Filtr

POLOHA

Lázeňský hotel PAWLIK to je královská vila města Františkovy Lázně uprostřed lázeňského parku v centru města s novou lázeňskou klinikou - moderní lékařské pracoviště s širokou nabídkou procedur. Rozsáhlý komplex vznikl propojením budov Pawlik, Isis s Aquaforem (světem vody a relaxace), Fitforem (fitness a wellness centrem) a Císařskými lázněmi. Budova A i budova B lázeňského hotelu PAWLIK jsou propojeny prosklenou vytápěnou chodbou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, bar, kavárna, jídelna, terasa s lehátky, Wi-Fi (zdarma), sál, konferenční služby, salónek, výtah, venkovní posezení, pro děti - postýlka, stolička, koutek a baby sitting; půjčovna kol a holí na Nordic Walking, bazén a wellness, balneoprovoz, lékař v hotelu, kadeřnictví, čištění oděvů, knihovna, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Komfort v hlavní budově A, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD TV-SAT, trezor, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), župan. Přistýlka pro děti je možná, pokoje jsou však na vyžádání (omezený počet pokojů).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet). V LH rautové stravování a show Kitchen.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: onemocnění srdce a cév, pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následná péče po onkologických onemocněních, léčba trávicího ústrojí, nervových a kožních nemocí, preventivní program.


Obecné kontraindikace lázeňské léčebně-rehabilitační péče najdete zde: http://www.franzensbad.cz/cs/kontraindikace

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: Aquaforum (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha vodními atrakcemi), tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v okolí minigolf, golf (3 km).
AQUAFORUM - je název pro multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů. Práce na Aquaforu byly zahájeny v létě roku 2003 a stavba byla slavnostně otevřena 3. prosince 2005. Aquaforum je jednou z nových, výrazných dominant Františkových Lázní.
HAZLOV – GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města. Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se stravou dle výběru pobytu

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./noc), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os./noc)


Pobytové balíčky


Cena pobytu Františkolázeňská léčebná kúra zahrnuje: ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídku a 18 léčebných procedur týdně. V období od 18.12. do 31.12. je minimální délka pobytu 14 nocí s povinnými příplatky Vánoce a Silvestr.


Cena balíčku Krátkodobý pobyt Vital (3 nebo 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu) - začátek večeře, konec pobytu snídaně, welcome drink, 1x částečná masáž aroma, 1x částečná klasická masáž, 1x relaxační koupel, 1x parafinový zábal na ruce, 2x 2hod. vstup do Aquafora, živá hudební produkce v barech zdarma, kulturní akce za zvýhodněné vstupné nebo zdarma.


Cena balíčku Krátkodobý pobyt Víkend (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (začátek pobytu večeře, konec snídaně), welcome drink, 1x částečná masáž klasická, 1x relaxační koupel, 2x 2hod. vstup do Aquafora, hudební produkce v barech zdarma, kulturní akce za zvýhodněné vstupné nebo zdarma.


Západní Čechy nabízení množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.
TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení