Proč právě sem?

Filtr

POPIS

Hotel je ekologicky zaměřený

POLOHA

moderní hotel s rodinnou atmosférou uprostřed přírody, cca 40 km od Bratislavy v obci Modra, části Harmonia. Depandance je jen 50 m od hlavní hotelové budovy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel: recepce, hotel. trezor, restaurace, lobby bar, salónek „Kapitánská kajuta“, konferenční služby, sál, půjčovna kol, půjčovna sport. potřeb, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, dětský a venkovní bazén (15x10 m, v létě), masáže, kosmetika, zahrada s lehátky, venkovní ohniště, animační programy, keramická dílna, pro děti – hřiště, postýlka, stolička, strava, centrum Kon-Tiki a hlídání dětí; parkoviště, akceptace platebních karet.
Depandance: denní bar se zimní zahradou a venkovním posezením.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel: 2lůžkové pokoje typu Comfort a Attic (prostornější podkrovní), 2lůžkové apartmány a 3lůžkové rodinné pokoje Family, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, minibar, trezor, klimatizace, varná konvice + čajový a kávový servis, přezůvky, možnost přistýlky, Wi-Fi (zdarma), apartmány navíc samostatný obývací prostor.
Depandance: 2 a 3lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmány typu Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost přistýlky, TV-SAT, Wi-Fi (ve společných prostorách zdarma).

STRAVOVÁNÍ

v depandanci vlastní, v hotelu snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře (výběr z menu o 3 chodech) kromě dne nástupu a odjezdu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, biliár, šipky, lanový park Jelšovisko, multifunkční hřiště (basketbal, fotbal, tenis), beach volejbal, pétanque, badminton, Nordic Walking; v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování běžecké a sjezdové (Malé Karpaty).

CENA ZAHRNUJE

V hotelu: se snídaní nebo s polopenzí (dle výběru pobytu), čajový a kávový servis, WiFi, parkování.
V depandanci: ubytování bez stravy, WiFi připojení ve společných prostorách, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu (1,- €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

27. května 2018 od 10:00 hod do 18:00 hod OTEVÍRÁNÍ LETNÍ SEZÓNY

HUDOBNÉ VYSTÚPENIE
Tučniaky – úsmevná rozprávka s pesničkami pre celu rodinu o kamarátstve, ktoré nielen hory prenáša, ale aj potopu zastaví v podaní divadla Komédia.

ATRAKCIE A ZÁŽITKY
Nafukovací skákací hrad
Škola petangu s trénerom
Športoviská a detské ihrisko v areáli hotela k dispozícii
Lanový park
Profesionálne maľovanie na tvár
Workshop „náramky s menom“
Animátorky zo škôlky Harmoška
Keramická dielňa
Letný bazén
Špeciality šéfkuchára priamo z grilu

Celodenným bohatým programom Vás bude sprevádzať moderátor
Palo Peschl


Pobytové balíčky


Cena balíčku Maluj zase hrnečky (2 noci) zahrnuje: ubytování ve 2 či 3lůžkových pokojích se snídaní a 2hodovou servírovanou večeří, 2x kurz výroby keramiky s lektorkou (2 hod.), vlastní keramický suvenýr, slevu 50 % na využití sportovních hřišť, slevu 20 % na wellness masáže.


Cena balíčku ÚČASTNÍK DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ aneb Relax v přírodě (2 a více nocí) zahrnuje: ubytování ve 2 nebo 3lůžkovém pokoji se snídaní a 3chodovou servírovanou večeří, denní využití sportovních hřišť (2 hod.), sleva 20 % na wellness masáže a sportovní pomůcky.


Cena balíčku SENZAČNÍ PRÁZDNINY aneb Letní rodinný pobyt (5 a více nocí) zahrnuje: ubytování ve 2 nebo 3lůžkových pokojích se snídaní, 3x 3chodová servírovaná večeře, 1x piknik menu v areálu hotelu spojené s opékáním, 1x půldenní výlet na hrad Červený Kameň (speciální dětská prohlídka hradu spojená s ukázkou sokolnictví), 1x jízda na konících (1 hod.), 1x vstup do lanového centra Jelšovisko v areálu hotelu (modrý a červený okruh se zip line, flying fox 25 m, barmským mostem apod. – 2 hod.), denní využití sportovních hřišť (2 hod.), volný vstup dětského venkovního bazénu a centra Kon-Tiki, slevu 20 % na hlídání dětí, slevu 20 % na wellness masáže a sportovní pomůcky.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt (1 noc) zahrnuje: ubytování se snídaní v pokoji Comfort, čajový a kávový servis, Slavnostní silvestrovský galavečer ve stylu 60tých let s BEATLES revival: servírovaná silvestrovská večeře, teplý a studený bufet, víno a novoroční přípitek, hudební skupina PANGEA (The Beatles Revival Band) a DJ Filip, silvestrovský ohňostroj a tombola o zajímavé ceny, stylové módní doplňky pro dámy a pány na silvestrovský večer, zábavný fotokoutek s rekvizitami, tématická výzdoba hotelu (black & white), pozdější check-out do 14:00 hod, kluziště v areálu hotela s osvětlením


Cena balíčku CHERCHEZ LA FEMME aneb Dámská jízda de luxe (2 noci) zahrnuje: ubytování ve 2 nebo 3lůžkovém pokoji se snídaní, koktail dle vlastního výběru, 1x 5chodová degustační večeře, 1x řízená degustace vín, sektů a slovenských bio sýrů pro uzavřenou skupinu, 1x 60 min Pohlazení slunka - celotělovou relaxační masáž lávovými kameny, slevu 50 % na pronájem sportovišť, slevu 20 % na wellness masáže a sportovní pomůcky. Pobyt se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků


Cena balíčku VELKÝ GATSBY aneb Pánská jízda na úrovni (1 noc) zahrnuje: ubytování ve 2 nebo 3lůžkovém pokoji se snídaní, řízenou degustaci koňaků, rumů a cigár pro uzavřenou skupinu, půlnoční "zobání" - selekce slovenských šunek, uzenin, sušená rajčata, olivy a minitataráčky, bezplatné společenské hry (biliard, el. šipky), pozdní check-out do 14:00 hod., slevu 50 % na pronájem sportovišť, slevu 20 % na wellness masáže a sportovní pomůcky. Pobyt se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků


Cena balíčku IN VINO VERITAS aneb Malokarpatská vinná cesta (2 noci) zahrnuje: ubytování ve 2 nebo 3lůžkových pokojích se snídaní, 1x 5chodovou degustační večeři doplněnou vzorky vín, 1x vstup do lanového centra Jelšovisko v areálu hotelu (modrý a červený okruh se zip line, flying fox 25 m, barmským mostem apod. – 2 hod.), 1x 6-8 hod. okružní jízdu po modranských sklípcích s transféry - návštěva 3 vinařství spojená s degustací vín a krajových specialit, slevu 50 % na pronájem sportovišt, slevu 20 % na wellness masáže a sportovní pomůcky. Pobyt se uskuteční při minimálním počtu 4 účastníků


Cena balíčku DVA V HARMONII aneb Romantický víkend (2 noci) zahrnuje: ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní servírovanou na pokoji, láhev sektu s jahodami na pokoji, 1x 5chodovou večeři při svíčkách, 1x 60 min. celotělovou relaxační olejovou masáž s aromaterapií Čistý relax pro dámu, 1x 60 min. celotělovou relaxační masáž s lávovými kameny Pohlazení slunka pro pána, romantickou výzdobu pokoje, slevu 50 % na pronájem sportovišť, slevu 20 % na wellness masáže a sportovní pomůcky.


Trenčiansky kraj
• Počet okresů: 9
• Počet měst: 18
• Počet obcí: 275 (bez měst 257)
• Rozloha v km²: 4 501
• Počet obyvatel: 609 828
• Hustota obyvatelstva na km²: 135
• Největší města::
Trenčín - 57 968, Prievidza - 53 418, Považská Bystrica - 42 514
• Krajské město:
Trenčín
• VÚC:
Trenčiansky samosprávny kraj
Okresy:
• Okres Bánovce nad Bebravou
• Okres Ilava
• Okres Myjava
• Okres Nové Mesto nad Váhom
• Okres Partizánske
• Okres Považská Bystrica
• Okres Prievidza
• Okres Púchov
• Okres Trenčín

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení