Dudince - Hotel HVIEZDA

od 1 567
doprava Vlastní
strava | Plná penze | Polopenze
Proč právě sem?
Načítání ...

POLOHA

Hotel je umístěn v centru lázeňského městečka Dudince, na jihu středního Slovenska. Hotel nabízí léčebné a relaxační pobyty. Termální koupaliště Dudinka je vzdálené 300 m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, kavárna s letní terasou, terasy na slunění, společenská místnost, sauna, wellness & balneo centrum, relaxační bazén s vodními atrakcemi (22,5 x 11 m), konferenční služby, půjčovna kol, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost přistýlky, kabelová TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón. APT, rodinné pokoje (popis a cena na vyžádání).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu, možnost dietního, vegetariánského, bezlepkového, bezlaktózového stravování aj.).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE LÁZNÍ: nemoci pohybového aparátu (páteř, klouby, svaly), neurologické choroby (centrální a periferní nervový systém), srdeční a cévní onemocnění (infarkt, ischemické choroby srdce a periferních cév), Bechtěrevova nemoc, revmatická artritida.

Léčba: masáže (klasická, baňková, reflexní, podvodní), hydrokinezioterapie, vanová vířivá koupel, plynové injekce, bioptron pro, zábaly (parafínové, rašelinové), magnetoterapie, phyaction, ultrazvuk, kolagénová terapie, Vacu Well, ušní svíce.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Aurelius golf park (18 jamkové golfové hřiště v areálu hotelového parku - adventure golf (zmenšený klasický golf s umělým povrchem a překážkami)
pro děti hotelová herna, venkovní hřiště
termální koupaliště Dudinka (od května do září)
sportovní centrum LD Rubín (bowling, squash, stolní tenis, tenis)

v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, koupaliště Dudinka

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, vstup do wellness (plavecký a relaxační bazén), Wi-Fi, parkování před hotelem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1 € /os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Letní relax 2 noci zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu, páteční grilovačku s živou hudbou, neomezený vstup do bazénového světa, ranní plavání v sobotu a neděli od 7:00 hodin, 2x 2 hod. vstup do saunového světa. BONUS: bohatý animační program, 1x Coffee voucher pro každou dospělou osobu, 1x 20 min. voňavý parafinový zábal rukou (pro dospělou osobu), v rámci dostupnosti po dobu pobytu dále: stolní tenis, 1x 1 hod Adventure Golf na pokoj, 1x 3 hod. zapůjčení kola na osobu, 2x 3hod. vstup na koupaliště Dudinka včetně termálního bazénu na osobu, 20% sleva na bowling, masáže, zábaly a koupele a kosmetická ošetření. Možnost prodloužení pobytu s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénu za cenu 1050 Kč/os./noc.


Cena balíčku Letní relax 3 noci zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí formou bufetu, páteční grilovačku s živou hudbou, neomezený vstup do bazénového světa, ranní plavání v sobotu a neděli od 7:00 hodin, 3x 2 hod. vstup do saunového světa. BONUS: bohatý animační program, 1x Coffee voucher pro každou dospělou osobu, 1x Wine voucher pro každou dospělou osobu, 1x 20 min. voňavý parafinový zábal rukou (pro dospělou osobu), 1x 20 min. rašelinový zábal pro dospělou osobu, 1x vstup do muzea ve Svätom Antone pro každou osobu, v rámci dostupnosti po dobu pobytu dále: stolní tenis, 1x 1 hod Adventure Golf na pokoj, 1x 3 hod. zapůjčení kola na osobu, 3x 3hod. vstup na koupaliště Dudinka včetně termálního bazénu na osobu, 20% sleva na bowling, masáže, zábaly a koupele a kosmetická ošetření. Možnost prodloužení pobytu s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénu za cenu 1050 Kč/os./noc.


Cena balíčku Letní relax 4 noci zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí formou bufetu, páteční grilovačku s živou hudbou, neomezený vstup do bazénového světa, ranní plavání v sobotu a neděli od 7:00 hodin, 4x 2 hod. vstup do saunového světa. BONUS: bohatý animační program, 1x Coffee voucher pro každou dospělou osobu, 1x Wine voucher pro každou dospělou osobu, 1x 20 min. voňavý parafinový zábal rukou (pro dospělou osobu), 1x 20 min. rašelinový zábal pro dospělou osobu, 1x vstup do muzea ve Svätom Antone pro každou osobu, v rámci dostupnosti po dobu pobytu dále: stolní tenis, 1x 1 hod Adventure Golf na pokoj, 1x 3 hod. zapůjčení kola na osobu, 4x 3hod. vstup na koupaliště Dudinka včetně termálního bazénu na osobu, 20% sleva na bowling, masáže, zábaly a koupele a kosmetická ošetření. Možnost prodloužení pobytu s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénu za cenu 1050 Kč/os./noc.


Cena balíčku Letní relax 5 nocí zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí formou bufetu, páteční grilovačku s živou hudbou, neomezený vstup do bazénového světa, ranní plavání v sobotu a neděli od 7:00 hodin, 5x 2 hod. vstup do saunového světa. BONUS: bohatý animační program, 1x Coffee voucher pro každou dospělou osobu, 1x Wine voucher pro každou dospělou osobu, 1x 20 min. voňavý parafinový zábal rukou (pro dospělou osobu), 1x 20 min. rašelinový zábal pro dospělou osobu, 1x 30 min. bahenní zábal s dudinskou minerální vodou pro každou dospělou osobu, 1x vstup do muzea ve Svätom Antone pro každou osobu, v rámci dostupnosti po dobu pobytu dále: stolní tenis, 1x 1 hod Adventure Golf na pokoj, 1x 3 hod. zapůjčení kola na osobu, 5x 3hod. vstup na koupaliště Dudinka včetně termálního bazénu na osobu, 20% sleva na bowling, masáže, zábaly a koupele a kosmetická ošetření. Možnost prodloužení pobytu s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénu za cenu 1050 Kč/os./noc.


Cena balíčku Letní relax 6 nocí zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí formou bufetu, páteční grilovačku s živou hudbou, neomezený vstup do bazénového světa, ranní plavání v sobotu a neděli od 7:00 hodin, 6x 2 hod. vstup do saunového světa. BONUS: bohatý animační program, 1x Coffee voucher pro každou dospělou osobu, 1x Wine voucher pro každou dospělou osobu, 1x 20 min. voňavý parafinový zábal rukou (pro dospělou osobu), 1x 20 min. rašelinový zábal pro dospělou osobu, 1x 30 min. bahenní zábal s dudinskou minerální vodou pro každou dospělou osobu, 1x 20 min. klasická masáž pro každou dospělou osobu, 1x vstup do muzea ve Svätom Antone pro každou osobu, v rámci dostupnosti po dobu pobytu dále: stolní tenis, 1x 1 hod Adventure Golf na pokoj, 1x 3 hod. zapůjčení kola na osobu, 6x 3hod. vstup na koupaliště Dudinka včetně termálního bazénu na osobu, 20% sleva na bowling, masáže, zábaly a koupele a kosmetická ošetření. Možnost prodloužení pobytu s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénu za cenu 1050 Kč/os./noc.


Cena balíčku Letní relax 7 nocí zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí formou bufetu, páteční grilovačku s živou hudbou, neomezený vstup do bazénového světa, ranní plavání v sobotu a neděli od 7:00 hodin, 7x 2 hod. vstup do saunového světa. BONUS: bohatý animační program, 1x Coffee voucher pro každou dospělou osobu, 1x Wine voucher pro každou dospělou osobu, 1x 20 min. voňavý parafinový zábal rukou (pro dospělou osobu), 1x 20 min. rašelinový zábal pro dospělou osobu, 1x 30 min. bahenní zábal s dudinskou minerální vodou pro každou dospělou osobu, 1x 20 min. klasická masáž pro každou dospělou osobu, 1x vstup do muzea ve Svätom Antone pro každou osobu, v rámci dostupnosti po dobu pobytu dále: stolní tenis, 1x 1 hod Adventure Golf na pokoj, 1x 3 hod. zapůjčení kola na osobu, 7x 3hod. vstup na koupaliště Dudinka včetně termálního bazénu na osobu, 20% sleva na bowling, masáže, zábaly a koupele a kosmetická ošetření. Možnost prodloužení pobytu s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénu za cenu 1050 Kč/os./noc.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení