Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

→ Schováváte bříško za vrstvou volných triček a svetrů?
→ Necítíte se ve svém těle komfortně a vaše kondice šla rapidně dolů?
→ Stala se bolest součástí vašeho každodenního života?Předvedeme vám, že proto, abyste byly opět v kondici a daly nepříjemným bolestem sbohem, nepotřebujete drahé permanentky do fitness center, ani si ukrajovat hodiny ze svého drahocenného času. Cvičení s námi je efektivní, jednoduché, nezabere mnoho času a má výsledky.

• Naše zkušená pohybová specialistka Olga, která vás víkendem opět provede, Vám předá cenné rady a tipy. Ty nasbírala nejen dlouhodobým vzděláváním se v oblasti zdravého pohybu, ale také při práci se svými klientkami v centru zdraví v Jaroměři, který úspěšně vede. S sebou bude mít také druhou lektorku pohybu Péťu, která má také velké zkušenosti a spolu s Olgou vedou skupiny v centru zdraví v Jaroměři.

• Ukážeme si, jaký vliv má správné držení těla na celý pohybový aparát a proč je důležité mít aktivní celý střed našeho těla. Proč nezaměřovat náš zrak jen na nedokonalé partie, ale dívat se na naše tělo jako celek.KDE SE SPOLEČNĚ POTKÁME?• Pro náš aktivní víkend jsme si tentokrát vybrali krásný, nově zrekonstruovaný hotel uprostřed přírody, v srdci Orlických hor, na okraji obce Deštné v Orlických horách

• Celý pobyt je uspořádán pro malou skupinku žen, takže se nemusíte bát žádné spartakiádní přehlídky. Důležité je si to hlavně užít. :)NÁŠ CÍL• Mnoho z nás trpí únavou a ráno se probouzí s ukrutnou bolestí zad a páteře, která vede ke špatným náladám.

• To vše může mít souvislost s nesprávným držením těla a nedostatečnou pohybovou aktivitou. Pojďte to změnit. Poradíme vám, jaké cviky jsou pro vás ty pravé.

• Naučíme vás, jak lépe naslouchat svému tělu, jak správně o něj pečovat nejen po porodu, ale celý život tak, abychom se cítily dobře a aby nás bolesti zad, svalů a kloubů neomezovaly v běžném životě.Cíl máme každá stejný – vypadat a cítit se dobře každý den. Tak neberte bolesti vašeho těla jako součást každodenního života a osvojte si spolu s námi zásady zdravého pohybu.

Těšíme se na vás!

POLOHA

Uprostřed přírody, v srdci Orlických hor, na okraji obce Deštné v Orlických horách najdete zcela nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotelový resort a horské chaty stejné kategorie, vše s luxusním wellness a perfektními službami. Vzdálenost do Rychnova nebo Náchoda cca 25 km, do Dobrušky či Nového města nad Metují cca 16 km na hranice s Polskem co by kamenem dohodil.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace se zimní zahradou a terasou s výhledem na Orlické hory, bar, konferenční sál, salónek, wellness (bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka, finská sauna, bylinná a parní sauna, Kneippův chodník, venkovní ochlazovací bazén, lehátka v odpočívárně i u bazénu a za poplatek výběr relaxačních masáží), bowling (2 dráhy), dětský koutek, úschovna kol/lyží, v nejbližší době bude otevřeno i venkovní dětské hřiště a venkovní posilovna pro dospělé, multifunkční hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hlavní budova: 2lůžkové pokoje Standard a Superior (s balkónem), 3lůžkové pokoje (2 ložnice - 1. manželské lůžko, 2. jednolůžko) a 4lůžkové rodinné pokoje Standard a Deluxe (2 ložnice, 1x koupelna, pokoje Deluxe mají designový nábytek) a 2x2lůžkové rodinné pokoje (propojené 2lůžkové, 2x koupelna), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), SAT-TV, čajový a kávový set, minibar, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - formou bufetu, v případě nízké obsazenosti hotelu: bufetová forma předkrmů, polévek a dezertů, salátový bar a servírovaný hlavní chod dle výběru). Jídla jsou připravovaná zásadně z čerstvých surovin.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport na hotelu: bazén s protiproudem, wellness, bowling.

Sport v zimě: Skicentrum Deštné v Orlických horách (2,5 km) - kompletně vybavené středisko zimních sportů s celoročním provozem a 4sedačkovou lanovkou nabízí celoročně spoustu zajímavých aktivit. Běžecké tratě začínají jen pár metrů od hotelu.

Sport v létě: Síť turistických a cyklo tras v okolí hotelu, plavecký bazén v Rychnově nad Kněžnou s dalšími atrakcemi ((divoká řeka, tobogán, vířivka) a wellness.

Výlety po okolí: rozhledna Velká Deštná, Kačenčina stezka, Volejnské pevnosti, obec Neratov, zámek Častolovice, Nové město nad Metují, archeologické muzeum Villa nova Uhřínov, město Kudowa Zdroj, ateliér Zvonaře a Hrnčířky.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Ubytování s domácím mazlíčkem možný za poplatek (kromě pokojů Superior a Deluxe).


Pobytové balíčky


ZDRAVÝ POHYB A JEHO TECHNIKY (2 noci):

- 2x ubytování ve 2lůžkových pokojích Standard
- polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu)
- 8 lekcí cvičení
- 2 přednášky
- neomezený vstup bazénu
- vstup do wellness na 60 min./os./den
- pobytovou taxu
- Wi-Fi

Prosím nezapomeňte s sebou: podložku na cvičení, sadu ručníků (2 ks) a dobrou náladu ☺.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Aktivity v okolí Amenity Hotel & Resort Orlické hory

Šlápněte do pedálů elektrokola a lehce tak vyjeďte na nejvyšší vrchol Orlických hor, kochejte se pohledem na okolní kopce z Rozhledny Velká Deštná, zažijte adrenalin v lanovém parku, projděte s dětmi Kačenčinu stezku a přitom sbírejte razítka na jednotlivých stanovištích nebo svištěte z kopce na terénní koloběžce.

Večer si pak sedněte na terasu s výhledem na hory a pasoucí se ovce a k tomu si dejte sklenku letního vína z vinařství Hrabal nebo skočte do bazénu s panoramatickou střechou a mějte nad sebou celou noční oblohu.
Tomu my říkáme rozverné léto v Deštném v Orlických horách.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení