Proč právě sem?

Filtr

Poloha

v malém piniovém lesíku pod horským masivem Biokovo. Komplex je tvořen hlavní budovou a samostatnými jednopatrovými pavilony, které jsou rozmístěny v lesoparku ve vzdálenosti asi 50 m od hlavní budovy. Komplex nabízí vynikající podmínky pro koupání a zábavu

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, hotel. trezor (za poplatek), restaurace, restaurace á la carte, kavárna, terasa, TV místnost, obchod se suvenýry, samoobsluha

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje jednoduše vybaveny starším nábytkem, s možností přistýlky (třetí řádné lůžko), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), balkón s výhledem na moře. 1lůžkové pokoje – na vyžádání

Stravování

polopenze (snídaně, večeře – bufet, večeře navíc domácí točené nápoje (0,2 l/os.): pivo, víno, šťáva nebo minerální voda), za příplatek ALL INCLUSIVE (navíc 10:00-21:00 neomezeně místní točené nápoje: pivo, červené a bílé víno, 3 druhy nealko nápojů – konzumace pouze v centrální restauraci)

Pláž

vzdálená 50 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře

Cena zahrnuje

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, úklid pokoje, závěrečný úklid, parkování, jednorázový přihlašovací poplatek (3,- €/os./pobyt), 1x týdně výměnu ručníků (pouze ALL INCLUSIVE)

Cena nezahrnuje

dopravu (2390,- Kč/os.), pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Střední Dalmácie začíná na severozápadě letoviskem Rogoznica (severozápadně od Trogiru) a končí na jihovýchodě přístavem Ploče. Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nízkých i vysokých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba vyrůstající přímo z pobřeží, těsně nad rušnými letovisky, přebohatá přímořská vegetace, včetně zeleně rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž dvě jsou dokonce zapsána do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), svéráz zdejších přímořských i podhorských vesnic, nápaditost zdejší moderní hotelové výstavby. Nejznámější města a obce: Trogir, Kaštely, Split, Omiš, Makarská riviera, Gradac, Ploce.Letovisko Baško Polje se nachází v severozápadní části Makarské riviéry, 2 km jihovýchodně od velkého populárního letoviska Baška Voda, 8 km severozápadně od Makarské. Vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo. Podél pobřeží vede promenádní cesta pro pěší lungo mare, po které se lze dostat do všech okolních středisek.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,3
2 hodnocení
6,5 Ubytování
8,5 Služby
8 Poloha
8 Stravování
8,5 Personál
10 Čistota
Řazení
8
5 Ubytování 7 Služby 8 Poloha 10 Stravování 8 Personál 10 Čistota
Jan Hýbl, 13.03.2018
8,5
8 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 6 Stravování 10 Čistota 9 Personál
Martina, 13.03.2018