Velké Karlovice - Hotel POD JAVOREM

od 510
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen200min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 200 m
Termální pramen: 200 min
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální místo pro školní a skupinové zájezdy
  • přímý vstup na sjezdovku
  • výborná domácí kuchyně
  • lyžařská a bruslařská dráha, cyklosteska přímo u hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Tradiční hotel vhodný pro nenáročné cestovatele, kteří preferují jednodušší styl ubytování s výhodou umístění uprostřed přírody, přímo u cyklostezky Bečva, Kulíškovy stezky a poblíž Golfového hřiště Horal a sjezdovky Horal. Jen 200 metrů odtud se nachází Wellness hotel Horal s nabídkou sportovních a wellness aktivit.
Hotel Pod Javorem je známý poctivou domácí kuchyní a útulnou atmosférou. Oblíbený je i pro pořádání školních výletů či lyžařských kurzů.

POLOHA

Hotel Pod Javorem leží v krásném a klidném prostředí Beskyd. Nedaleká obec Velké Karlovice je zařazena mezi střediska cestovního ruchu.
Díky své poloze je hotel ideální pro letní i zimní turistiku. Krásné letní počasí a čistá příroda Beskyd přímo láká k odpočinku i aktivní zábavě. V zimě Velké Karlovice jsou rájem běžkařů i milovníků sjezdového lyžování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace (sezónně - s poctivou domácí kuchyní), společenské prostory, klubovna, terasa, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (zdarma), lyžárna, nekuřácké pokoje, sdílená koupelna (dámské a pánské sprchy v ubytovací části hotelu).

VYBAVENÍ POKOJŮ

3 a 4lůžkové pokoje (1 lůžko na patrové posteli), vlastní soc. zařízení bez sprchy (WC, umyvadlo s teplou a studenou vodou, toaletní potřeby), skříň nebo šatna, Wi-Fi (zdarma). Dámské a pánské sprchy společné.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (studený bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: stolní fotbal.

v okolí: sjezdové lyžování (lyžařský svah Horal 100 m od hotelu, sjezdovka Razula, sjezdovka Galik), běžecké trasy, lyžařská a bruslařská dráha, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Kulíškův dětský park, Víceúčelové sportovní hřiště, Dětský park karlovských strašidýlek Razulák, Kulíškova naučná stezka, Hledej poklad na Galiku, Fotostezka Valachy, závody: Noční stopa Valachy a Karlovská 50.

Wellness Horal - Termální bazény: se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C, plavecká část na 28 °C. Areál tvoří 3 bazény - plavecký bazén (20 m), zábavně relaxační bazén (20 m): jeskyně, divoká řeka, hydromasážní lavice, trysky, bubblery, chrlič a dětský bazén s vodním hřibem pro děti do 6 let.

Wellness Horal Centrum nabízí kosmetické, masérské a relaxační služby v podobě Spa procedur.
Masáže: hotelové masáže provádějí zkušení maséři a masérky z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Turecka. Nabídka masáží (Hammam, thajské, Bali, ayurvédské, turecké orientální, klasické masáže, Rasul).

Saunový svět: bylinková sauna, bylinná parní lázeň, ochlazovací bazén, whirlpool, tepidárium, Kneippův oblázkový chodník, tělové zábaly Rasul, multifunkční sprchy - masážní proudy a tropický déšť, prostorná odpočívárna s vodními lůžky a lehátky, venkovní odpočinková terasa, Vital bar, nabídka tělové kosmetiky Pure Fiji.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Hotel Pod Javorem funguje jako depandance hotelu Lanterna bez stálého provozu recepce a restaurace a je určen pro skupiny nad 20 osob.

Parkoviště přímo u hotelu zdarma.

Ubytování domácích mazlíčků není možné.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování u hotelu.


Beskydy jsou nádherné v každé roční době. Některé turistické magnety jsou všeobecně populární a známé, ale v Beskydech je mnoho nádherných míst, která málokdo zná. Taktéž způsoby poznávání Beskyd jsou rozmanité, mnohdy velmi atraktivní a zážitkové.

Co se vám vybaví, když se řekne "Beskydy"? - Lysá hora, Gruň, Satinské vodopády, Radegast, zbojník Ondráš, Radhošť, Medvědí skála, Petr Bezruč...nebo mnoho významných sportovních, kulturních a turistických akcí?

Máme pro vás tipy, poznávejte Beskydy!

Poznávejte hory a lesy, krásnou přírodu a spousta aktivit a nápadů pro celý rok - to jsou hlavní důvody, proč se jezdí do Beskyd.

Lysá hora je vhodným místem pro pěší turistiku, skialpinismus a cykloturistiku. Na vrchol vede několik tras vhodné i pro cyklisty a naučné stezky. Výhledy ze svahů i ze samotného vrcholku stojí za to, navíc u cest najdete spousty odpočívadel, studánek a několik pomníků.

Nebo si představte pohled na vrcholky hor z větroně, paraglidu, ze sedla horského kola, na koloběžce, segway vozítku, z raftu, běžecké stopy, při skialpovém výstupu, s kočárkem...

Beskydy jsou tím správným místem, kde strávit svoji dovolenou ve dvojici či s rodinou. Nechte se okouzlit krajem jedinečné přírody, ale také kulturních tradic a památek. Čekají na Vás nezapomenutelné zážitky.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení