Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pojeďte si užít krásný letní jóga víkend s Anetou Bína do Jizerských hor do rezortu Montanie. Víkend nabitý jógovými lekcemi, ale také meditacemi a zážitky, kterými vás bude doprovázet zvuk tibeckých zpívajících mís. Po víkendu budete odjíždět jako znovu zrození.

KDO VÁS TÍMTO VÍKENDEM PROVEDE?

Mé jméno je Aneta Bína a jsem certifikovanou lektorkou jógy a certifikovaný učitel Oshových aktivních meditací.

Ráda bych Vás pozvala na jógovo-meditační víkend bez ohledu na pohlaví. Jógou, tibetskými mísami a meditacemi očistíme psychické a fyzické tělo. Zastavme společně čas, zavřeme oči, nadechneme se, otevřeme svá srdce a buďme pozorovatelem své mysli, poznejme sami sebe.

Lektoruji integrální jógu (je to spojení rádža jógy (královské jógy) a hatha jógy). Rádža jóga neboli královská jóga postupuje dle 8 stupňové stezky Patandžaliho sútry, kdy vede praktikujícího do svého středu, hatha jóga pracuje s nejrůznějšími vibracemi a energiemi, aby se praktikující naučili s nimi pracovat - zabývá se i fyzickou očistou těla (asány- fyzické polohy těla), které blahodárně působí na každou část těla, na každý orgán v těle, působí nejen na celé fyzické tělo, ale i na energetické tělo a energetické kanály (nadí) i centra (čakry), zakončeno je to meditací s tibetskou. Tato jóga se cvičí bez hudby, vše v rámci příjemnosti.
 
Tibetské mísy: Tibetské zpívající mísy slouží již přes 5 tisíc let k léčení nemocí těla i mysli a k účinné meditační praxi. Vibrace zpívajících mísy se dotkne každé buňky a tím každé části našeho těla (ať je to kost, orgán, sval, krev, lymfa, nervový systém...).
❥ zvuk vylaďuje, masíruje a harmonizuje všechny buňky našeho těla
❥ uvolňuje napětí, bloky a stres
❥ čistí krev a ostatní tělesné tekutiny, pomáhá jemně detoxikovat tělo
❥ zlepšuje samoléčebný proces těla
❥ harmonizuje nás na všech úrovních a tím probouzí radost a lásku k sobě a životu na této planetě
❥ vede nás k poznání sebe sama

Oshovy aktivní meditace
Aktivují energii, zbaví se napětí a energetických bloků, posílíte svou schopnost koncentrace a přineste vědomí do svého všedního dne.

PROGRAM (7,5 hodiny jógy a meditací):

Pátek:
Po příjezdu v 17:00 se můžete těšit na 60 minutovou lekci integralní jógy cca do 18:00 (45 min. cvičení asán a následně 15 min. uvolňující meditace s tibetskou mísou). Poté večeře a zakončení dne Oshovou aktivní meditací, která je výborná před spaním (60 min.).

Sobota:
Sobotní den začíná ranní jógou (60 min). Poté volný program a před obědem se společně potkáme na 60 minutové aktivní Oshově meditaci (tato bude aktivní, na rozdíl od páteční). Následuje oběd a po obědě odpolední volno - volný program, kerý můžete využít na procházky nebo relax ve wellness. Odpoledne cca od 15:30-16:00 pak společně zažijeme pranajámy (dechová cvičení) a uvolňující poslech tibetských mís. Po pauze nás ještě bude od 17:00 hodin čekat 90 minutová lekce jógy. 

Neděle:
Neděli zakončíme ranní 90 minutovou lekcí jógy a výbornou snídaní.

POLOHA

Na polosamotě, v srdci přírodní krajinné oblasti Jizerských hor, u vodní nádrže Souš. Součástí areálu je vzrostlý jehličnatý les, který se rozpíná na všechny světové strany. Resort se nachází přímo ve 2. stupni ochranného pásma vodního zdroje.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Fantastické ultra luxusní horské ubytování, které nemá v Jizerkách srovnání.

Recepce, panoramatická restaurace, bar, vinárna, venkovní posezení, zahrada s grilem, terasa, salónek, konferenční služby, hotelový trezor, úschovna a půjčovna kol a lyží, parkoviště, Wellness & Spa (vnitřní nerezový bazén s protiproudem, Whirlpool, pravá finská sauna společná, finská sauna privátní, pára, relaxační místnost, sluneční terasa, masáže, lehátka, ručníky, župany), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Moderní designově zařízené 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, bidet, fén), SAT-TV, telefon.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno formou polopenze:
- 2x bohatá snídaně formou bufetu
- 2x bohatá večeře formou bufetu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Co dělat ve volném čase mezi cvičebními lekcemi? Určitě nebude o nudu nouze.

Můžete se užít procházky do přírody nebo nerušený odpočinek ve Wellness & Spa, kde máte neomezený vstup. V areálu je také stolní tenis, kulečník, beach volejbalové hřiště. V okolí pak značené trasy pro pěší a cykloturistiku, in-line bruslařská trasa (vodní nádrž Souš) či běžecké trasy (Jizerská magistrála).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Kontraindikace: Těhotné ženy a lidé s psychickými problémy, které berou léky, akutní stavy chřipka, zánět, po úrazu

Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.

Upozornění:
V srdci Jizerských hor uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody pokrytí mobilního i datového signálu je téměř nulové.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení