Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

jen 5 minut od největšího termálního jezera s léčivými účinky

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, obchod se suvenýry, směnárna, wellness (termální a plavecké bazény (vnitřní plavecký bazén 28 °C, 2 vnitřní termální bazény 33 °C - 37 °C, vnitřní rekreační bazén s hudbou pod vodou a večer se světlohrou, venkovní termální bazén 33 °C se slunnou terasou – otevřen květen-září, ( whirlpool, parní lázeň, bio sauna, v zahradě finská srubová sauna, parní lázně, zážitkové sprchy, odpočinková zona, léčivé a thajské masáže), fitness, Wellness & Beauty (kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium, kadeřnictví), půjčovna kol a automobilů, garáže (300 m od hotelu), parkoviště, hotelový transfer, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard a Superior s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), župan, LCD TV-SAT, telefon, rádio, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón. Bezbariérové pokoje. K dispozici rodinné i antialergenní pokoje. Pokoje Superior navíc: 5, 6. a 7. patro, nové koberce, "blackout" rolety, výhled na jezero, VIP toalaetní potřeby, župan, maska na spaní, konvice na vodu, čajový a kávový servis. Antialergenní a berzbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet), za příplatek plná penze (obědy – výběr z několika menu)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: jóga, aqua fitness, ranní rozvička, stolní tenis, Nordic Walking,tenisové kurty, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, jízda na koni

CENA ZAHRNUJE

2x nebo 4x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1 nealko nápoj/os. nebo káva nebo čaj), neomezený vstup do hotelového wellness (bazény, whirlpool, sauna, parní lázeň, bio sauna, finská sauna), fitness, vstup na skupinové cvičení (ranní gymnastika, aqua fitness, strečink, jóga, Nordic Walking) a na taneční večery, zapůjčení županu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu (1,70 €/os./den), parkování (3,-- €/noc), cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení