Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

barokní hotel v objektu bývalého kláštera se nachází přímo u pěší zóny, jen pár minut chůze od největších atrakcí v tomto městě. Nedaleko leží termální lázně Rába Qelle, léčebné i zábavní centrum (500 m). U hotelu vede cyklostezka Vídeň-Budapešť.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, letní terasa, zahrada, pivní bar, konferenční služby, úschova zavazadel, sauna, úschovna kol (zdarma), parkoviště (za příplatek)

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace (pouze pokoje 1/3+1 a 1/4+1)), minibar, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma)

STRAVOVÁNÍ

snídaně, za příplatek polopenze (večeře – bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Zajímavá místa ve městě Györ:
Biskupská rezidence Püspökvár, gotická kaple sv. Ladislava (jiným názvem Héderváry-kápolna), zbudovaná u příležitosti svatořečení árpádovského krále Ladislava I. (vládl: 1077-1095). Proto je v ní uloženo vrcholné dílo uherského středověkého zlatnického umění, pozlacená stříbrná helma svatého Ladislava.
V budově Bohosloveckého semináře (Káptalan domb 26.) je dnes diecézní církevní sbírka, klenotnice a knihovna, kde 1000 let církevního umění reprezentují vskutku mistrovská díla.
Symbolem města je železný kohout, který vévodí krásné dekorativní fontáně (nám. Duna-kapu tér). Kohout připomíná, že zdejší hrad, který dal později Napoleon pobořit, v roce 1594 dobyli Turci. Széchenyiho náměstí, honosný barokní palác Opatův dům Apátúr, Széchenyiho muzeální lékárna, Stará radnice.

CENA ZAHRNUJE

2x, 4x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1,50 €/os./den)


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie,
díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Zdejší lázně RÁBA QUELLE Termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé
alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Lázně jsou otevřeny celoročně Ne.-Čt. (9:00 - 20:00 hodin), v Pá., So. a o státních svátcích (9:00 - 21:00 hodin).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení