Načítání ...

POLOHA

apartmánový dům se nachází cca 10 minut od termálních a zážitkových lázní Hungarospa Hajdúszoboszló

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

terasa, gril, zahrada, venkovní posezení, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové studio s možností přistýlky, 3 a 4lůžková studia, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavený kuchyňský kout (el. vařič, lednička, základní nádobí, varná konvice), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuchyňský kout).

CENA ZAHRNUJE

ubytování, spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Tyto lázně se nachází v severovýchodní části Maďarska. Hlavním lákadlem pro téměř milion návštěvníků ročně je lázeňský komplex. Nahnědlá barva vody je způsobená obsahem jódu, brómu, karbonátu vodíku, bitumenu, kuchyňské soli a ostatních minerálních látek a bývá nazývána „tekutým zlatem“. Termální voda napomáhá při léčbě chronických potíží pohybového ústrojí, deformací páteře, revmatismu, chronických gynekologických zánětů, neplodnosti a kožních chorob. Pitná kúra je vhodná při chronických respiračních a katarálních onemocněních a onemocněních štítné žlázy. Lázně zcela zaslouženě dostaly přezdívku Mekka revmatiků.

V parku o rozloze 30 hektarů (1.5 do 30. 9.) je 13 bazénů, Aquapark (9 typů obřích skluzavek: čtyř-dráhová závodní, kamikadze, tobogán, „černá díra“, divoká řeka, gigantická, Niagara, „velká díra“ a twister). Pro děti mladší 10 let jsou zde mini skluzavky, vodní hrad a proudící řeka. Kryté lázně Aqua-Palace vítají všechny členy rodiny po celý rok. Exkluzivní lázeňské bazény vodního světa připomínají různá období a místa (lázně tropická, mořská, románská, Ganges, Pávai, kino a ledovou jeskyni). V části dětského světa vítají batolata bazény rodinné a pro miminka, roztomilé figurky zvířat a skluzavky, místností hrací, přebalovací, kojící a odpočinkové. Vodní palác navíc nabízí rozsáhlé wellness služby (sauna, solárium, masáže, soukromé lázně, relaxační pokoje), sport (plavecké bazén, surfování ve stoje, squash).
Tipy na výlet:
DEBRECEN (21km) – ve městě je velký počet kulturních a historických památek
HORTOBÁĎSKÁ PUSZTA – národní park s jedinečnou flórou a faunou (největší chráněné území v zemi)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,1
3 hodnocení
9 Ubytování
9,3 Služby
9,7 Poloha
8,7 Stravování
9,3 Personál
8,3 Čistota
Řazení
9
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 9 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Věra Tošková a Danuše Vóglová, 12.03.2018
8,3
8 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 7 Stravování 7 Čistota 9 Personál
Olga jasurkova, 08.03.2018
9,8
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 9 Čistota
milan řečníček, 05.03.2018