Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

v těsné blízkosti Luhačovické přehrady, v obci Luhačovice - Pozlovice

V Luhačovicích jsou čtvrté největší lázně v Česku a největší na Moravě. Léčí se zde především lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávením a obezitou. Lázně vděčí za svůj věhlas především minerálním pramenům. V Luhačovicích vyvěrá 6 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem Luhačovských lázní je pramen Vincentka. Nejstarší písemná zmínka o Luhačovicích pochází z roku 1412, na město byly povýšeny teprve 3. června 1936. Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukrářství. Do Luhačovic se dnes nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí lidí turisticky, sportovně i společensky založené. Pro turistiku jsou v Luhačovicích vytvořeny speciální okruhy po okolí s přírodní scenérii.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

nonstop recepce, hotel. trezor, restaurace, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, bar, prodejna suvenýrů, venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol a sportovních potřeb, pro děti – postýlka, herna, hry k zapůjčení, nové venkovní hřiště; aquacentrum (bazén, whirlpool, sauna, wellness centrum - masáže, inhalace, zábaly, kosmetika, relaxační zóny), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1-3lůžkové pokoje Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, samostatné WC), TV-SAT, telefon, balkón s výhledem na přehradu (většina pokojů), Wi-Fi (zdarma). 3lůžkové pokoje (cena na vyžádání).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), polopenze (večeře - servírovaná (výběr ze 2 menu - polévka+hl. jídlo), v den příjezdu jednotné menu), za příplatek možnost plné penze (oběd - servírovaný (výběr ze 2 menu - polévka+hl. jídlo).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: biliár, stolní tenis, tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, dětské hřiště, jízda na koních, in-line bruslení, cykloturistika, lanové centrum, aquapark.

CENA ZAHRNUJE

2x, 3x, 4x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu, využití venkovních posilovacích strojů, parkování

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

V termínu od 24.9. do 30.11.2018 proběhne revitalizace kolonády v Luhačovicích.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relaxační pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x regenerační masáž (30 min.), 2x whirlpool, 1x sauna).


Cena balíčku Pohlazení pro ženy (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x anticelulitidní masáž se zábalem, 1x parafín na ruce, 1x kosmetika (90 min.), 1x regenerační masáž, 2x whirlpool, 1x sauna).


Cena balíčku Odpočinek ve všední den (4 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x parafín na ruce, 1x reflexní masáž plosky nohy, 1x regenerační masáž (30 min.), 2x whirlpool, 1x sauna).


Cena balíčku Odpočinek ve všední den (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x parafín na ruce, 1x reflexní masáž plosky nohy, 1x regenerační masáž (30 min.), 3x whirlpool, 2x sauna).


Cena balíčku Pobyt pro seniory (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (2x regenerační masáž (30 min.), 1x reflexní masáž plosky nohy, 1x parafín na ruce, 4x whirlpool, 1x sauna).


Cena balíčku Rodinná dovolená (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x zmrzlinový pohár pro dítě, procedury (1x relaxační masáž (30 min.) pro rodiče, 3x whirlpool a 2x sauna pro všechny), slevu 10 % na nápoje v restauračních provozech Adamantino, úschovu kol, stolní tenis.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení