Apartmány FISLI

od 355
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen15min
Dítě zdarma do: 3 let
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 15 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?

Ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

ubytování/noc 2018
Strava Doba 02.01.18- 20.12.18
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Studio 1/2+1 - 1 os. na pokoji Bez stravování Na noc 695 Kč
Studio 1/2+1 - 2 os. na pokoji Bez stravování Na noc 415 Kč
APT 1/3+1 - 3 os. v APT Bez stravování Na noc 415 Kč
APT 2/4+1- 4 os. v APT Bez stravování Na noc 355 Kč
Dítě 3-12 let na přistýlce Bez stravování Na noc 210 Kč
Přistýlka Bez stravování Na noc 315 Kč
Dítě do 3 let bez služeb zdarma Na noc 0 Kč
Příplatek za snídani Na noc 165 Kč
Zvíře zdarma Na noc 0 Kč

Poloha

nachází se cca 15 minut od termálního jezera

Vybavení ubytovacího zařízení

terasa, zahrada, venkovní posezení, gril, parkoviště

Vybavení pokoje

2lůžková studia s možností přistýlky, 3lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 1-2 ložnice vybavená kuchyňka (lednička, mikrovlnná trouba, vařič, základní nádobí), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa/balkón

Stravování

vlastní (vybavená kuchyňka), za příplatek snídaně (jednoduchý bufet)

Cena zahrnuje

1x ubytování (dle výběru pobytu), spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

Cena nezahrnuje

dopravu, stravu, pobytovou taxu (500,- HUF/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení