezený vstup do léčebných a zážitkových lázní, na koupaliště a do saunového světa, zapůjčení županu, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,1 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Rekonstrukce pokojů od 6.1.2020 - 15.3.2020.


Vesnička s cca 1000 obyvateli, vzdálená cca 12 km od města Hévíz, 20 km od Balatonu, která je známá především díky svým termálním lázním Kehida Thermal. Z památek zde najdete zámek Deák-kúria a muzeum, zříceninu hradu Kustányi romtemplom a římskokatolický kostel Zvěstování Panny Marie. Je častým cílem turistů, takže se zde nachází informační centrum. Protéká zde řeka Zala.

Kryté zážitkové lázně KEHIDA THERMAL se nacházejí v třípatrové atriově řešené budově. Celková vodní plocha areálu je 2400 m2, ve 3 ha velkém parku je celkem 13 bazénů. Uvnitř najdete bazén se zážitkovými prvky, s chrliči, s masážními tryskami krku a šíje, s masážními lehátky, s perličkovým ostrovem a se zrychlovacím kanálem, 94 metrů dlouhý vnitřní tobogán se světelnými a zvukovými efekty a baby-bazén se skluzavkou pro nejmenší. Také letní koupaliště nabízí množství zábavy (zážitkový bazén s gejzíry, masážními tryskami krku, s pool-barem v středě bazénů, baby-bazén, bazén s umělým vlnobitím, plavecké bazény, sedací bazény s léčivou vodou, terasy na odpočívání a slunění (též pro naturisty)). Část bazénů je v provozů sezónně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení