Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Omorika stojí uprostřed svěží středomořské vegetace, pouhých 100 metrů od pláže. Nabízí pěkně zařízené pokoje s výhledem na moře nebo park. Wi-Fi je na místě k dispozici zdarma.

POLOHA

umístěn téměř ke konci městečka Punat v tiché turistické zóně, cca 400 metrů od centra městečka.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotelová restaurace, restaurace á la carte s terasou, kafé bar, parkoviště, dětské hřiště, animační program pro děti i dospělé.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové, 2lůžkové a rodinné pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), SAT-TV, telefon, malá lednice, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), výhled do parku. Rodinné pokoje navíc: ložnice, obývací místnost s patrovou postelí.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně, večeře – bufet) nebo LIGHT ALL INCLUSIVE (navíc oběd - bufet a u oběda a večeře místní točené nápoje – víno, pivo, ovocné šťávy, voda).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

tenis, beach volejbal, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, vodní sporty, kulečník, stolní fotbal.

PLÁŽ

upravené přírodní kamenité i oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a betonová plata na slunění, jsou vzdálené cca 100 m od hotelu.

CENA ZAHRNUJE

7x ubytování (SO-SO) s LIGHT ALL INCLUSIVE, úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid.

CENA NEZAHRNUJE

pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./noc, nad 18 let 45,- Kč/os./noc), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), ekologickou taxu, v případě vlastní dopravy dopravu.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

ekologická taxa 1,40 €/os. nad 12 let/týden.Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb

Kvarnerské ostrovy jsou svými rozměry ostrovy převážně velké. Leží ve Rijeckém zálivu (Riječki zaljev) a Kvarnerském zálivu (Kvarnerski zaljev), mezi mysem Kamenjak (Rt Kamenjak) na jižním konci Istrie a Ljubačskou úžinou (Ljubačka vrata) na jihu. Je sem zařazen i nejjižnější z nich, Pag, přestože podle územně správního dělení a částečně i geograficky patří jinam. Ke skupině je zařazen hlavně vzhledem k poloze a k typu rekreačního využití.
Kvarnerské souostroví se skládá z vnějšího pásu ostrovů - Cres, Lošinj, Unije, Susak, Ilovik a několik malých ostrůvků, a z vnitřního pásu vesměs velkých ostrovů - Krk, Rab, Pag a jen několik malých, jako je Goli otok, Grgur a pár dalších.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení