Kácov - Panorama golf resort

od 1 495
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Golf: 0 m
Konferenční služby
Novinka
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • Luxusní designové ubytování v Posázaví
  • 27 jamkové mistrovské hřiště s krásnými výhledy
  • skvělá gastronomie, sportovní vyžití
  • nabídka wellness pobytů s golfem i bez
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Resort je umístěný v areáu golfového hřiště. Pokoje se nacházejí jak v budově golfové klubovny tak v přilehlých bungalovech. Resort nabízí i další sportovní vyžití (tenisové kurty, víceúčelové hřiště, beach volejbal).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, wellness bar, 27 jamkové mistrovské hřiště s mnoha oceněními vč. tréninkových ploch, PRO shop, konferenční místnost, tenis, multifunkční hřiště, beach volejbal, wellness (vnitřní bazén, whirlpool, finská sauna, pára, Kneippův chodník, relaxační místnost, relaxační terasa), Wi-Fi, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Moderni, prostorné, designově vybavené pokoje:

2lůžkový pokoj Klubovna vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), minibar, Wi-Fi, výhled do krajiny

2lůžkový apartmán Klubovna vlastní soc. zařízení (vana, WC), rozkládací sedačka (možnost přistýlky), minibar, Wi-Fi, výhled do krajiny, možnost venkovního posezení. 1 apartmán bezbariérový.

2lůžkový pokoj Bungalov vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), minibar, Wi-Fi, výhled do krajiny, možnost venkovního posezení

4lůžkový rodinný pokoj Bungalov dva propojené 2lůžkové pokoje

2lůžkový apartmán Bungalov vlastní soc. zařízení (vana, WC), rozkládací sedačka (možnost přistýlky), minibar, Wi-Fi, výhled do krajiny, možnost venkovního posezení.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost využití stravování v restauraci, která nabízí českou gastronomii v moderním pojetí s využitím regionálních surovin.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

vodní sporty na Sázavě, turistika a cykloturistika v Posázaví

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplattky


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, parkování.


Cena pobytu STAY&PLAY (1 noc) zahrnuje 1x ubytování se snídaní, neomezenou hru v daný den, zapůjčení buggy a vstup na cvičné plochy, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu STAY & RELAX (1 noc) zahrnuje 1x ubytování se snídaní, neomezený vstup do Panorama Wellness (v den příjezdu, pobytu i odjezdu), Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu STAY & PLAY & RELAX (1 noc) zahrnuje 1x ubytování se snídaní, neomezenou hru v daný den, zapůjčení buggy a vstup na cvičné plochy, neomezený vstup do Panorama Wellness (v den příjezdu, pobytu i odjezdu), Wi-Fi, parkování.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení