Dudince - Hotel FLÓRA

od 640
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Plná penze | Polopenze
Termální pramen8min
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Termální pramen: 8 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • uprostřed krásné přírody
  • bohatá nabídka relaxačních i terapeutických procedur
  • léčebně-rehabilitační pobytové balíčky
  • 800 m od termálního koupaliště Dudinka
Načítání ...

POLOHA

v jižní části Slovenska. Hotel je obklopen zelení a nachází se na kraji lázeňské zóny města Dudince, nedaleko aquaparku Dudinka s termální vodou (700 m).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, salónek, hotel. trezor, výtah, bar, venkovní posezení, pedikúra, kosmetika, Wi-Fi na recepci (zdarma), pro děti - postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, půjčovna tenisových potřeb, sauna, hotelový bazén (terasa, lehátka) a sedací bazén, fakultativní výlety, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmány (ložnice, obývák), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, lednička, možnost přistýlky (v APT jen pro dítě), balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze nebo plná penze (dle výběru pobytu (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 3 menu)). V letních měsících 1x týdně netradiční večeře (grilovaná jídla na letní terase, v případě příznivého počasí i s živou hudbou.

INDIKACE A LÉČBA

Léčba: procedury jsou poskytovány na základě lékař. vyšetření ve dnech PO-PÁ; vodoléčba (whirlpool, cvičení v bazénu, koupele perličkové a přísadové), elektroléčba, masáže (klasické, sportovní, relaxační, chodidel), lymfodrenáž, plynové injekce, zábaly (parafínové, rašelinové), skupinová a individuální gymnastika.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Pro všechny ubytované hosty je k dispozici hotelový bazén (28 ° C) s letní terasou a lehátky. Součástí bazénu je sedací bazének s 36 ° C teplou vodou. V bazénovém komplexu nabízíme také možnost saunování, klasické masáže i whirlpool. Pro sportovní vyžití je k dispozici udržovaný antukový tenisový kurt s půjčovnou tenisových raket a míčků, jakož i půjčování kol. Na posezení u kávy, resp. jiném oblíbeném nápoji slouží hotelový bar s letní terasou, kde se zpravidla 2 x týdně koná taneční zábava s živou hudbou.

V hotelu je pro hosty k dispozici také kosmetika a pedikúra.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, neomezený vstup do fitness, plaveckého a relaxačního bazénu, oddychové zóny, Wi-Fi.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1 €/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Léčebně-rehabilitační pobyt Medik 12 procedur.PL/PP (6 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi nebo plnou penzi (při plné penzi 5x oběd), vstupní lékařskou prohlídku, (elektroléčba, UZV, magnetoterapie, 2x masáž zad, perličková koupel, rašelinový zábal, ...), 1x vstup do sauny. Nástup Pá.


Cena balíčku Relax pobyt Medik PL/PP(5 nocí) 10 procedur zahrnuje navíc: polopenzi nebo plnou penzi (při plné penzi 5x oběd), vstupní lékařskou prohlídku, procedury (elektroléčba, UZV, magnetoterapie, 2x masáž zad), 2x zapůjčení kola (1 hod.), volný vstup na tenisový kurt.


Medik záda 7 nocí . PL/PP - konzultace s lékařem, 15 léčebných procedur (masáž, Breuss masáž, Dornova metóda, SM Systém , výřivka, CERAGEM, rašelinový a parafínový zábal, UTZ


Medik záda plus 13 nocí . PL/PP - konzultace s lékařem, 27 léčebných procedur (masáž, Breuss masáž, Dornova metóda, SM Systém , výřivka, CERAGEM, rašelinový a parafínový zábal, UTZ


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hotel Flóra ** - ubytovaní v lázních Dudince

Hotel FLÓRA je situován v okrajové části lázeňské zóny města Dudince, známých hlavně jedinečnou léčivou vodou. Město Dudince má na Slovensku nejvíce slunečních dnů v roce. V prostorách hotelu jsou pod dohledem odborného lékaře poskytované léčebně rehabilitační procedury, které provádí kvalifikovaný zdravotnický personál.

Pro ubytované hosty je k dispozici volný přístup do hotelového bazénu (28 ° C) s letní terasou a lehátky. Součástí bazénu je sedací bazének s 36 ° C teplou vodou. V bazénovém komplexu je možnost saunování, klasické masáže i whirlpool. U hotelu najdou hosté udržovaný antukový tenisový kurt s půjčovnou tenisových raket a míčků, jakož i půjčování kol. Na posezení u kávy, resp. jiném oblíbeném nápoji slouží hotelový bar s letní terasou, kde se zpravidla 3 x týdně koná taneční zábava s živou hudbou.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení