Františkovy Lázně - Lázeňský hotel PAWLIK

od 9 215

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

Lázeňský hotel PAWLIK to je královská vila města Františkovy Lázně uprostřed lázeňského parku v centru města s novou lázeňskou klinikou - moderní lékařské pracoviště s širokou nabídkou procedur. Rozsáhlý komplex vznikl propojením budov Pawlik, Isis s Aquaforem (světem vody a relaxace), Fitforem (fitness a wellness centrem) a Císařskými lázněmi. Budova A i budova B lázeňského hotelu PAWLIK jsou propojeny prosklenou vytápěnou chodbou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, bar, kavárna, jídelna, terasa s lehátky, Wi-Fi (zdarma), sál, konferenční služby, salónek, výtah, venkovní posezení, pro děti - postýlka, stolička, koutek a baby sitting; půjčovna kol a holí na Nordic Walking, bazén a wellness, balneoprovoz, lékař v hotelu, kadeřnictví, čištění oděvů, knihovna, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Komfort v hlavní budově A, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD TV-SAT, trezor, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), župan. Přistýlka pro děti je možná, pokoje jsou však na vyžádání (omezený počet pokojů).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet). V LH rautové stravování a show Kitchen.
ALL INCLUSIVE NÁPOJE - neomezená konzumace nealkoholických nápojů, teplých nápojů, piva a rozlévaného vína během obědů a večeří ke každému pobytu v roce 2023 ZDARMA, vyjma štědrovečerní večeře a silvestrovského večera .

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: onemocnění srdce a cév, pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následná péče po onkologických onemocněních, léčba trávicího ústrojí, nervových a kožních nemocí, preventivní program.


Obecné kontraindikace lázeňské léčebně-rehabilitační péče najdete zde: http://www.franzensbad.cz/cs/kontraindikace

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: Aquaforum (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha vodními atrakcemi), tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v okolí minigolf, golf (3 km).
AQUAFORUM - je název pro multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů. Práce na Aquaforu byly zahájeny v létě roku 2003 a stavba byla slavnostně otevřena 3. prosince 2005. Aquaforum je jednou z nových, výrazných dominant Františkových Lázní.
HAZLOV – GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města. Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./noc), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os./noc)


Pobytové balíčky


Cena pobytu Františkolázeňská léčebná kúra zahrnuje: ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídku a 18 léčebných procedur týdně. V období od 18.12. do 31.12. je minimální délka pobytu 14 nocí s povinnými příplatky Vánoce a Silvestr.


Cena pobytu Krátkodobý pobyt Vital (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu) - začátek večeře, konec pobytu snídaně, welcome drink, 4 léčebné procedury (1x částečná masáž aroma, 1x částečná klasická masáž, 1x relaxační koupel, 1x parafinový zábal na ruce), 2x vstup do Aquafora na 120 min., živá hudební produkce v barech zdarma, kulturní akce za zvýhodněné vstupné nebo zdarma.
Pobyty na 4 noci začínají v neděli a mají poslední den zdarma (již zahrnuto v ceně pobytu)


Cena balíčku Krátkodobý pobyt Víkend (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (začátek pobytu večeře, konec snídaně), welcome drink, 1x částečná masáž klasická, 1x relaxační koupel, 2x 2hod. vstup do Aquafora, hudební produkce v barech zdarma, kulturní akce za zvýhodněné vstupné nebo zdarma.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení