Dolní Morava - Wellness hotel VISTA

od 1 800
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 15 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Středisko zimních sportů: 20 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ubytování přímo u sjezdovky
  • wellness a spa pro malé i velké požitkáře
  • okouzlující ubytování, vynikající gastronomie
  • množství aktivit a zábavy pro dospělé i děti
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Vista je čtyřhvězdičkový hotel obklopený horskou přírodou vytváří místo s pohodovou rodinnou atmosférou i špičkovými službami.

POLOHA

na konci části obce Dolní Morava, pod vrcholem Králického Sněžníku, v blízkosti vleků.

Dolní Morava je malá obec rozkládající se mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Králického Sněžníku po obou stranách historické zemské hranice Čech a Moravy. Obec je známé horské lyžařské středisko. Část obce náleží do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, a právě ten je dominantou zdejšího kraje. Pod jeho vrcholem pramení řeka Morava, která celou obcí protéká od severu k jihu malebným údolím, lemovaným z obou stran dvěma zalesněnými hřbety, a rozděluje ji na moravskou a českou část.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), bar, venkovní posezení, pro děti – dětská postýlka (zdarma), stolička, herna a hlídání dětí; úschovna a půjčovna kol a lyží, fitness, krytý bazén (15x5 m), wellness centrum (finská sauna, parní lázeň, whirlpool, Kneippova lázeň, Hammam, procedury), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior, 4lůžkové rodinné pokoje (dva 2lůžkové propojené pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), LCD TV-SAT, minibar, Wi-Fi (zdarma), trezor, telefon, balkón (většina pokojů), možnost přistýlky (rozkládací sedačka). 3 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře – bufet, při menší obsazenosti hotelu servírovaná, výběr ze 3 menu o 3 chodech), voda.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Léto: fitness, stolní tenis, kulečník, tělocvična, tenis, fotbalové hřiště, bobová dráha (celoročně), lanové centrum, Disc golf Park, adrenalinové aktivity (big swing, power fun), horolezecká stěna, naučná stezka Pohádkové Česko, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, Stezka v oblacích, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, Pískový svět a jiné.

Mamutíkův vodní park
Obří interaktivní atrakce pro děti v podobě mamuta je novou dominantou Dolní Moravy a zároveň největším modelem mamuta na světě! Obří mamut se nachází v Mamutíkově vodním a lesním zážitkovém parku. Mamut měří 13 metrů, na délku má 31,5 metru a chobot s tobogánem měří 24 metrů.
Do útrob mamuta se lze dostat točitými schody v předních nohách mamuta nebo o něco dobrodružnější cestou s hravými překážkami jednou ze zadních noh mamuta. V pravé zadní noze mamuta zdoláte lanový šplhací komín. V levé zadní noze mamuta překonáte šplhací tunel se sedmi gumovými pásy. První naučné patro hravou a originální formou předává malým návštěvníkům skutečné perličky, o kterých dosud nevěděli. Druhé hrací patro zve do skutečného „hracího pralesa“ s popadanými dřevěnými kůly, tunely, lanovými liánami, a dokonce i jeskyní, ze které hřmotně zní autentický řev mamuta. Do „hracího pralesa“ vás dovede točité schodiště.

Zima: lyžování
LYŽAŘSKÝ AREÁL DOLNÍ MORAVA je nové moderní středisko pod vrcholem Králického Sněžníku.
- Sjezdovky a vleky - nachází se zde celkem 5 sjezdovek všech stupňů obtížnosti, kde si „svůj“ terén najde skutečně každý lyžař. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50 m. Velmi oblíbená je sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s šířkou 80 m a délkou 1200 m.
- Lanovky - dvě nové moderní čtyřsedačkové lanovky Doppelmayr, 2 lyžařské vleky Doppelmayr, dětský pojízdný koberec Sun Kid, dětský kolotoč Sun Kid, lanový vlek. Lanovka U Slona délka 1124 metrů s převýšením 293 metrů, přepravní kapacitou 2400 osob za hodinu a rychlostí jízdy 2,6 m/s. Lanovka Sněžník délka 1167 metrů s převýšením 369 metrů, přepravní kapacitou 2400 osob za hodinu a rychlostí jízdy 5 m/s.
- Běžecké tratě - výchozím místem běžeckých upravovaných stop je chata Slaměnka u horní stanice lanovky Sněžník. Odsud vedou upravené stopy zpět do Dolní Moravy, nebo na druhou stranu hřebene až na Návrší nad Starým Městem pod Sněžníkem. Celkem je v okolí Králického Sněžníku v návaznosti na jesenickou lyžařskou magistrálu cca 50km upravovaných stop.
- Bobová dráha – se nachází u chaty U Slona, je osvětlená a má celoroční provoz.
- Dětský ski park – park je uzavřený a oddělený od provozu na sjezdovce. Nachází se zde pohyblivý koberec, dětský lyžařský kolotoč, lano s unášeči. Součástí parku jsou toalety s malou ohřívárnou a přebalovacím pultem.
- Sáňkařská dráha – je v provozu po zasněžených lesních cestách z horní stanice lanovky U Slona v délce 2,5 km bez jediného kroku pěšky. Jízda je povolená na sáňkách s brzdou a je doporučena lyžařská přilba.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, vstupy: do wellness, fitness, tělocvičny, dětské hotelové herny, knihovny, na tenisové kurty (1 hod. denně/pokoj), na kulečník a biliár, animační programy, dárek pro děti při příjezdu, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.
Štědrovečerní večeře (bufetová večeře, voda, aperitiv) za poplatek - dospělí 790,- Kč, dítě 3-15 let 490,- Kč.
Silvestrovská večeře (raut, voda, aperitiv, půlnoční občerstvení, sekt, celovečerní program) za poplatek - dospělí 1790,- Kč, dítě 3-15 let 790 Kč.
V období jarních prázdnin je stanoven minimální počet nocí 6, v době velikonoc a státních svátků je minimální doba pobytu 4 noci.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Rodinný pobyt na horách (2, 3, 4, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí formou bufetu v počtu dle zvolené délky pobytu, welcome drink, dárek pro děti při příjezdu, neomezený vstup do Mamutíkova vodního parku, Lesního zážitkového parku, Pískového světa, animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, trampolíny, vstup do wellness a fittness. Navíc: kulečník, billiard, stolní tenis, úschovna kol.


Cena balíčku Family HIT (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu, welcome drink, dárek pro děti při příjezdu, 1x za pobyt soukromé hlídání 1-2 dětí na 4 hodiny, animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, trampolíny, vstup do wellness a fitness.


Cena balíčku Vánoční pobyt (5 nebo 6 nocí) zahrnuje: 5x nebo 6x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x štědrovečerní večeře (bufet) včetně přípitku), welcome drink, dárek pro děti při příjezdu, 1x vstup na stezku v oblacích včetně sedačkové lanovky tam a zpět, vyhřívaná skříňka na lyže, vánoční animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, trampolíny, vstup do wellness a fitness.


Cena balíčku Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu, welcome drink, dárek pro děti při příjezdu, 1x masáž klasickou nebo harmonizační pro dospělé (40 min.), 1x aroma masáž pro děti (30 min.), animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, trampolíny, úschovnu kol, vstup do wellness a fitness.


Cena balíčku Antistresový detoxikační pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu, welcome drink, dárek pro děti při příjezdu, 1x 60 min. indickou masáž hlavy a reflexní masáž nohou, 1x 40 min. antistesovou regenerační koupel, animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, trampolíny, vstup do wellness a fitness.


Cena balíčku Zimní wellness (6 nebo 7 nocí) zahrnuje: 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, malý dárek pro děti při příjezdu, procedury (privátní parní sauna s léčivými jíly (60 min. - jíly dezinfikují, působí protizánětlivě, mají anti-aging účinky), intuitivní masáž (60 min. - masér volí intuitivně mezi nejrůznějšími masážními technikami tak, aby vaše tělo dostalo to nejvhodnější, o co si říká), neomezený vstup do wellness, fitness, vyhřívanou uzamykatelnou skříňku na lyže.


Cena balíčku Vzhůru do oblak (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu, welcome drink, dárek pro děti při příjezdu, 1x vstup do stezky v oblacích vč. sedačkové lanovky tam a zpět, animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, trampolíny, vstup do wellness a fitness.


Cena balíčku Dámská nebo pánská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu, welcome drink, dárek pro děti při příjezdu, 1x kávu a zákusek z hotelové cukrárny, 3x drink pro každou dospělou osobu (Mojito, Cuba libre nebo Piňa colada), 1 hod. bowling pro 1 pokoj během pobytu, animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, trampolíny, vstup do wellness a fitness.


Cena balíčku Lyžařský balíček (6 nebo 7 nocí) zahrnuje: 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, malý dárek pro děti při příjezdu, skipas dle délky pobytu (pro dospělé 6 nebo 7 denní skipass, pro děti 3-15 let dětský skipas nebo 6 či 7 denní vstup do dětského Ski parku Amálka), animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, vstup do wellness a fitness.


Cena balíčku Zimní pobyt na horách (6 nebo 7 nocí) zahrnuje: 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, malý dárek pro děti při příjezdu, skipas dle délky pobytu (pro dospělé 6 nebo 7 denní skipass, pro děti 3-15 let dětský skipas nebo 6 či 7 denní vstup do dětského Ski parku Amálka), animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, vstup do wellness a fitness.


Cena balíčku Květnové svátky (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, welcome drink, dárek pro děti při příjezdu, bohaté květnové animační programy pro děti i dospělé, vstup do vnitřní i venkovní dětské herny, vstup do wellness a fitness.


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní v počtu dle výběru délky pobytu, vstupy: do wellness, fitness, tělocvičny, dětské hotelové herny, knihovny, na letní lanovou dráhu Sněžník (1x za pobyt), na tenisové kurty (1 hod. denně/pokoj), na kulečník a biliár, animační programy, dárek pro děti při příjezdu, místní poplatek.


Cena balíčku Velikonoční svátky (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, welcome drink, malý dárek pro děti při příjezdu, bohaté velikonoční animační programy pro děti i dospělé, pro děti vstup do vnitřní a venkovní hotelové herny, neomezený vstup do wellness světa a fitness, kulečník, billiard a stolní tenis, úschovna kol. Možnost dokoupení obědů a večeří.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt na horách (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování v pokoji Superior s polopenzí (v rámci polopenze 1x Slavnostní silvestrovská večeře včetně přípitku s půlnočním přípitkem a občerstvením), welcome drink, malý dárek pro děti při příjezdu, silvestrovský program včetně ohňostroje, silvestrovské animační programy pro děti i dospělé, pro děti vstup do vnitřní a venkovní hotelové herny, neomezený vstup do wellness světa a fitness, kulečník, billiard a stolní tenis, vyhřívaná skříňka na lyže.


TIPY NA VÝLET:
- lázně Karlova Studánka
- Národní přírodní rezervace Praděd
- turistická chata Švýcárna
- údolí Bílé Opavy
- chráněná přírodní oblast Ramzová,
- přečerpávací vodní elektrárna – DLOUHÉ STRÁNĚ
- Zlaté Hory
- rozhledny: Praděd, Zlatý Chlum, Biskupská kupa, Háj – Šumperk
- Velké Losiny – zámek, ruční papírna, termální lázně
- zámek v Bruntále
- jeskyně Na Pomezí, jeskyně Na Špičáku
- Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.
- Národní přírodní rezervace Králický Sněžník
- ski areály: Kopřivná, Kunčice, Karlov, Malá Morávka, Dolní Morava, Kouty nad Desnou, Červenohorské Sedlo, Ramzová, Petříkov

Mapa polohy hotelu

Wellness hotel Vista Dolní Morava - dovolená uprostřed horského ráje

Stezka v oblacích na Dolní Moravě

Video Stezky v oblacích - tato unikátní stavba vyrostla během 6 měsíců poblíž horské chaty Slaměnka.

Mamutíkův vodní park

Jedinečný vodní park pro děti na Dolní Moravě plný stavidel, potůčků, korýtek a interaktivních vodních prvků.

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Drnovská, 13.03.2018