Filtr

POLOHA

apartmán se nachází 15 minut od termálního areálu a 1 km od centra města, nejbližší obchod 300 m, nejbližší restaurace 800 m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

zahrada, venkovní posezení, Wi-Fi (zdarma), pro děti – hříště (houpačky, prolézačky, trampolína), parkoviště na zahradě.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková studia a apartmány s možností přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), ručníky, fen, vybavený kuch. kout (lednice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák, kávovar, varná konvice, toustovač, nádobí, příbory), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo přímý vstup na zahradu, podkrovní pokoje jsou vybaveny klimatizací (za poplatek).

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuch. kout).

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování, spotřebu energií, lůžkoviny, ručníky, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu (450,- HUF/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

V případě pozdějšího příjezdu informujte ubytovatele.


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení