Proč právě sem?

Filtr

POPIS UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Penzion Austis je přímo v samém historickém centru města Znojma, jen 700 metrů od vévodské rotundy. Zastávka autobusu je vzálená 900 metrů. Tato významná kulturní památka ze 13. století je původním dřevěným stavením. Penzion nabízí hostům pohodlné ubytování v převážně dvoulůžkových, standardně zařízených pokojích. Součástí penzionu je útulná kavárna. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště zdarma přímo u penzionu., terasu a gril zdarma.

V okolí penzionu vede řada turistických a cyklistických stezek. Národní park Podyjí je vzdálený 5 km.

Poloha

v historickém centru města Znojma. Dům je významnou kulturní památkou, a jeho historie spadá až do 13. století.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, kavárna, vinárna, salónek, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, pro děti - postýlka, stolička a nádobí; úschovna kol, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost přistýlky, TV, Wi-Fi (zdarma).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí: půjčovna kol, tenis, squash, minigolf, golf, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, vodní turistika (řeka Dyje mezi Znojmem a Krhovickým splavem), koňská Vranovská stezka, zábavný dětský park v Excalibur City v Hatích (horská dráha, ptačí houpačka, vodní ráj, …), lanový park Vranov, Prehistoric Park ve Chvalovicích  u Znojma.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek (na vyžádání).


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,3
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
10 Poloha
8 Stravování
8 Personál
8 Čistota
8,3
8 Ubytování 8 Služby 10 Poloha 8 Stravování 8 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef Hruška, 13.03.2018