Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Pobyty na vyžádání:

VÁNOČNÍ POBYT 24.12. 2023 slávnostná štedrá večera s 5-chodovým menu, vianočným programom a nádielkou

SILVESTROVSKÝ POBYT 31.12. 2023 možnost zakoupení vstupenky na slavnostní silvestrovský večer ,,All Inclusive night“ - program:
moderátor večera Vladimír Hron, vystoupení orchestru Cigánski Diabli, servírovaná 4-chodová večeře, nealko a alkoholické nápoje All Inclusive, půlnoční přípitek, půlnoční večeře formou bufetu, animační program pro děti během Silvestra, 1.1. snídaně až do 11:00 s novoročním vývarem

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Grand Hotel Bellevue se nachází v městečku Starý Smokovec ležícím na úpatí Vysokých Tater a nabízí krytý bazén, wellness centrum, 2 restaurace i noční klub.

POLOHA

v centru Vysokých Tater, na úpatí Slavkovského štítu ve výšce 1 010 m n. m., na místě zvaném Pěkná Vyhlídka.

Horný Smokovec leží v centrální části Vysokých Tater a je přímo propojený se Starým Smokovcem. Je pokračováním Starého Smokovce ve směru na Tatranskou Lomnici. Horný Smokovec je nejmladší mezi čtyřmi Smokovci. Tato obec je vhodným výchozím bodem pro turistické výlety a lyžování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, venkovní posezení, 4 bary (lobby, noční, bowling, aquabar), diskotéka, pro děti – hřiště, postýlka, herna, stolička, strava a video-pohádky; konferenční služby, sál, salónek s TV, wellness (bazén 20 m, whirlpool, 4 druhy saun, ochlazovací bazének, Kneippova koupel, masáže, zábaly, vířivé vany, inhalace, magnetoterapie, …), fitness, beauty salón, parkoviště, Wi-Fi (zdarma), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje Standard a 2lůžkové pokoje Exclusive (po rekonstrukci 2018), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), TV-SAT, minibar, telefon, trezor, možnost 1 přistýlky, Wi-Fi (zdarma). APT a rodinné pokoje (v kategorii Standard i Exclusive). Některé pokoje jsou s balkónem a výhledem na Poprad, jiné s výhledem na Tatry. 5 bezbariérových pokojů.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně - bufet, podávaná v restauraci Savarin, večeře – bufet nebo výběr z menu o 3 chodech). Bufet při min. počtu 40 hostů.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, stolní fotbal, squash, tělocvična na míčové hry, bowling, biliár, Snow Outdoor Sport School, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku.

V areálu hotelu – Areál nabízí spousty aktivit na trávení voleného času. Fitness centrum, ve kterém můžete najít moderní stroje s jednoduchým ovládáním i zařízení na kardiovaskulární cvičení, hotelovou tělocvičnu, kde si můžete vyzkoušet sálový fotbal, volejbal, nohejbal a basketbal, nebo třeba vyzkoušet squash. Hotel má i vlastní 2 bowlingové dráhy a kulečník, který je vám k dispozici. Odpočinout si můžete v bazénu dlouhém 20 metrů, který je hluboký 1,4 metru, takže je vhodný pro plavce i neplavce. U bazénu jsou i lehátka s výhledem na Podtatranskou kotlinu. Dalším místem pro odpočinek je Saunový svět, kde máte možnost vyzkoušet Finskou saunu, slanou, bylinkovou nebo eukaplyptovou.

Zamkovského chata (autem 3,5 km na Hrebienok, poté pěšky) se nachází ve Vysokých Tatrách v Malé Studené dolině v nadmořské výšce 1475 m n. m. Je to nejníže položená vysokohorská chata vzdálená asi hodinu chůze z Hrebienka (Stary Smokovec) po červené turistické značce směr Skalnaté Pleso. Cesta na chatu je nenáročná, celoročně otevřená a proto je tato trasa vyhledávána především rodiny s dětmi. Po cestě vás okouzlí Obrovský vodopád a krásné výhledy do Tatranské doliny.

Téryho chata (autem 3,5 km, poté pěšky) se nachází v nadmořské výšce 2015 m n. m., v horní části Malé Studené Doliny. Chata je celoročně otevřená. Z Téryho chaty můžete obdivovat množství známých vrcholů, které obklopují Malou Studenou Dolinu. Přímo z chaty je výhled na druhý nejvyšší vrch Vysokých Tater – Lomnický štít (2633 m. n. m.) a nižší Pyšný štít (2621 m. n. m.). V bezprostřední blízkosti chaty se nachází pět Spišských ples – Malé, Nižné, Prostredné, Veľké a Vrchné.

Zbojnícka chata (autem 3,5 km, poté pěšky) má celoročně otevřeno. Nachází se ve Velké Studené dolině, kterou ohraničuje Slavkovský štít, Východná Vysoká, Svišťovský štít, Javorový štít, Široká věž, Prostřední hrot a přilehlé hřebeny. Je to dolina s největším počtem ples (26) různých velikostí a charakterů, je bohatá na tatranskou faunu i flóru. Je tu obrovské množství turistických, horolezeckých, skialpinistických a přírodovědných aktivit. V letních měsících potěší terasa s výhledem do doliny.

AquaCity Poprad (14 km od hotelu) – Aquapark AquaCity Poprad je vodní svět pod Vysokými Tatrami. Aquapark nabízí 13 venkovních a vnitřních termálních relaxačních bazénů, 350 vodních atrakcí jako jsou masážní trysky a vířivky, 3 venkovní termální bazény (28-38C), vnitřní relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a večerní 3D Laser show. Uvnitř můžete využít luxusních bazénů Blue Diamond s nápojovými bary. A pro dětské návštěvníky je tu připraven bazén Treasure island – Ostrov pokladů se slanou vodou, ztroskotanou lodí, skluzavkami a atrakcemi, terárium s leguány. Sportovci můžou využít 50 metrového plaveckého bazénu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), .

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (3,5 €/os./den).

POZNÁMKA

Lyžařská sezóna obvykle začíná v prosinci. Přesný termín dle aktuální sněhové situace. V bezprostřední blízkosti hotelu, v Tatranské Lomnici i ve Štrbském Plesu jsou upravované běžecké tratě, kluziště, sáňkařská dráha, curling. Dále je možno navštívit Tricklandii (zážitková galerie plná iluzí), Muzeum TANAPu, Muzeum lyžování. V okolí hotelu malé zimní procházkové okruhy, wellness, možnost objednat masáže a procedury.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relax & Beauty pobyt (2, 3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu,1x poukázku v hodnotě 20,- € na čerpání služeb v kosmetickém salónu R' Kosmetik, 1x proceduru dle výběru (parafango, rašelinový zábal, oxygenoterapie, mořská koupel nebo inhalace), 2x denně časově neomezený vstup do Wellness centra, volný vstup do fitness centra, stolní tenis, Wi-Fi, parkování. BONUS: slevy na další procedury a masáže, kosmetické služby, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu v hotelu, taxi, vstupy do Thermalparku Vrbov, TrickLandie ve Starém Smokovci, galerie Dobrá hračka v Tatranské Lomnici a Wild parku ve Velké Lomnici. Osoba na přistýlce bez nároku na procedury a poukázku na kosmetické služby.


Cena balíčku Velká noc (2, 3 nebo 4 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu, animační a kulturní program pro děti a dospělé, 2x denně časově neomezený vstup do Wellness centra, volný vstup do fitness centra, stolní tenis, Wi-Fi, parkování. BONUS: slevy na kosmetické služby, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu v hotelu, taxi, vstupy do Thermalparku Vrbov, TrickLandie ve Starém Smokovci, galerie Dobrá hračka v Tatranské Lomnici a Wild parku ve Velké Lomnici.


Cena balíčku Antistres program (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x klasickou masáž (25 min.), 1x proceduru dle výběru (parafango, rašelinový zábal, oxygenoterapie, mořská koupel nebo inhalace), 2x denně časově neomezený vstup do Wellness centra, volný vstup do fitness centra, squash se zapůjčením raket a míčků, stolní tenis, Wi-Fi, parkování. BONUS: slevy na další procedury a masáže, kosmetické služby, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu v hotelu, taxi, vstupy do Thermalparku Vrbov, TrickLandie ve Starém Smokovci, galerie Dobrá hračka v Tatranské Lomnici a Wild parku ve Velké Lomnici. Osoba na přistýlce bez nároku na masáž a procedury.


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní dle délky pobytu, neomezený vstup do Wellness centra, Wi-Fi, parkování.

31.12. 2019 vstupenka na slavnostní silvestrovský večer All Inclusive (neomezená konzumace alko a nealko nápojů, GALA večeře a noční bufety), účinkující kromě jiných Dara Rolins a moderovat večer bude Michael Szatmary.


Cena balíčku Wellness pobyt (2, 3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu, 1x proceduru dle výběru (parafango, rašelinový zábal, oxygenoterapie, mořská koupel nebo inhalace), 2x denně časově neomezený vstup do Wellness centra, volný vstup do fitness centra, squash včetně zapůjčení raket a míčků, stolní tenis, Wi-Fi, parkování. BONUS: slevy na další procedury a masáže, kosmetické služby, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu v hotelu, taxi, vstupy do Thermalparku Vrbov, TrickLandie ve Starém Smokovci, galerie Dobrá hračka v Tatranské Lomnici a Wild parku ve Velké Lomnici. Osoba na přistýlce bez nároku na proceduru.


Cena balíčku Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní 4 chodovou večeři), láhev sektu a sladké překvapení na pokoji, 1x aromaterapeutickou koupel pro dva se sektem a jahodami, 1x proceduru dle výběru (parafango, rašelinový zábal, oxygenoterapie, mořská koupel nebo inhalace), 2x denně časově neomezený vstup do Wellness centra, volný vstup do fitness centra, squash vč. zapůjčení raket a míčků, stolní tenis, Wi-Fi, parkování. BONUS: slevy na další procedury a masáže, kosmetické služby, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu v hotelu, taxi, vstupy do Thermalparku Vrbov, TrickLandie ve Starém Smokovci, galerie Dobrá hračka v Tatranské Lomnici a Wild parku ve Velké Lomnici.


Cena balíčku Lyžuj a relaxuj (3-6 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu, 1x proceduru dle výběru (parafango, rašelinový zábal, oxygenoterapie, mořská koupel nebo inhalace), 2x denně časově neomezený vstup do Wellness centra, volný vstup do fitness centra, squash včetně zapůjčení raket a míčků, stolní tenis, Wi-Fi, parkování. BONUS: slevy na další procedury a masáže, kosmetické služby, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu v hotelu, taxi, vstupy do Thermalparku Vrbov, TrickLandie ve Starém Smokovci, galerie Dobrá hračka v Tatranské Lomnici a Wild parku ve Velké Lomnici. Osoba na přistýlce bez nároku na proceduru.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení