Ledeč nad Sázavou - Hotel Kouty (Yoga of raw)

od 5 160
doprava Vlastní
strava Snídaně
Cykloturistika
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jóga víkend s Pavlou Stejskalovou
  • společně pronikneme hlouběji do tajů jógy
  • ubytování v lesních apartmánech splynutých s přírodou
  • v ceně 2 hodiny sauny z cedrového dřeva nad rybníkem

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pojeďte si užít krásný podzimní jóga víkend s Pavlou Stejskalovou (Yoga of raw) do hotelu Kouty, v Ledči nad Sázavou, v souladu s přírodou. Zažijte zkušenost jógové praxe skrze vaše tělo, emoce, pocity, dech a pohyb.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
➽ Pátek
14:00 - 17:00 příjezd na hotel, ubytování na pokoji
17:00 -18:30 Vinyasa jóga
19:00 večeře
20:00 - 22:00 relax, volná zábava

➽ Sobota
08:00 - 09:15 ranní jóga
09:30 - 10:45 snídaně
11:00 - 14:00 procházka lesní přírodou
15:00 - 17:00 sauna, wellness
17:30 - 18:45 Vinyasa jóga
19:00 Večeře
20:00 - 22:00 relax, volná zábava

➽ Neděle
08:00 - 09:15 ranní jóga
09:30 - 11:00 snídaně
11:00 odevzdání pokojů, odjezd do Prahy

Po víkendu budete odjíždět jako znovu zrození. Tyto volné dny budou především o zapomenutí na starosti všedních dní a jednoduše si užít být SÁM SEBOU.

POLOHA

Hotel je zasazen do srdce zeleně, na území lesního parku o rozlehlosti deseti hektarů, které zdobí i malebný rybník o ploše 2,5 hektaru.

Tento klenot se nachází v idylickém údolí u podnáží vrchu Melechov, kde vám každý pohled na okolní přírodu učaruje a přinese pocit klidu a vyrovnanosti. V bezprostřední blízkosti našich útulných chatek šumí potok, jenž svými čistými vodami oživuje pstruhový rybník, který se může pochlubit jednou z nejčistších vod v celé České republice.

Dopřejte si únik od každodenního shonu a načerpejte novou energii v tomto ráji klidu, kde se příroda stává vaším nejbližším společníkem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel, který je synonymem pohodlí a relaxace v srdci přírody. Zařízení nabízí bohatou paletu aktivit a výletů do okolí, a vstřícný personál je vám vždy k dispozici s tipy a doporučeními.

Užijte si bezstarostnou dovolenou díky bezproblémovému Wi-Fi připojení, které vám umožní zůstat v kontaktu s vašimi blízkými nebo sdílet zážitky z dovolené. Na hotelu je omezený GSM signál, tedy Wi-Fi se bude ke sdílení hodit.

Prostorná restaurace, spolu s idylickou venkovní terasou, nabízí nejen vynikající gastronomické zážitky, ale i možnost strávit příjemné chvíle u grilu s rodinou či přáteli. Obklopeni klidem a zelení si tak můžete vychutnat to nejlepší z místní kuchyně.

Pro milovníky wellness je připravena sauna z aromatického cedrového dřeva, která je umístěna přímo nad hladinou rybníka, poskytující tak nezapomenutelný výhled do okolní přírody. Po osvěžující seanci v sauně vás zve střecha, kde se můžete opalovat pod širým nebem nebo ochladit ve vodách přilehlého rybníka.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Lesní apartmány představují idylické útočiště pro každého, kdo touží po klidu a pohodě v náručí přírody. Každý apartmán je vybaven s důrazem na útulnost a komfort, a to od plně funkční kuchyňky až po příjemný interiér, který je dokonalým zázemím pro vaše odpočinkové chvíle. Obklopeni malebnými výhledy, pocítíte duševní klid a nabijete se novou energií přímo z okolní přírody.

Kde budete ubytování?

Lesní apartmán s jednou ložnicí:
Rozloha: 40 m²
Vybavení: Kuchyně, soukromá koupelna, nádherný výhled, zvuková izolace, gril, Wi-Fi zdarma.

Tento útulný apatmán nabízí prostorný obývací pokoj, samostatnou ložnici a koupelnu s veškerými toaletními potřebami zdarma. Kuchyně je plně vybavená, včetně varné desky, lednice, mikrovlnné trouby a nádobí. K dispozici je i gril pro milovníky barbecue. Chata je vybavena soukromým vchodem, zvukotěsnými stěnami, zařízením pro přípravu čaje a kávy a pohodlným posezením. Příjemné teplo v koupelně s podlahovým vytápěním a sprchovým koutem je samozřejmostí.

Ubytovací kapacita chaty činí pět lůžek. V podkroví se nachází ložnice s čtyřmi flexibilními lůžky, která umožňuje variabilní uspořádání dle vašich potřeb, ať už jako manželskou postel nebo prostorné třílůžkové lože. Pro vaše pohodlí je v přízemí umístěna rozkládací pohovka, která poskytne kvalitní spánek až pro dvě dospělé osoby.

Prostor je vytápěn pomocí elektrických přímotopů.

STRAVOVÁNÍ

Ráno začínáte lahodnou snídaní, která uspokojí každého gurmána. Pro snídaně je typická švédská tabule, která vás nadchne rozmanitostí chutí a barev. Na výběr budou kontinentální, vegetariánské i veganské varianty.

Pro obědy a večeře si můžete v naší útulné restauraci vybrat z bohatého jídelního lístku. Místní kuchyně klade důraz na kvalitu a svěžest ingrediencí, s předností pro lokální a ekologicky pěstované produkty. Ochutnat můžete pokrmy připravené s láskou k různým světovým gastronomickým tradicím, včetně pokrmů uvařených na ohni či zdravých vegetariánských a veganských specialit.

SNÍDANĚ DO POSTELE:*
Během vašeho pobytu si můžete objednat jedinečnou službu - snídani s doručením až k Vaší chatce. Umožněte si začít den bez starostí a s pohodlím, které si zasloužíte. Snídaně dorazí až k vám, abyste si mohli vychutnat první chvíle dne v teple postele.

Po probuzení najdete před svým prahem lákavě prostřený snídaňový koš, plný lahodných a čerstvých dobrot.

*Pro zajištění této mimořádné služby je potřeba vaši snídani objednat nejpozději do 18:00 hodiny předchozího dne. Cena za tento královský start dne je pouhých 50 Kč na osobu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Co dělat ve volném čase mezi cvičebními lekcemi? Určitě nebude o nudu nouze.

Můžete se užít procházky do přírody nebo nerušený odpočinek v sauně. V areálu hotelu jsou Vám plně k dispozici dva tenisové kurty s umělým povrchem, dětské hřiště, beachvolejbalový kurt, ping-pong a sauna. V okolí pak značené trasy pro pěší a cykloturistiku. Na místním rybníku si můžete zapůjčit lodičku nebo kánoi.

Pro rybáře: Pár set metrů od hotelu se v obci Kouty nachází soukromý rybářský revír – rybník Homole. Ulovit zde můžete pstruha, kapra, ale i candáta nebo sumce. Povolenky lze po předchozí dohodě vyzvednout na recepci hotelu.

CENA CVIČÍCÍHO VÍKENDU ZAHRNUJE

- 2x ubytování ve 4lůžkových lesních apartmánech
- 2x snídaně formou bufetu
- 4 lekce jógy
- 2 hodiny saunování v aromatické cedrové sauně nad hladinou rybníka
- pobytovou taxu

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa není zahrnuta v ceně pobytu, hradí se na recepci ve výši 8 Kč za osobu/noc.

POZNÁMKA

Ubytování s domácím mazlíčkem je možné za poplatek 350 Kč / pes / noc.

Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).


Kraj Vysočina působí dojmem idylického obrazu venkova: nízké kopečky, nekonečné lesy, malebné louky, rybníky, říčky vinoucí se klikatě krajem a cesty lemované stromami.

Na své si zde přijdou také milovníci historie. Kraj totiž skýtá mnoho historických míst – města, muzea, technické památky a jiná pozoruhodná místa. Celkem tři jsou na seznamu UNESCO.

První z nich je historické jádro města Telč. Město se může pyšnit nejen zámkem, ale také slavným každoročně pořádaným Jarmarkem.

V Třebíči pak nalezneme další dvě. Dalšími velmi významnými městy jsou Žďár nad Sázavou, a to díky zdejšímu Poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého nebo Jihlava, kde je ke shlédnutí spousta historických památek.

CHKO Žďárské vrchy poskytuje neskutečný zážitek především pro příznivce přírody. Kdo by chtěl trochu zábavy může navštívit Aquapark Vodní ráj, tři koupaliště nebo se může jít jen tak projít k rybníku, kterých je v kraji opravdu bez početně mnoho.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení