Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

nachází se ve známé rekreační oblasti Hrubá Voda, v centru rekreační zóny, na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, Wi-Fi (zdarma), salónek, konferenční služby, venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol, pro děti - hřiště, postýlka, stolička, atrakce (venkovní trampolína); relaxační centrum (parní a finská sauna, whirlpool, masáže), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje a apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), možnost přistýlky pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, TV-SAT, telefon, Wi-Fi nebo LAN internet (zdarma). Apartmány – popis a cena na vyžádání. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze - dle výběru pobytu (snídaně - bufet, večeře – výběr z menu o 2 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, šipky, pétanque, tenisový kurt, venkovní (stolní tenis, Člověče nezlob se, šachy), značené trasy pro turistiku a cykloturistiku, geocaching.


Střední Morava nám nabízí množství přírodních krás, hradů, ale i památku UNESCO v Olomouci. Cykloturistika zde má také své místo díky mnohých cyklistických tras. Hlavní turistické cíle najdete v Olomouci, která je zapsána díky Sloupu Nejsvětější Trojice na Seznam UNESCO. Velmi žádanou turistickou destinací je město Kroměříž. Velký přínos městu přinesly unikátní památky, zejména Arcibiskupský zámek, Květná a Podzámecká zahrada. Odpočinou a relaxovat můžete ve významném lázeňském městě Teplice nad Bečvou. Navštívit zde můžete skalní město Rabštejn, načerpat historii na hradě Helfštýn či prožít romantiku na hradě Bouzov.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení