Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pojeďte si užít krásný podzimní jóga víkend s Pavlou Stejskalovou (Yoga of raw) na Lipno do penzionu Frymburk v souladu s přírodou. Zažijte zkušenost jógové praxe skrze vaše tělo, emoce, pocity, dech a pohyb.

Čekají nás vycházky do přírody a společně pronikneme hlouběji do tajů jógy, opečujeme si obličej při face yoga lekci a také si zaskáčeme u jedné Zumba lekce. Pavla se zaměřuje na Vinyasa jógu teorii a praxi.

Po víkendu budete odjíždět jako znovu zrození. Tyto volné dny budou především o zapomenutí na starosti všedních dní a jednoduše si užít být SÁM SEBOU.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
➽ Pátek
zahájení 18:00 -19:00 Vinyasa jóga
19:00 Večeře
20:00-22:00 Volná zábava

➽ Sobota
7:00 face yoga
7:30-8:30 ranní jóga
Snídaně
11:00 -15:00 výlet do přírody
15-17:00 odpočinek sauna wellness
17:00-18:00 Vinyasa jóga
Večeře
20:00 - 20:40 Zumba párty
22:00 večerka

➽ Neděle
7:00 face yoga
7:30-8:30 ranní jóga
Snídaně
11:00 odjezd do Prahy

POLOHA

Penzion Frymburk se nachází přímo na břehu vodní nádrže Lipno, kde leží také přívoz na protější břeh. Penzion se nalézá ve městě Frymburk na jihu Čech, nedaleko Národního parku Šumava. Od Českého Krumlova je vzdálený 25 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídaňová restaurace, společenská místnost, vybavená jóga shala, sauna, Wi-Fi (zdarma), zahrada s možností venkovního cvičení, přírodní bazének, parkoviště.

Jóga shala je moderně a technicky vybavená; například podlahovým topením, kvalitním hudebním ozvučením, regulovatelnou intenzitou osvětlení, velkou zrcadlovou stěnou a především poskytuje neomezený výhled do zahrady a na Lipno. Součástí pronájmu jóga shaly je plnohodnotná výbava jógovými pomůckami (bloky, bolstry, pásky, deky, podložky, všechno pro 15 osob).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), set na přípravu kávy a čaje, minibar, rádio, Wi-Fi (zdarma), možná přistýlka (plnohodnotné lůžko), balkón.

Apartmán, ložnice (manželská postel), plně vybavená kuchyň, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), set na přípravu kávy a čaje, minibar, rádio, Wi-Fi (zdarma), obývací pokoj s možnou přistýlkou (plnohodnotné lůžko), balkón.

Penzion nabízí 4 pokoje (35 m2) a 2 apartmány (65 m2). Pokoje jsou přizpůsobené pro 2 osoby, abychom byli schopni zabezpečit dostatečný prostor a soukromí s možností oddělených postelí. Apartmány mají velkou koupelnu a menší kuchyňku pro základní přípravu potravin. Tato kuchyňka není vhodná pro přípravu stravy všech účastníků pobytu. Součástí apartmánů je ložnice s velkou manželskou postelí a obývací místnost, s možností připravit třetí lůžko. Všechny pokoje a apartmány jsou situované na jih s výhledem do zahrady a na lipno. Maximální kapacita penziónu je 14 osob včetně instruktorů.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně: domácí snídaně na rostlinné bázi (bez živočišných produktů) formou bohatých švédských stolů.

Večeře: v penzionu nenabízí vlastní večeře. V hotelu Maxant, který je vzdálen cca 200 m, je možnost rezervovat si salónek pro celou skupinu s možnosti výběru rostlinné, vegetariánské nebo tradiční kuchyně a jednotným menu pro celou skupinku.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Co dělat ve volném čase mezi cvičebními lekcemi? Určitě nebude o nudu nouze.

Můžete se užít procházky do přírody nebo nerušený odpočinek v sauně či venkovním přírodním bazénu. V areálu je také prostorná udržovaná zahrada. V okolí pak značené trasy pro pěší a cykloturistiku, výlety na lodích či si můžete pronajmout katamarán. Kolem Frymburka vede oblíbená Jezerní stezka pro cyklisty a in-line bruslaře, ta lemuje severní břeh přehrady. Nedaleko centra města leží přístaviště, odkud se můžete pohodlně dostat přívozem na protější břeh do Frýdlavy.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.

Ubytování domácích mazlíčků a dětí do 12 let není povoleno.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení