Dudince - Hotel FLÓRA

od 600
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Plná penze | Polopenze
Termální pramen8min
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Termální pramen: 8 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • uprostřed krásné přírody
  • bohatá nabídka relaxačních i terapeutických procedur
  • léčebně-rehabilitační pobytové balíčky
  • 800 m od termálního koupaliště Dudinka
Načítání ...

POLOHA

v jižní části Slovenska. Hotel je obklopen zelení a nachází se na kraji lázeňské zóny města Dudince, nedaleko aquaparku Dudinka s termální vodou (700 m).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, salónek, hotel. trezor, výtah, bar, venkovní posezení, pedikúra, kosmetika, Wi-Fi na recepci (zdarma), pro děti - postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, půjčovna tenisových potřeb, sauna, hotelový bazén (terasa, lehátka) a sedací bazén, fakultativní výlety, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmány (ložnice, obývák), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon s přímou volbou, lednička, možnost přistýlky (v APT jen pro dítě), balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze nebo plná penze (dle výběru pobytu (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 3 menu)). V letních měsících 1x týdně netradiční večeře (grilovaná jídla na letní terase, v případě příznivého počasí i s živou hudbou.

INDIKACE A LÉČBA

Léčba: procedury jsou poskytovány na základě lékař. vyšetření ve dnech PO-PÁ; vodoléčba (whirlpool, cvičení v bazénu, koupele perličkové a přísadové), elektroléčba, masáže (klasické, sportovní, relaxační, chodidel), lymfodrenáž, plynové injekce, zábaly (parafínové, rašelinové), skupinová a individuální gymnastika.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Pro všechny ubytované hosty je k dispozici hotelový bazén (28 ° C) s letní terasou a lehátky. Součástí bazénu je sedací bazének s 36 ° C teplou vodou. V bazénovém komplexu nabízíme také možnost saunování, klasické masáže i whirlpool. Pro sportovní vyžití je k dispozici udržovaný antukový tenisový kurt s půjčovnou tenisových raket a míčků, jakož i půjčování kol. Na posezení u kávy, resp. jiném oblíbeném nápoji slouží hotelový bar s letní terasou, kde se zpravidla 2 x týdně koná taneční zábava s živou hudbou.

V hotelu je pro hosty k dispozici také kosmetika a pedikúra.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, neomezený vstup do fitness, plaveckého a relaxačního bazénu, oddychové zóny, Wi-Fi.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1 €/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Silvestrovský pobyt (3 noci) 2019 zahrnuje: 3x ubytování v pokoji s balkónem s plnou penzí (v den nástupu polopenzí, 1x Welcome drink, 1x Coffee voucher, bohatý silvestrovský program + slavnostní silvestrovská večeře, procedury (1x mořský koupel s přírodní mořskou vodou nebo sauna, 1x vířivka, 1x rašelinový zábal), neomezené využívání hotelového bazénu včetně sedacího bazénu s 36 ° C teplou vodou. Možnost dokoupení další noci. Nástup Ne., Po.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt (6 nocí) 2018 zahrnuje navíc: 5x oběd, Silvestrovský večer (živá hudba, tombola, druhá večeře (teplý a studený bufet), 1/2 lahve sektu na dospělou osobu, káva, dezert, slané pečivo, půlnoční zelňačka, ohňostroj. 29.12. a 30.12. zábava při živé hudbě, procedury (2x 20 min klasická masáž zad a šíje, 1x 30 min masážní lůžko, 2x koupel s přírodní mořskou vodou, 1x whirlpool). Možnost dokoupení procedúr a masáží (kromě 1.1.2018).


Cena balíčku Silvestrovský léčebný pobyt (5 nocí) 2018 zahrnuje navíc: 4x oběd, Silvestrovský večer (živá hudba, tombola, druhá večeře (teplý a studený bufet), 1/2 lahve sektu na dospělou osobu, káva, dezert, slané pečivo, půlnoční zelňačka, ohňostroj. 29.12. a 30.12. zábava při živé hudbě, procedury (1x lékařská prohlídka, 6 léčebně-rehabilitačních procedúr dle doporučení lékaře, 1x koupel s přírodní mořskou vodou, 1x sauna (1 hod.)). Možnost dokoupení procedúr a masáží (kromě 01.01.2018).


Cena balíčku Léčebně-rehabilitační pobyt PL/PP (6 nocí) zahrnuje navíc: polopenze nebo plná penze (při plné penzi 5x oběd), vstupní lékařskou prohlídku, 10 procedur (2 na každý pracovní den), 1x saunu. Nástup Pá.


Cena balíčku Relax pobyt PL/PP(5 nocí) zahrnuje navíc: polopenze nebo plná penze (při plné penzi 5x oběd), procedury (2x klasická masáž zad, 1x whirlpool, 1x sauna nebo 2x mořská koupel), 2x zapůjčení kola (1 hod.), volný vstup na tenisový kurt.


Cena balíčku Rodina (2 noci) pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let - 2018 zahrnuje navíc: 1x oběd, 1x vířivku pro rodinu nebo 1x saunu, pro děti trampolínu a dětský koutek.


Cena balíčku Rodina (3 noci) pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let - 2018 zahrnuje navíc: 2x oběd, 1x vířivku pro rodinu, 1x saunu, tenisový kurt, stolní tenis, pro děti trampolínu a dětský koutek.


Cena balíčku Rodina (4 noci) pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let - 2018 zahrnuje navíc: 3x oběd, 1x klasickou masáž pro rodiče (20 min.), 1x vířivku pro rodinu, 1x saunu, tenisový kurt, stolní tenis, pro děti trampolínu a dětský koutek.


Cena balíčku Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: polopenze, 1x oběd, procedury (1x klasická masáž částečná, 1x Whirlpool), volný vstup na tenisový kurt. Děti bez klasické masáže.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hotel Flóra ** - ubytovaní v lázních Dudince

Hotel FLÓRA je situován v okrajové části lázeňské zóny města Dudince, známých hlavně jedinečnou léčivou vodou. Město Dudince má na Slovensku nejvíce slunečních dnů v roce. V prostorách hotelu jsou pod dohledem odborného lékaře poskytované léčebně rehabilitační procedury, které provádí kvalifikovaný zdravotnický personál.

Pro ubytované hosty je k dispozici volný přístup do hotelového bazénu (28 ° C) s letní terasou a lehátky. Součástí bazénu je sedací bazének s 36 ° C teplou vodou. V bazénovém komplexu je možnost saunování, klasické masáže i whirlpool. U hotelu najdou hosté udržovaný antukový tenisový kurt s půjčovnou tenisových raket a míčků, jakož i půjčování kol. Na posezení u kávy, resp. jiném oblíbeném nápoji slouží hotelový bar s letní terasou, kde se zpravidla 3 x týdně koná taneční zábava s živou hudbou.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení