Proč právě sem?

Filtr

POPIS

Nový horský hotel situovaný v nádherné přírodě Kubínskej hole v Oravském regionu.

POLOHA

Lesem obklopený hotel v těsné blízkosti lyžařského střediska.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, venkovní posezení, trezor, wellness (sauna finská, parní, infra, whirlpool), WiFi, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje a apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), WiFi.

STRAVOVÁNÍ

polopenze

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

biliard, stolní tenis, šipky, v zimě: lyžařský areál Kubínská hoľa (5 min chůze), v okolí: Aquapark/Funpark Dolný Kubín (5 km)

Ski park Kubínska hala (350 m od hotelu, 5 min. chůze) Zábava pro celou rodinu. Od free-ride přes závodní tratě až po dětskou školku, lyžařské středisko Kubínska hoľa nabízí skvělé podmínky pro všechny. Velkou výhodou Kubínské hole je jižní strana sjezdových svahů a samotné umístění Oravské Magury, která poskytuje nádherný výhled na celou Oravu, Nízké i Západní Tatry, protilehlé Chočské vrchy, Malou a Velkou Fatru.

Aquarelax/Funpark - najdete zde velký plavecký bazén, relaxační bazén s vodními atrakcemi (divoká řeka, bublinkovače, masážní sprchy, houpací záliv, ... ), 2 tobogány, dvojklouzačku, 2 vířivé vany, dětský bazén a mnoho jiného. Teplota vody v relaxačním bazénu je kolem 32 ° C. Během letního provozu je pro návštěvníky k dispozici i venkovní areál - FunPark, kde se nachází dětský bazén, sportovní hřiště s možností zapůjčení sportovních potřeb. Rovněž zde najdete nafukovací atrakce, lezeckou stěnu, lanový park, dětské hřiště, šlapací káry, sluneční terasu s lehátky a bufet s občerstvením.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x vstup do wellness na 2 hodiny, parkování

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- K3/os./den), pobytovou taxu


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relax GREEN (2-5 nocí) zahrnuje navíc: ubytování s polopenzí, 1x ovoce na pokoji, 1x káva s koláčkem, 1x celotělová masáž (objednat předem), street workout, billiard, stolní tenis, šipky.


Cena balíčku Pro muže to nejlepší (3-5 nocí) zahrnuje navíc: ubytování s polopenzí, 1 drink dle výběru z aktuální nabídky hotelu, 1x masáž zad a šíje (předem objednat), billiard, stolní tenis, šipky.


Kde si parádně užít letní i zimní radovánky? Na přece Oravě!

Orava je region a historické území, kde na Vás čeká neskutečně krásná krajina, jíž příroda nadělila dvojici národních parků a mnoho vrcholů, které čekají, až je zdoláte.

Tipy na výlety

Oravský hrad – Hrad leží v obci Oravský Podzámok a patří mezi nejkrásnější hrady na Slovensku. Je to nejvýznamnější a zároveň nejkrásnější dominanta oravského regionu, tyčí se na 112 metrů vysokém skalním ostrohu. Hrad je přístupný veřejnosti, a tak se můžete při jeho návštěvě dozvědět mnoho nových znalostí o historii. V prostorách Oravského hradu se v současnosti nacházejí expozice Oravského muzea P. O. Hviezdoslava - historická, etnografická a přírodovědná. Nejvýznamnějším exponátem historické expozice je samotný hradní komplex se svými exteriéry a interiéry, které prezentují způsob a styl bydlení v minulosti. Natáčela se tu první černobílá verze Drákuly. Hrad je zpřístupněn veřejnosti denně od května do března, zavřený je pouze v dubnu.

Oravská přehrada - obrovská přehrada, kde vedle skvělých možností ke koupání a vodním sportům se můžete vydat na vyhlídkovou 90 minutovou okružní plavbu či na průzkum Slanického ostrova, nazývaný také Ostrov umění, o velikosti 3,5 ha a který je pozůstatek po zaplavené obci Slanica se zachovaným kostelem Povýšení sv. Kříže. Najdete zde expozice lidového umění. Na jejím pobřeží se nachází rekreační oblast s možnostmi koupání, provozování jachtingu, šlapadel, loděk, windsurfingu a jiných vodních sportů. Nejvýznamnějšími rekreačními středisky jsou kemp s pláží u Slanické Osady, přístav a pláže U Námestova a Tri Studničky.

Múzeum oravskej dediny – že jsou muzea nuda? Tak to v tomhle případě není pravda. Muzeum oravskej dediny v Zuberci uprostřed malebné přírody přibližuje původní oravskou architekturu. Nachází se tu více než 50 staveb včetně mlýnu na vodní pohon.

AquaRelax Dolný Kubín - vodní svět v centru Dolného Kubína je místem, kde se dokonale zabaví celá rodina. Najdete tu nejrůznější atrakce pro malé i velké.

Aquapark Oravice - v aquaparku Oravice si užijete spousty zábavy a skvělých zážitků s 15% slevou, již získáte při koupi voucheru. Čekají na vás umělé vlny navozující pocit skutečných mořských vln, 100 metrů dlouhý tobogán nebo zdraví prospěšnou mořskou aerosolovou koupel.

Chocholowskie Termy - siluetu Tater ze slovenské strany jistě už znáte. Co takhle je ale poznat z té polské? Na úpatí západních Tater v Polsku se totiž rozkládá nový rozsáhlý termální aquapark Chocholowskie Termy s rozlouhou vodní plochy 3 000 m2, kde si zaručeně užijete zasloužený relax a spoustu zábavy.

Zakopané - město se sice přezdívá zimní hlavní město Polska, ale rozhodně stojí za návštěvu v jakémkoli období. Můžete se zde projít malebnými uličkami s výhledem na štíty Tater a třeba si koupit některý z tradičních suvenýrů.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení