Velké Karlovice - Hotel GALIK

od 405
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen50min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 4000 m
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů:  m
Termální pramen: 50 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jednoduchý turistický hotel v údolí Léskové
  • vhodné pro školní a lyžařské pobyty, firemní setkání
  • technicky vybavené školící místnosti
  • cenově výhodné ubytování
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel se nachází v malebném údolí Leskové na okraji obce Velké Karlovice. Je určen především pro méně náročnou klientelu vyhledávající sport a zábavu. Je vhodný pro firemní akce, školy a další skupiny nad 20 osob. Hotel Galik zároveň vytváří dobré zázemí pro pořádání sportovních pobytů jako jsou týdenní lyžařské výcvikové kurzy. Pro zábavu i odpočinek je zde k dispozici bowling, stolní tenis nebo sauna. Hotel má také vlastní lyžařský svah o délce 400 m.

POLOHA

Hotel Galik se nachází v Léskovém - nejkrásnějším údolí Velkých Karlovic. Díky své vynikající poloze je ideálním výchozím místem mnoha turistických, cyklistických i běžeckých tras.

Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Svou rozlohou 82 km2 se řadí mezi největší obce České republiky. Obec byla založena v roce 1714 Karlem Jindřichem ze Žerotína. V roce 1762 získaly Velké Karlovice svou pečeť. Z této doby se zachovalo několik stavebně kulturních památek, jimž vévodí karlovský kostel z roku 1754, postavený ve stylu pozdního baroka, fojtství z roku 1793, kupecký dům sloužící jako Karlovské muzeum. Hřebeny a svahy hor vybízí v létě k turistice, jízdě na kole, v zimě ocení lyžaři nabídku upravených sjezdových tratí a nespočet kilometrů běžeckých a turistických tratí s různými stupni obtížnosti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

jídelna, venkovní posezení, společenská místnost s TV, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma - internetový koutek), sauna, bowling, stolní tenis, pro děti - postýlka, herna, stolička, strava, video-pohádky; úschovna kol a lyží, půjčovna a servis horských kol, parkoviště, transfer mezi hotely GALIK, LANTERNA a HORAL, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

3 až 5lůžkové pokoje Classic, umyvadlo s teplou a studenou vodou na pokoji, společné soc. zařízení na patře, možnost až 2 přistýlek. 2 a 4lůžkové pokoje Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, možnost až 2 přistýlek. Vícelůžkové pokoje mohou mít přistýlky řešeny patrovými postelemi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (teplý bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr z menu). Snídaně a další stravování bude zajišťováno po individuální domluvě.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, golf, bowling, lanový park, tenisové kurty, kardio fitness, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (Skiareál Razula, Horal, Galík).

vlastní lyžařský svah (v bezprostřední blízkosti hotelu), 1 km dlouhá sjezdovka Razula s největším převýšením v kraji (500 m od hotelu), 3 km modrá sjezdovka Horal s lyžařskou školou, snowparkem a snowtubingovou dráhou.

L-Spa Lanterna - Krytý bazén s vodními atrakcemi (28 - 29 °C, plocha 56 m2), whirlpool se slanou vodou (35 - 37 °C, pro 8 - 10 osob, s bočními, zadními i spodními tryskami), finská sauna, parní lázeň, ochlazovací jezírko, vědro ledové horské vody, multifunkční sprchy, odpočinková terasa s vyhlídkou a ochlazovací venkovní terasa, L-Spa bar s nabídkou čajů, nápojů a prodejem kosmetiky Pure Fiji.

Wellness Horal - Termální bazény: se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C, plavecká část na 28 °C. Areál tvoří 3 bazény: plavecký bazén (20 m), zábavně relaxační bazén (20 m, jeskyně, divoká řeka, hydromasážní lavice, trysky, bubblery, chrlič), dětský bazén s vodním hřibem pro děti do 6 let, masáže.

Saunový svět: bylinková sauna, bylinná parní lázeň, ochlazovací bazén, whirlpool, tepidárium, Kneippův oblázkový chodník, tělové zábaly Rasul, multifunkční sprchy - masážní proudy a tropický déšť, prostorná odpočívárna s vodními lůžky a lehátky, venkovní odpočinková terasa, Vital bar, nabídka tělové kosmetiky Pure Fiji.

Golf Club Horal - (4 km od hotelu) - 9 jamek (5 tříparových a 4 čtyřparové), driving range (kryté odpaliště) s možností tréninku, indoor golf v zázemí hotelu Horal, Score card. Pro začátečníky jsou zde připraveny lekce výuky se zkušeným trenérem (golfový trenažér Aboutgolf).

CENA ZAHRNUJE

ubytování, slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal pro děti a dospělé (nelze uplatnit na zvýhodněné či akční ceny - rodinné, seniorské), parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./noc).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (21,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Provoz hotelu Galik funguje v režimu depandance k hotelu Lanterna (bez stálého provozu recepce a restaurace) s možností využití pro objednávky ubytování minimálně 20 osob. Snídaně a další stravování bude zajišťováno po individuální domluvě.

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal pro děti a dospělé (nelze uplatnit na zvýhodněné či akční ceny - rodinné, seniorské), parkování.


Beskydy jsou nádherné v každé roční době. Některé turistické magnety jsou všeobecně populární a známé, ale v Beskydech je mnoho nádherných míst, která málokdo zná. Taktéž způsoby poznávání Beskyd jsou rozmanité, mnohdy velmi atraktivní a zážitkové.

Co se vám vybaví, když se řekne "Beskydy"? - Lysá hora, Gruň, Satinské vodopády, Radegast, zbojník Ondráš, Radhošť, Medvědí skála, Petr Bezruč...nebo mnoho významných sportovních, kulturních a turistických akcí?

Máme pro vás tipy, poznávejte Beskydy!

Poznávejte hory a lesy, krásnou přírodu a spousta aktivit a nápadů pro celý rok - to jsou hlavní důvody, proč se jezdí do Beskyd.

Lysá hora je vhodným místem pro pěší turistiku, skialpinismus a cykloturistiku. Na vrchol vede několik tras vhodné i pro cyklisty a naučné stezky. Výhledy ze svahů i ze samotného vrcholku stojí za to, navíc u cest najdete spousty odpočívadel, studánek a několik pomníků.

Nebo si představte pohled na vrcholky hor z větroně, paraglidu, ze sedla horského kola, na koloběžce, segway vozítku, z raftu, běžecké stopy, při skialpovém výstupu, s kočárkem...

Beskydy jsou tím správným místem, kde strávit svoji dovolenou ve dvojici či s rodinou. Nechte se okouzlit krajem jedinečné přírody, ale také kulturních tradic a památek. Čekají na Vás nezapomenutelné zážitky.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení