Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

12min. od termálního areálu HUNGAROSPA HAJDÚSZOBOSZLÓ

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Poloha: apartmánový dům se nachází cca 12 minut od termálních lázní.Ubytování: 2 a 3lůžkový apartmán s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), v každém apartmánu oddělená kuchyň s posezením (lednička, vařič, mikrovlnná trouba, kávovar, základní nádobí), TV, Wi-Fi (zdarma).Vybavení: terasa, zahrada, venkovní posezení s grilem, úschovna kol, parkoviště.Stravování: vlastní (vybavená kuchyň).


Tyto lázně se nachází v severovýchodní části Maďarska. Hlavním lákadlem pro téměř milion návštěvníků ročně je lázeňský komplex. Nahnědlá barva vody je způsobená obsahem jódu, brómu, karbonátu vodíku, bitumenu, kuchyňské soli a ostatních minerálních látek a bývá nazývána „tekutým zlatem“. Termální voda napomáhá při léčbě chronických potíží pohybového ústrojí, deformací páteře, revmatismu, chronických gynekologických zánětů, neplodnosti a kožních chorob. Pitná kúra je vhodná při chronických respiračních a katarálních onemocněních a onemocněních štítné žlázy. Lázně zcela zaslouženě dostaly přezdívku Mekka revmatiků.

V parku o rozloze 30 hektarů (1.5 do 30. 9.) je 13 bazénů, Aquapark (9 typů obřích skluzavek: čtyř-dráhová závodní, kamikadze, tobogán, „černá díra“, divoká řeka, gigantická, Niagara, „velká díra“ a twister). Pro děti mladší 10 let jsou zde mini skluzavky, vodní hrad a proudící řeka. Kryté lázně Aqua-Palace vítají všechny členy rodiny po celý rok. Exkluzivní lázeňské bazény vodního světa připomínají různá období a místa (lázně tropická, mořská, románská, Ganges, Pávai, kino a ledovou jeskyni). V části dětského světa vítají batolata bazény rodinné a pro miminka, roztomilé figurky zvířat a skluzavky, místností hrací, přebalovací, kojící a odpočinkové. Vodní palác navíc nabízí rozsáhlé wellness služby (sauna, solárium, masáže, soukromé lázně, relaxační pokoje), sport (plavecké bazén, surfování ve stoje, squash).
Tipy na výlet:
DEBRECEN (21km) – ve městě je velký počet kulturních a historických památek
HORTOBÁĎSKÁ PUSZTA – národní park s jedinečnou flórou a faunou (největší chráněné území v zemi)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,3
2 hodnocení
6 Ubytování
8 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
5,5 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
J Liška, 13.03.2018
6,5
2 Ubytování 6 Služby 10 Poloha 10 Stravování 1 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
mia, 13.03.2018