Františkovy Lázně - Lázeňský hotel PAWLIK

od 9 215

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

Lázeňský hotel PAWLIK to je královská vila města Františkovy Lázně uprostřed lázeňského parku v centru města s novou lázeňskou klinikou - moderní lékařské pracoviště s širokou nabídkou procedur. Rozsáhlý komplex vznikl propojením budov Pawlik, Isis s Aquaforem (světem vody a relaxace), Fitforem (fitness a wellness centrem) a Císařskými lázněmi. Budova A i budova B lázeňského hotelu PAWLIK jsou propojeny prosklenou vytápěnou chodbou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, bar, kavárna, jídelna, terasa s lehátky, Wi-Fi (zdarma), sál, konferenční služby, salónek, výtah, venkovní posezení, pro děti - postýlka, stolička, koutek a baby sitting; půjčovna kol a holí na Nordic Walking, bazén a wellness, balneoprovoz, lékař v hotelu, kadeřnictví, čištění oděvů, knihovna, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Komfort v hlavní budově A, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD TV-SAT, trezor, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), župan. Přistýlka pro děti je možná, pokoje jsou však na vyžádání (omezený počet pokojů).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet). V LH rautové stravování a show Kitchen.
ALL INCLUSIVE NÁPOJE - neomezená konzumace nealkoholických nápojů, teplých nápojů, piva a rozlévaného vína během obědů a večeří ke každému pobytu v roce 2023 ZDARMA, vyjma štědrovečerní večeře a silvestrovského večera .

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: onemocnění srdce a cév, pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následná péče po onkologických onemocněních, léčba trávicího ústrojí, nervových a kožních nemocí, preventivní program.


Obecné kontraindikace lázeňské léčebně-rehabilitační péče najdete zde: http://www.franzensbad.cz/cs/kontraindikace

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: Aquaforum (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha vodními atrakcemi), tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v okolí minigolf, golf (3 km).
AQUAFORUM - je název pro multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů. Práce na Aquaforu byly zahájeny v létě roku 2003 a stavba byla slavnostně otevřena 3. prosince 2005. Aquaforum je jednou z nových, výrazných dominant Františkových Lázní.
HAZLOV – GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města. Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./noc), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os./noc)


Pobytové balíčky


Cena pobytu Františkolázeňská léčebná kúra zahrnuje: ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídku a 18 léčebných procedur týdně. V období od 18.12. do 31.12. je minimální délka pobytu 14 nocí s povinnými příplatky Vánoce a Silvestr.


Cena pobytu Krátkodobý pobyt Vital (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu) - začátek večeře, konec pobytu snídaně, welcome drink, 4 léčebné procedury (1x částečná masáž aroma, 1x částečná klasická masáž, 1x relaxační koupel, 1x parafinový zábal na ruce), 2x vstup do Aquafora na 120 min., živá hudební produkce v barech zdarma, kulturní akce za zvýhodněné vstupné nebo zdarma.
Pobyty na 4 noci začínají v neděli a mají poslední den zdarma (již zahrnuto v ceně pobytu)


Cena balíčku Krátkodobý pobyt Víkend (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (začátek pobytu večeře, konec snídaně), welcome drink, 1x částečná masáž klasická, 1x relaxační koupel, 2x 2hod. vstup do Aquafora, hudební produkce v barech zdarma, kulturní akce za zvýhodněné vstupné nebo zdarma.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení