Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Severodalmatské ostrovy

Severodalmatské ostrovy zahrnují jednak vnitřní pás ostrovů, táhnoucí se podél pobřeží v jeho těsné blízkosti, jednak vnější pás rozkládající se za vnitřní skupinou směrem na otevřené moře. K vnitřní skupině patří kromě menších a malých ostrovů jako je Vir, Rivanj a Sestrunj, i velké ostrovy, z nichž některé se vyznačují především svou délkou. Jsou to Ugljan, Pašman a Murter. Všechny jsou obklopeny spoustou malých ostrůvků. Vnější skupinu tvoří kromě velkého ostrova Dugi otok celá řada menších a malých ostrovů na severozápadě, např. Molat, Škarda a j. a na jih od ostrova Dugi otok početná a bizarní skupina Kornatských ostrovů - Kornati. Není přeháněním, že zejména jachtaři pokládají Severodalmatské ostrovy za jachtařský ráj.Jachtaři mohou užívat nádherného koupání a slunění v úplné samotě, nerušeně pozorovat podmořský svět, lovit ryby, toulat se se svou plachetnicí ve spleti zdejších ostrůvků nebo žít jako robinzon na některém opuštěném ostrůvku. A zdaleka to nemusí být jen na Kornatských ostrovech, i když ty jsou právě v tomto směru vyhlášené. Ale je třeba uvést, že Severodalmatské ostrovy nejsou jen oázy ticha. I zde jsou místa rušná, mnohdy dokonce velmi rušná - jako jsou např. obce na >Ugljanu, na Murteru, některá místa na ostrově Dugi otok. Až příliš mnoho lidí bývá i u jezera Mir v sousedství Telašćice, v zátoce Slanica na Murteru i na některých plážích Kukljice.


Severodalmatské ostrovy - seznam zájezdů

Nebyla nalezena žádná data.
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky