Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pojeďte si užít krásný podzimní jóga víkend s Pavlou Stejskalovou (Yoga of raw) do Jizerských hor do rezortu Montanie. Zažijte zkušenost jógové praxe skrze vaše tělo, emoce, pocity, dech a pohyb.

Čekají nás vycházky do přírody a společně pronikneme hlouběji do tajů jógy. Pavla se zaměřuje na Vinyasa jógu teorii a praxi.

Po víkendu budete odjíždět jako znovu zrození.

POLOHA

Na polosamotě, v srdci přírodní krajinné oblasti Jizerských hor, u vodní nádrže Souš. Součástí areálu je vzrostlý jehličnatý les, který se rozpíná na všechny světové strany. Resort se nachází přímo ve 2. stupni ochranného pásma vodního zdroje.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Fantastické ultra luxusní horské ubytování, které nemá v Jizerkách srovnání.

Recepce, panoramatická restaurace, bar, vinárna, venkovní posezení, zahrada s grilem, terasa, salónek, konferenční služby, hotelový trezor, úschovna a půjčovna kol a lyží, parkoviště, Wellness & Spa (vnitřní nerezový bazén s protiproudem, Whirlpool, pravá finská sauna společná, finská sauna privátní, pára, relaxační místnost, sluneční terasa, masáže, lehátka, ručníky, župany), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Moderní designově zařízené 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, bidet, fén), SAT-TV, telefon.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno formou polopenze:
- 2x bohatá snídaně formou bufetu
- 2x bohatá večeře formou bufetu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Co dělat ve volném čase mezi cvičebními lekcemi? Určitě nebude o nudu nouze.

Můžete se užít procházky do přírody nebo nerušený odpočinek veWellness & Spa, kde máte neomezený vstup. V areálu je také stolní tenis, kulečník, beach volejbalové hřiště. V okolí pak značené trasy pro pěší a cykloturistiku, in-line bruslařská trasa (vodní nádrž Souš) či běžecké trasy (Jizerská magistrála).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.

Upozornění:
V srdci Jizerských hor uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody pokrytí mobilního i datového signálu je téměř nulové.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Jóga víkend květen 2022 rezort Montanie v Jizerských horách 🌞

Podívejte se, jak jsme si užívali víkend v tomto krásném prostředí letos na jaře, ať víte, na co se na podzim můžete těšit.

Jóga pro aktivaci vnitřní bohyně v nás

Zacvičete si s Pájou Stejskalovou - Yoga of Raw - a ochutnejte, co a kdo vás o víkendu čeká.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení