Apartmány MEDITERRÁN

od 625
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální lázně10min
Dítě zdarma do: 2 let
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální lázně: 10 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?

Ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

ubytování/noc BS 2018
Strava Doba 01.09.18- 01.11.18
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 1
Studio 1/2+1 - pevná lůžka Bez stravování Na noc 625 Kč
APT 1/2+2 - pevná lůžka Bez stravování Na noc 625 Kč
Přistýlka Bez stravování Na noc 160 Kč
Dítě 0-2 let zdarma Bez stravování Na noc 0 Kč

Poloha

nachází se cca 10 minut od termálního areálu

Vybavení ubytovacího zařízení

zahrada, venkovní posezení s grilem, parkování v uzavřené zahradě

Vybavení pokoje

2 studia s možností 1 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavený kuch. kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, vařič, základní nádobí), TV, Wi-Fi (zdarma), balkón/terasa. 2 lůžkové apartmány s možností 1-2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuch. koutem (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, vařič, základní nádobí), TV, Wi-Fi (zdarma), balkón/terasa.

Stravování

vlastní (vybavený kuch. kout).

Cena zahrnuje

1x ubytování, spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

Cena nezahrnuje

dopravu, stravu, pobytovou taxu (500,- HUF/os./noc), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)


Maďarské termální lázně ve městě Harkány byly objeveny v roce 1823. Nachází se v jižním Maďarsku u chorvatských hranic. Leží ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62 C. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (Cos), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře. Areálu lázeňském o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné a wellness služby. Harkányi probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.
Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení