HUNGUEST Hotel FLÓRA

od 1 000
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen1min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 1 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • naproti lázním a minerálním pramenům
  • v centru města Eger
  • wellness centrum a svět saun
  • jen 10 minut chůze od Egerského hradu
Načítání ...

POLOHA

Hotel se nachází v centru města v těsné blízkosti lázeňského komplexu, jen 10 minut chůze od Egerského hradu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, lobby bar, letní terasa, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), obchod se suvenýry, ordinace lékařů a léčebné centrum, půjčovna a úschovna kol, wellness ostrov (bazény s termální vodou - zážitkový bazén s atrakcemi, dětský bazén, vířivka), svět saun (finská, infra, parní a aroma sauna, ochlazovací bazén, Kneippův chodník, solná jeskyně), fitness, masáže, salón krásy (kosmetika, kadeřnictví), parkoviště, za poplatek uzavřená parkoviště, akceptace platebních karet

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV, minibar, telefon, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma), balkón

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

tenisový kurt, kulečník, šipky, syklotrasy,

CENA ZAHRNUJE

Ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), využití hotelových bazénů, wellness ostrova a světa saun, každodenní neomezený vstup do areálu termálních a zážitkových lázní, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Příplatky - za parkování 3 €/noc, zapůjčení županu 1,5,- €/noc/osoba (kromě ubytování na 7 noci).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

HOTEL JE KVŮLI ROZSÁHLÉ REKONSTRUKCI UZAVŘEN.


Pobytové balíčky


Balíček na 3 noci obsahuje: polopenzi (snídaně, večeře - bufet), vstup do hotelového wellness centra, neomezeni vstup do termálních a zářitkový lázní (zapůjčení županů a parkování za příplatek).


Balíček na 7 noci obsahuje: polopenzi (snídaně, večeře - bufet), vstup do hotelového wellness centra, neomezeni vstup do termálních a zářitkový lázní, navíc v ceně zapůjčení županů a uzavřená parkoviště.


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,3
3 hodnocení
8,7 Ubytování
9,7 Služby
9 Poloha
8,3 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Karel, 03.05.2019
9,2
8 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 9 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Arnošt, 12.03.2018
8,7
8 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 6 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Martin Ciežák, 08.03.2018