Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Clochard je komfortní hotel, ležící přímo v centru Chomutova, je situován přibližně pět minut chůze od autobusového nádraží. Nabídne Vám příjemný personál, vynikající restauraci Sklep u K. Fešáka a ubytování v tématických pokojích jako je: Francie, Itálie, Praha, Sport, a mnoho dalších. Vyzkoušejte některý z nich!

CERTIFIKÁT CYKLISTÉ VÍTÁNI
CERTIFIKÁT BABY FRIENDLY
OCENĚNÍ HolidayCheck 2014

POLOHA

v historické části města.

Město Chomutov s historickým jádrem na levém břehu říčky Chomutovky v nadmořské výšce 340 m se rozkládá v Chomutovsko-teplické (mostecké) pánvi při úpatí Krušných hor. První zmínka o Chomutově pochází z 29. března 1252, kdy Bedřich Načeradův z Chomutova daroval městečko řádu německých rytířů. Od 16. do 18. století se v blízkosti Chomutova těžil kamenec, pozůstatkem tohoto dolování je nynější Kamencové jezero na východním okraji města. Vysoký obsah kamence ve vodě (kolem 1 %) z Kamencového jezera činí malé „Mrtvé moře“, neboť zabraňuje růstu řas a sinic. V letních měsících je vyhledávaným místem ke koupání.Jako přírodní útvar je jedinečné a i ve světovém měřítku ojedinělé. Je jediné na světě (druhé kamencové jezero na světě v Kanadě vyschlo).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, salónek, bar, Wi-Fi (zdarma), půjčovna a úschovna kol, fitness, masáže, hlídané parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), 2lůžkový Business pokoj (navíc lednička, minibar, LCD TV, komfortně vybavený). 3 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - servírovaná, výběrem z menu (PO-PÁ)/bufet (SO-NE), večeře (výběr ze 2-3 menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - fotbalové hřiště, minigolf, squash, ski areál Mezihoří (11 km), aquacentrum Marienberg (25 km), značené cyklotrasy, rekreační areál Matylda vodní nádrž.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný ZDARMA.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Týdenní dovolená v Krušných horách (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí pro 2 osoby, vstup do ZOO parku, vstup do Aquasvěta. Nástup SO


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení