Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

se nachází na okraji obce Zruč-Senec ve velice klidné zalesněné oblasti a přitom je vzdálen pouze 7 km od centra metropole západočeského regionu města Plzně.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace s venkovní terasou s možností grilování, bar, sál, konferenční služby, salónek, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, pro děti – postýlka, stolička, strava a hřiště; wellness centrum (sauna, masáže, whirlpool, fitness), úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1, 2 a 3lůžkové pokoje a 3lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, rádio, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), pasivní klimatizace, možnost přistýlky. Popis a ceny APT – na vyžádání. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze, kombinovaná strava (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 2 jídel o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: Sportovní areál nabízí široké spektrum sportovních aktivit: 5 tenisových antukových kurtů, stolní tenis, minigolf, fitness, šipky, badminton, pétanque, 2 hřiště na beach volejbal, víceúčelové hřiště, travnatá plocha. Součástí areálu jsou šatny, sprchy a sociální zázemí.

CENA ZAHRNUJE

1x nebo 2x ubytování se stravou (dle výběru pobytu), na uvítanou ovocnou mísu, 1x večerní vstup do whirlpoolu při svíčkách se sklenou sektu (1 hod.), volný vstup do fitness, zapůjčení županu, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Romantický pobyt (1 noc) zahrnuje navíc: 1x polopenzi (romantická tříchodová večeře při svíčkách a snídaně do postele).


Cena balíčku Relaxační pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: 2x kombinovanou stravu (2x snídaně, 1x večeře o 3 chodech), 1x vstup do sauny (1 hod.), 1x masáž zad, šíje a krku s prohřívacími rašelinovými polštářky (60 min./os.), 10 % slevu na masáže, 15 % slevu na ostatní služby relaxačního centra.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování (dle výběru pobytu) pro 2 osoby se snídaní formou bufetu, přípitek na uvítanou, 1x 60 minut sauna nebo vířivka zdarma + 30% sleva na další hodiny, neomezený vstup do dobře vybavené posilovny, parkování zdarma v hotelovém areálu, Wi-fi v prostorách hotelu. Silvestrovský večer: uvítací večeře pro dvě osoby, pozdní večeře pro dvě osoby, půlnoční přípitek, živá hudba, bohatá tombola, ohňostroj přímo před hotelem. Silvestrovské menu: Kousky vepřové panenky obalené anglickou slaninou na špízu,m obložené bramborovými tolary s koňakovou omáčkou. Domácí lívanečky s horkými malinami a šlehačkou. 7g Pražené mandle. Půlnoční přípitek 0,375l Bohemia Sekt Demi. Občerstvení: 200g Domácí uzené, křen, hořčice, chléb nebo 150g Umíchaný tatarský biftek s topinkami a česnekem.
Možnost prodloužení pobytu se slevou 30% na ubytování.


Cena balíčku Letní pobyt s dětmi (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování ve vícelůžkových pokojích s polopenzí /snídaně buvet, večeře servírovaná), ovocná mísa na pokoji, neomezený vstup do posilovny, denně využití 1hod. na sportovištích (tenis, víceúčel.hřiště, nohejbal/volejbal, beach volejbal, petanqe, minigolf... a mnoho dalších) - dle obsazenosti, šipky a stolní tenis v prostorách hotelu, 1x hodina saunování s dětmi (75°C) pro pokoj/pobyt, mapka severního Plzeňska pro individuální výlety.
Možnost prodloužení pobytu za výhodnou cenu, 10% sleva na masáže a 20% na další služby relaxačního centra.


Cena balíčku Velikonoční pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1 hod. sauna za pobyt, mapku severního Plzeňska pro individuální výlety, šipkya stolní tenis, 10% sleva na masáže a 20% sleva na další služby relaxačního centra (sauna + vířivka).


Cena balíčku Velikonoční pobyt (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1 hod. sauna za pobyt, mapku severního Plzeňska pro individuální výlety, šipkya stolní tenis, 10% sleva na masáže a 20% sleva na další služby relaxačního centra (sauna + vířivka).


Západní Čechy nabízení množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.
TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,5
1 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,5
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
málek, 05.03.2018