Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Užijte si svůj pobyt v Dudincích se širokou nabídkou wellness služeb.

POLOHA

Hotel je umístěn v centru lázeňského městečka Dudince, na jihu středního Slovenska. Hotel nabízí léčebné a relaxační pobyty. Termální koupaliště Dudinka je vzdálené 300 m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, výtah, kavárna s letní terasou, terasy na slunění, společenská místnost, dětský koutek s animátorkou, venkovní skákací hrad, trampolína a hřiště, wellness centrum (relaxační bazén s vodními atrakcemi (22,5 x 11 m), finská sauna, pára, vířivka, odpočívárna), balneo služby, konferenční služby, půjčovna kol, bowling - 2 dráhy, minigolf (18 jamek v krásném borovicovém háji s okrasným jezírkem s jedinečnou elektronickou registrací výsledků), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Economy vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), kabelová LCDTV, telefon, Wi-Fi (zdarma),
Zrekonstruované 2lůžkové pokoje Standard s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost přistýlky nebo dětské postýlky, kabelová LCDTV, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón.
2lůžkové apartmány se vstupní halou, samostatnou ložnicí a prostorným obytným prostorem se sedačkou (možnost 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), kabelová LCDTV, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 4-chodového servírovaného menu, možnost dietního, vegetariánského, bezlepkového, bezlaktózového stravování aj.). Za příplatek možnost plné penze (obědy - 3-chodové servírované menu).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE LÁZNÍ: nemoci pohybového aparátu (páteř, klouby, svaly), neurologické choroby (centrální a periferní nervový systém), srdeční a cévní onemocnění (infarkt, ischemické choroby srdce a periferních cév), Bechtěrevova nemoc, revmatická artritida.

Léčba: masáže (klasická, baňková, reflexní, podvodní), hydrokinezioterapie, vanová vířivá koupel, plynové injekce, bioptron pro, zábaly (parafínové, rašelinové), magnetoterapie, phyaction, ultrazvuk, kolagénová terapie, Vacu Well, ušní svíce.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Aurelius golf park (18 jamkové golfové hřiště v areálu hotelového parku - adventure golf (zmenšený klasický golf s umělým povrchem a překážkami)
pro děti hotelová herna, venkovní hřiště
bowling
termální koupaliště Dudinka (od května do září)
sportovní centrum LD Rubín (bowling, squash, stolní tenis, tenis)

v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, koupaliště Dudinka

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50 € /os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness (2, 3 nebo 5 nocí) zahrnuje 2x, 3x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x voucher na kávu v Lobby baru pro dospělého, 1x pohár vína v lobby baru pro dospělého, procedury (pro dospělé), 1x Adventure golf (1 hod. na pokoj - v případě příznivého počasí), 1x zapůjčení kola pro dospělého (3 hod.), 1x zapůjčení holí Nordic Walking pro dospělého (3 hod. - v případě příznivého počasí a v závislosti na dostupnosti), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, fitness centra, parkování, Wi-Fi.
Procedury:
pobyt 2 noci: 1x aerosolová mořská koupel (15 min.), 1x zábal dle vlastního výběru (20 min. - parafínový, rašelinový, skořicový, čokoládový);
pobyt 3 a více nocí: 1x aerosolová mořská koupel (15 min.), 1x zábal dle vlastního výběru (20 min. - parafínový, rašelinový, skořicový, čokoládový), 1x detoxikační koupel nohou (30 min.), 1x oxygenoterapie (50 min.), 1x klasická masáž (25 min.).
BONUS: sleva 5 % na dokoupené masáže, zábaly a koupele, kosmetická a tělová ošetření, sleva 5 % na bowling, sleva 15 % na MLS LASER THERAPY, 1x kupón v hodnotě 10 EUR na relaxační ošetření a procedury pro dospělého (pro pobyty od 3 nocí), zvýhodněná cena na dokoupené obědy.


cena pobytu Víkendový pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x welcome drink pro dospělou osobu, 1x kávu pro dospělého v lobby baru, procedury pro dospělé (1x aerosolová mořská koupel (15 min.), 1x zábal dle vlastního výběru (20 min. - parafínový, rašelinový, skořicový, čokoládový), pobyt na 3 noci navíc 1x oxygen (50 min.)), 1x Adventure golf (1 hod. na pokoj - v případě příznivého počasí), 1x zapůjčení kola pro dospělého (3 hod.), využití stolního tenisu, dětského koutku, neomezený vstup do bazénového a saunového světa, ranní plavání v sobotu a v neděli od 7:00 hod., fitness centra, parkování, Wi-Fi.
BONUS: sleva 5 % na dokoupené masáže, zábaly a koupele, kosmetická a tělová ošetření, sleva 5 % na bowling, sleva 15 % na MLS LASER THERAPY, 1x kupón v hodnotě 10 EUR na relaxační ošetření a procedury pro dospělého (pro pobyty od 3 nocí), zvýhodněná cena na dokoupené obědy.
Pobyt od Čt do Po.


Cena pobytu Senior 55+ (2, 3 nebo 5 nocí) ZVÝHODNĚNÝ POBYT PRO VŠEDNÍ DNY zahrnuje 2x 3x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x voucher na čaj pro dospělou osobu, procedury pro dospělé (1x aerosolová mořská koupel (15 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x detoxikační koupel nohou (30 min.), 1x voňavý parafiový zábal rukou (20 min.), 1x adventure golf (1 hod. na pokoj), 1x zapůjčení kola pro dospělého (3 hod.), neomezený vstup do bazénového světa a fitness centra, 1x vstup do saunového světa (2 hod. na každou noc pobytu), parkování, Wi-Fi.
Při pobytu dospělého na 3 noci navíc 1x oxygenová terapie (50 min.) a 1x klasická masáž (25 min.), při pobytu na 5 nocí navíc 1x bahenní zábal s dudinskou minerální vodou (30 min.) a kupón v hodnotě 10 EUR na relaxační procedury a ošetření.
BONUS: sleva 10 % na dokoupené masáže, zábaly, koupele, pleťová a tělová ošetření, sleva 10 % na bowling, sleva 30 % na MLS LASER THERAPY.
POBYT NELZE ČERPAT O VÍKENDOVÝCH DNECH (Pá - Ne). Možnost prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu - na vyžádání.


Cena mimovíkendového pobytu Relaxační pobyt (2, 3 nebo 5 nocí) zahrnuje 2x, 3x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), lahev minerálky na pokoji, 1x welcome drink pro dospělou osobu, 1x voucher na kávu pro dospělého v lobby baru, procedury pro dospělé, 1x Adventure golf (1 hod. na pokoj - v případě příznivého počasí), 1x zapůjčení kola pro dospělého (3 hod.), 1x zapůjčení holí Nordic Walking pro dospělého (1 hod. - v případě příznivého počasí a v závislosti na dostupnosti), 1x billiard (1 hod. na pokoj), využití stolního tenisu, dětského koutku, neomezený vstup do bazénového a saunového světa a fitness centra, parkování, Wi-Fi.
Procedury při pobytu na 2 noci: (1x aerosolová mořská koupel (15 min.);
Procedury při pobytu na 3 a 5 nocí: (1x aerosolová mořská koupel (15 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x detoxikační koupel nohou (30 min.), 1x kupón v hodnotě 10 EUR na relaxační procedury a ošetření.
DĚTSKÉ CENY BEZ PROCEDUR A VOUCHERŮ.
BONUS: sleva 5 % na dokoupené masáže (kromě thajské masáže), zábaly, koupele, pleťová a tělová ošetření, sleva 5 % na bowling, sleva 15 % na MLS LASER THERAPY, sleva 25 % na obědy.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení