Proč právě sem?

Filtr

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna-cukrárna, venkovní posezení, pro děti – koutek, stolička a strava; úschovna kol a lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3 a 4lůžkové pokoje a 7 a 8lůžkové mezonetové pokoje, některé s vybavenou kuchyňkou (nádobí, mikrovlnka), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze. Možnost výběru pizzy, po dohodě nabídka vegetariánské i speciální diety.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní (bufet), úschovna kol a lyží standard.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), parkování (25,- Kč/noc), místní poplatek (19,- Kč/os./noc)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem možný za příplatek
Po dohodě možnost transferu z autobusové či vlakové zastávky.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Krušnohorská romantika pro dva dospělé (2 noci) zahrnuje navíc: polopenze, 1x k večeři pizza, láhev vína na uvítanou, jeden výlet dle domluvy - vstupenka na rozhlednu Klínovec, výlet do středověkého podzemí dolu Mauritius nebo vstupenka do Aquacentra Jáchymov.


Cena balíčku Krušnohorská romantika pro dva dospělé (4 noci) zahrnuje navíc: polopenze, 1x k večeři pizza, láhev vína na uvítanou, vstupenka na rozhlednu Klínovec, výlet do středověkého podzemí dolu Mauritius nebo vstupenka do Aquacentra Jáchymov.


Cena balíčku Ježíšek pro dva dospělé a dítě do 15 let (2 noci) zahrnuje:
1. den večeře
2. den snídaně bufet, večeře - pizza, svačina na cestu
3. den snídaně bufet


Cena balíčku Ježíšek pro dva dospělé a dvě děti do 15 let (2 noci) zahrnuje:
1. den večeře
2. den snídaně bufet, večeře - pizza, svačina na cestu
3. den snídaně bufet


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).
Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.
A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří. Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení